Třebíčská juniorka vyloupila Rapotice.

BUDIŠOV-NÁRAMEČ - KOUTY 2:0

Úvod derby byl vyrovnaný a hrálo se bez vyloženějších šancí. Až minutu před odchodem do kabin se po standardní situaci dostal k zakončení domácí Holubář a střelou z velkého vápna otevřel skóre. Druhý poločas začal náporem Budišova, který vyústil individuální akcí Karla Nováčka, který zvýšil. Ve zbytku zápasu nebyl Koutům uznán gól pro ofsajd a pak se utkání už jen dohrávalo. Hostitelé si tak dokráčeli k prvnímu vítězství sezony.

Góly: 44. Holubář, 68. K. Nováček. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Budišov-Nárameč: Kučera Carda, Švec, Hort, Horký Votoupal, T. Nováček, Dvořák, Holubář (75. Věžník) K. Nováček, Urban (84. Vašíček). Kouty: Eliáš Chaloupka, Čech, Neuwirth, Růžička, Doležal, Parma, Havelka (74. Štveráček), Cejpek, Paiskr (84. Hrubý), Tenkl.

ŽELETAVA - RANTÍŘOV 3:2

Jako první měli dobrou příležitost ke skórování domácí, ale Simandlovu ránu Tvrdý zneškodnil. Na akci z 25. minuty byl ale krátký. Martin Ondráček krásně našel T. Vrbku, který se nemýlil. Ale hned z protiútoku se po skrumáži prosadil Oberreiter a bylo vyrovnáno. Po změně stran propadl míč po rohu k L. Horáčkovi, který vypálil z levé strany a nedal Mastnému šanci. Jenže ani Rantířov se dlouho neradoval z vedení. Martin Vrbka uvolnil Tomáše Vrbku, ten předložil míč Čurdovi, který se trefil ve skluzu pod břevno. Pak se hostující V. Čurda a Kovačík vykartovali, což domácí mohli několikrát potrestat. To se jim povedlo až v nastavení, kdy se po rohovém kopu ze skrumáže prosadil Stehlík.

Góly: 25. T. Vrbka, 65. M. Čurda, 90.(+3) Stehlík 26. Oberreiter, 56. L. Horáček. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 3:3. ČK: 0:2 (59. V. Čurda, 81. Kovačík). Diváci: 150. Poločas 1:1. Želetava: Mastný Vranka, P. Ondráček (68. Poledna), Martin Vrbka, Simandl M. Ondráček, Daniel (82. Pavela), Čurda, Stehlík T. Vrbka, Michal Vrbka.

RAPOTICE - TŘEBÍČ B 1:3

V důrazném utkání se domácí dostali do vedení po deseti minutách, když Havel pasem přeloboval obranu, našel Stéra, který obešel i gólmana a otevřel skóre. Odpověď třebíčské rezervy přišla o devět minut později. Hruškův přímý kop skončil v šibenici Lašovy branky. Hned po rozehrávce ztratili domácí míč a chyby v defenzivě okamžitě využil Linhart, který prostřelil i vyběhnuvšího brankáře. Rapotice rychlý obrat skóre nepoložil, dál se hnaly dopředu, ovšem bez efektu. Ve druhém dějství pokračovalo to samé. Hosté ovšem hráli bezchybně, naopak domácí opět vyrobili hrubici, kterou nekompromisně potrestal svým druhým gólem.

Góly: 10. Stér 19. a 66. Hruška, 19. Linhart. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 4:3. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Rapotice: T. Laš J. Matoušek, Rosička, Milan Laš, Jašek Stér, Kolbaba, Havel, Šic (82. Bílek) Otcel (54. Outrata), P. Matoušek. Třebíč B: Kruba Ustohal, Křeček, Chalupa, Kresa M. Malý, Benda, Linhart, P. Malý Válek, Hruška (83. D. Svoboda).