N. SYROVICE – STONAŘOV 2:1
První poločas byli domácí lepší, i když hráli proti větru. Přímý kop Železného vyrazil hostující brankář Měrtl. Pak mířil po zemi těsně vedle stonařovské klece Miroslav Sosnar. Pět minut před pauzou začali hrozit i hosté. Samostatný únik vychytal Zavadil a poté zachraňoval Novosyrovické od pohromy Vítek, který vykopl míč z brankové čáry. Druhé dějství začali hostitelé individuální akcí Dvořáka, který pronikl přes tři obránce do vápna a obešel i Měrtla – 1:0.

Stonařov odpověděl po perfektně sehraném trestném kopu a do odkryté branky zakončoval Škrdla – 1:1. Všechny body nakonec zůstaly na půdě nováčka soutěže zásluhou trefy Dubského. „Utkání bylo nervózní a klepali jsme se o výsledek až do konce. Byli jsme lepší, ale zahodili nějaké šance a soupeř měl nebezpečné brejky," hodnotí domácí trenér Jan Prígl.
Góly: 49. Dvořák, 62. Dubský – 56. Škrdla. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:3. Diváci: 120. Poločas: 0:0. N. Syrovice: Zavadil – Vítek (88. Růžička), Toman, Procházka, Chalupa – Železný (86. Marek), Lang (46. Filipský), Dubský, O. Sosnar – Dvořák, M. Sosnar.

BYSTŘICE B – RAPOTICE 2:3
Bystřické akcie začínají po čtvrté porážce v řadě rapidně klesat ke dnu. Přitom už po pěti vteřinách domácí vedli! Zdeněk Sklenář nachytal gólmana Ješinu v nedbalkách hned z úvodního výkopu. Za chvíli však bylo vyrovnáno. Sobotka si naběhl do vápna, zpracoval přihrávku a přehodil vyběhnuvšího gólmana.
Ve 27. minutě nahrál Radek Horák Sklenářovi, ten vysunul Marka Svobodu, jenž své sólo proměnil. Zraněného Čecha po půli vystřídal Martin Horák, který častěji udržel míč a domácí se zvedli.

Dostávali se do vyložených šancí, ale Špatka pálil z malého vápna nad, podobně dopadl Zítka, a když zahodil tutovku i Urbánek, přišel trest. V 80. minutě se snesl trestňák z půlky k Sobotkovi, který se na hranici šestnáctky nechytatelně opřel do míče, 2:2. A když po rohu udeřil do odraženého balonu Petr Matoušek, prakticky zajistil Rapotickým záchranu.
Góly: 1. Z. Sklenář, 27. Marek Svoboda – 6. a 80. Sobotka, 86. P. Matoušek. Rozhodčí: Terber. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Rapotice: Ješina – Švarc, Klusák (90. Tesař), Jašek, Martin Laš (46. Dobeš) – Opálka, J. Matoušek, Illek, Sobotka – P. Matoušek (86. Miko), Milan Laš.

MĚŘÍN – DUKOVANY 0:0
Fotbalová podívaná se nekonala. Dukovany přijely pro bod, který si i odvezly. Ani jeden z týmu toho v utkání moc nepředvedl. Blíž k vítězství byli domácí. V první půli hlavičkoval po rohu Robotky Jakub Procházka k tyčce, brankář jeho pokus vyrazil k Lázničkovi, který v těžké pozici orazítkoval tyč. Po přestávce trefil Láznička ze 30 metrů břevno. Víc se nestalo. Hra Dukovan byla postavená na Konířovi, který se snažil rozdávat míče, ale vyloženou šanci svým spoluhráčům nepřipravil.
Rozhodčí: Stratený. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Dukovany: Horák – M. Němec, Kunc, L. Pelán, Řezáč – Prokeš, Pislcajt, Černý, Ferus (89. Hrubeš) – Koníř, Železník.

KŘOVÍ – ŠEBKOVICE 2:1
Prvních 30 minut nečekaně hladce ovládlo Křoví, které mohlo klidně vést 4:0, branka však nepadla. Lídr tabulky následně zvýšil tempo, trefil tyč a dvakrát napálil brankáře. Po přestávce začaly padat góly. Tichý vyhrál souboj a na konci kombinace čtyř hráčů stál Lukáš Němec, jenž skóroval podél brankáře. V 66. minutě se kopal po faulu na Lukáše Němce přímý kop a Pollák ho z 22 metrů s pomocí tyče poslal do sítě. Šebkovice otevřely hru, Chytra rychle snížil ranou o zadní tyč, víc už ale hosté nestihli. Jejich územní tlak přišel vniveč.
Góly: 47. L. Němec, 66. Pollák – 70. Chytra. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 6:3. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Šebkovice: Pitour – Pecka, A. Kotačka, Večeřa, Dvořák – Říha, Roupec, Přibil, Hobza (75. P. Kotačka) – Chytra, Rygl.