Opět tedy muselo rozhodnout kritérium lepšího pořadí v celkové klasifikaci. Z vítězství se radoval tak Jiří Oborný (těsně porazil Pavla Hybáška) a může si v třebíčské redakci (Karlovo náměstí 54) vyzvednout balení piva Gambrinus.

1.místo

TE0042 Jiří Oborný, Březník 16 143

2.místo

TE0018 Ondřej Jeřábek, 13 131

3.místo

TE0020 Petr Jeřábek, Okříšky 13 122

4.místo

TE0004 Jaroslav Zerza, Třebíč 10 119

5.místo

TE0041 Ondřej Koláčný, Velké Meziříčí 13 113

TE0025 Milan Walek, Třebíč 10 113

7.místo

TE0014 Pavel Hybášek, Okříšky 16 110

TE0039 Petr Kutílek, Horní Heřmanice 10 110

TE0030 Blanka Janová, Velké Meziříčí 7 110

TE0012 Martin Mašek, Okříšky 4 110

11.místo

TE0019 Alena Mašková, Petrovice 13 107

TE0010 Jan Novák, Náměšť nad Oslavou 10 107

TE0016 Václav Brázda, Přibyslavice 7 107

14.místo

TE0002 Josef Krejcar, Příložany 13 104

TE0040 Hana Kutílková, Horní Heřmanice 13 104

TE0029 Jaroslav Fiala, Náměšť nad Oslavou 10 104

TE0013 Stanislav Mašek, Okříšky 10 104

TE0036 Leoš Pelánek, Dolní Heřmanice 10 104

TE0035 Kateřina Pelánková, Dolní Heřmanice 10 104

TE0038 Michal Koláčný, Dolní Radslavice 7 104

21.místo

TE0017 Lukáš Mašek, Petrovice 10 101

TE0021 Petr Votava, Újezd 10 101

TE0026 Libor Fiala, Hrotovice 7 101

TE0037 Marcela Hortová, Slavice 7 101

TE0034 Ladislav Pelánek, Dolní Heřmanice 7 101

26.místo

TE0044 Marie Linhová, Dolní Lažany 4 100

27.místo

TE0022 Věra Chládková, Radkovice u Hrotovic 13 98

TE0003 Jaroslav Dvořák, Třebíč 7 98

TE0011 Martin Mašek st., Okříšky 7 98

TE0023 Jana Nejedlíková, Moravské Budějovice 7 98

31.místo

TE0024 Ivana Kahounová, Dalešice 7 95

TE0027 Marcel Horkel, Hrotovice 4 95

33.místo

TE0028 Vítězslav Hanzl, Plešice 4 92

34.místo

TE0008 Roman Fukas, Jihlava 7 91

35.místo

TE0001 Milan Kocián, Třebíč 10 89

TE0015 Blanka Nedvědická, Jaroměřice nad Rok. 10 89

TE0007 Radek Fukas, Třebíč 7 89

38.místo

TE0009 Jan Špiřík, Náměšť nad Oslavou 10 80

39.místo

TE0006 Miroslav Šetler, Třebíč 4 77

40.místo

TE0005 Luděk Polách, Třebíč 1 74

41.místo

TE0045 Michal Krčál, Okříšky 1 69

42.místo

TE0033 Marie Kadelová, Stránecká Zhoř 1 50

43.místo

TE0032 Miroslav Kadela, Stránecká Zhoř 4 32

44.místo

TE0031 Antonín Jan, Velké Meziříčí 4 29

45.místo

TE0043 Karel Linha, Dolní Lažany 4 28

46.místo

TE0046 Josef Voda, Velké Meziříčí 7 18

TÝMY

1.místo

TOP 121 49 461

2.místo

BOŽKOV TEAM 43 431

3.místo

SKM 37 422

4.místo

PEL-BUS 34 410

5.místo

HROTOPLEŠ 25 401

6.místo

OLD BOYS 31 397

7.místo

ŠUMÁCI 37 392

8.místo

KOPÁLISTI 16 221