PŘIBYSLAVICE – DUKOVANY 2:4
Aktivněji začali hosté a z úvodního tlaku vytěžili branku. V 10. minutě usměrnil do brány střílený roh Martin Němec. Domácí si dokázali vytvořit několik příležitostí, ty však ztroskotaly na zakončení, a tak se prosadily opět Dukovany. Ve 32. minutě vyrazil nepříjemnou střelu Kadlec a z dorážky se nadvakrát prosadil hostující Koníř. Ani tato branka však Přibyslavické neprobrala z letargie, a tak se ještě před poločasem znovu prosadil soupeř. Hostitelé zahráli špatně standardní situaci a odraženého míče se chopil Petr Jílek, který svůj únik přetavil ve třetí branku.

Do druhé půle vlétly aktivněji Přibyslavice, kterým přestávka pomohla. Už ve 47. minutě se mohly radovat, když se po skvostném centru Paláta prosadil Hruška. Domácí tato branka nakopla a soupeř v této fázi tahal za kratší konec. Ovšem v 76. minutě se z protiútoku prosadil Pislcajt po přihrávce Zdeňka Prokeše. Domácí stačili už jen korigovat v 78. minutě, kdy ze standardní situace zakroutil míč do brány znovu Hruška a uzavřel tak gólový účet zápasu.
Góly: 47. a 78. Hruška – 10. Němec, 32. Koníř, 44. Jílek, 76. Pislcajt. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 2:2. Diváci: 130. Poločas: 0:3. Přibyslavice: Kadlec – Carda, M. Karafiát, Picmaus, Čejka – Štveráček (50. Kovář), Samek, Palát, Masopust (46. Škorpík) – Konecký, Hruška (80. Sekerka). Dukovany: Macháček – Horák, Němec, Veselý, Prokeš, Vystrčil, Koníř, Železník (70. Pelán), Jílek, Pislcajt, Pelikán.

V. BÍTEŠ B – STAŘEČ 3:1
Domácí zahrozili jako první, po Jelínkově centru zleva vyrazil Loupův pokus brankář na roh. Aktivní Loup uvolnil po chvíli pasem za obranu rychlonohého Rozuma, a ten své sólo efektně zakončil. Stařeč následně přečkala další šanci, aby v 15. minutě znovu dojela na akci jako přes kopírák. Dvořákův lob za obranu zpracoval Rozum a podél vyběhnuvšího brankáře skóroval. Ve zbytku půle se hrálo převážně po vápna.

Po přestávce Dvořák vybojoval míč a po centru hlavičkoval Loup těsně vedle. Stařeč odpověděla po menší chybě domácích ve středu hřiště, balon se trochu šťastně odrazil ke Kylíškovi, na gól si však ještě musel počkat. V 64. minutě hosté zahrávali rohový kop, po několika odrazech si to z kratší vzdálenosti zopakovali, našli volného Kylíška a ten snížil. Drama se však nekonalo. Přímý kop z 25 metrů si postavil Klusák a mazácky zakroucená střela zapadla do sítě. Závěr si Velká Bíteš pohlídala.
Góly: 5. a 15. Rozum, 84. Klusák – 64. Kylíšek. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 0:3. Diváci: 65. Poločas: 2:0. Stařeč: Smetana – Lauš, Martenek, Daňhel, Michal Vodička, Kašiár (56. Jahoda), Mařan, Zejda, Ježek, Kylíšek, Marek Vodička.

KŘOVÍ – STUDENEC 0:5
Křoví se utkání nepovedlo. Bez tří hráčů ze základní sestavy to zkrátka nebylo ono. Už v 10. minutě ztratili domácí míč u svého vápna a Studenec nekompromisní střelou na zadní tyč trestal. Po půlhodině zvyšoval z přímého kopu ranou přes zeď. Po přestávce rozhodl zápas po náběhu na přetažený roh Buršík. Zdecimované domácí poté dorazil Michal Mrňa, jenž po nákopu a propadnutí celé defenzivy nemohl nedat. V samém závěru završil „bůra" střídající Komárek.
Góly: 10. Kryštof, 31. Karel Mrňa, 52. Buršík, 56. Michal Mrňa, 89. Komárek. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Studenec: Pěnčík – Matějek, Vrba, Kučerňák, Strnad, Kryštof (60. Komárek), K. Mrňa, M. Mrňa, Buršík, Nejedlý, Dufek.

RADOSTÍN N. O. – ŠEBKOVICE 2:4
Ve fyzicky náročném zápase se hosté prezentovali velmi dobrým výkonem. Šebkovice šly za ziskem tří bodů, což jim lehce nervózní Radostín zbytečně umožnil. Ve 25. minutě vyrazil ostrou střelu Dupal ke Kotačkovi, který dorážel do prázdné branky. Ve 28. minutě přišla velmi sporná situace, sudí pískl penaltu, kterou hosté trestuhodně zahodili, když ji Dupal vyrazil.

„Podle mě vůbec žádná penalta nebyla," čílil se trenér Radostína Vladimír Šíma. Po přestávce se chtěli domácí zvednout, ale hned inkasovali z kopačky Komárka. Se snížením sice po pěkné akci přispěchal Lukáš Kozel, ale po nešťastném vlastenci se utkání už jen dohrávalo.
Góly: 55. L. Kozel, 79. Láznička – 25. Kotačka, 51. Komárek, 63. vlastní, 76. Přibyl. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba – Pecka, Busta, Hrůza, Chytra, Večeřa (77. Uhlíř), Komárek, Roupec, Přibyl, Kotačka, Říha (58. Kašpárek).