Tým Budišova–Náramče na umělém trávníku ve Velkém Meziříčí vyprovodil Čáslavice pěti góly, na kterých se hattrickem podílel Nováček.
Jen Rapotice měly pro nezpůsobilý terén odložen duel s rezervou Velkého Meziříčí.

NÁMĚŠŤ–VÍCENICE – TŘEŠŤ 3:1

V zahajovacím utkání hraném na solidním terénu domácí zahrozili hned v úvodní minutě z trestného kopu Kučerou, ale jeho střelu hostující brankář vytěsnil konečky prstů na roh.

V první půli se hosté zaměřovali na rychlé brejky. Náměšť svého soupeře nadále přehrávala. V 17. minutě pro domnělý ofsajd nebyl pro Laštovičkovi uznán gól.

Po půlhodině hry se po úniku málem ujali vedení hráči Třeště. To když se gólman Tvrdý srazil s vlastním obráncem, ale vše zachránil dobíhající Mašíček, jenž míč uklidil do bezpečí.

O sedm minut později udeřilo na druhé straně, kdy po Klímově akci otevřel skóre domácí Laštovička. Tentýž hráč minutu před pauzou po Klímově rohu hlavou zvýšil.

V úvodu druhé půle faul na Hošťálka v pokutovém území hostí z nařízené penalty potrestal Franěk – 3:0.
Sice se zdálo, že je rozhodnuto, ale třešťský Mikeš o pět minut z pokutového kopu snížil, hosté ožili a za dvě minuty zahodili vyloženou gólovou šanci.
V 83. minutě po střele hostů z 25 metrů vyznamenal gólman Tvrdý. Pak už si domácí náskok pohlídali a tři minuty před závěrečným hvizdem náměšťskému Fraňkovi pro hraní rukou nebyl uznán gól.

Góly: 37. a 44. Laštovička, 53. Franěk (PK) – 58. Mikeš (PK). Rozhodčí: Slezák. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Náměšť: Tvrdý – Vrba, Mašíček (68. Frýbort), Polovčík – Kučera, Klíma, Hrůza, Orálek (24. Eliáš) – Franěk, Laštovička (85. Malý), Hošťálek. Třešť: Jindřich – Gregor, Rod, Trnka, Mikeš, Mareš, Gutwald, Svěrák (80. Chalupský), Krejčí, Svoboda, Veselý.

ŠEBKOVICE - PŘIBYSLAVICE 1:2

Úvodní kolo jara provázel déšť, od samého začátku se hrál spíše bojovný fotbal, ale i přes špatný terén se pokoušela obě mužstva o kombinační hru. Domácí nezačali příliš šťastně a už v páté minutě prohrávali po rohovém kopu, kdy se trefil hostující Rozsypal.

Přibyslavice pak měly úvodní dvacetiminutovku mírnou převahu, kterou ovšem gólově nevyjádřily. Po změně stran se podařilo Šebkovicím skórovat, ale branka nebyla pro ofsajd uznána. Domácí si začínali vytvářet herní převahu, ale udeřilo na druhé straně, když Přibyslavice Čechem využily výhodu dalšího rohového kopu.

Zbytek zápasu měli domácí tlak, ze kterého vykřesal jiskřičku naděje Přibil proměněním penalty.
Vyrovnání viselo ve vzduchu, ale když nejvážnější šanci Šebkovic chvíli před koncem zastavil na brankové čáře gólman, radovali se z vydřených tří bodů hosté z Přibyslavic.

Góly: 80. Přibil (PK) - 5. Rozsypal, 55. Čech. Rozhodčí: Knecht. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba - Tržil, Beroun, Konvalinka, V. Kotačka - Klubal, Přibil, Rygl (85. Pecka), P. Kotačka - Říha (68. Bulíček), Nohel. Přibyslavice: Šimeček, Plocek, Vejmělek, Rozsypal, Komínek (45. Masopust), Fiala, Čech.

BUDIŠOV – ČÁSLAVICE 5:0

V prvním poločase měli více ze hry domácí a hned v úvodní minutě po chybě čáslavické obrany běžel sám na brankáře Karel Nováček, ale Gábor jeho přízemní střelu vytěsnil na roh.

V 17. minutě při podobné šanci právě budišovský Nováček otevřel skóre. O sedm minut později domácí Jaša vybojoval míč, uličkou našel opět Nováčka a ten zvýšil.

Hostitelé měli výborný vstup do druhé půle, kdy po dvou minutách Nováček zkompletoval hattrick. Po hodině hry byl v pokutovém území Čáslavic sražen Jaša a nařízenou penaltu s pomocí břevna proměnil Libor Švec.

Poté se utkání už jen prakticky dohrávalo. Krásnou tečku za vydařeným utkáním pro Budišov udělal Vladimír Večeřa, jenž střelou přes zeď z trestného kopu vymetl šibenici Gáborovi branky, který podal nejlepší výkon ze svého týmu.

Góly: 17., 25. a 47. Nováček, 60. Švec (PK), 84. Večeřa. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Budišov-Náraměč: Široký – Langer, Švec, Vašíček, Večeřa – Dostál, Mezlík, Houzar, Jaša (61. Carda, 79. Holubář) – Nováček (69. Z. Dvořák), J. Dvořák. Čáslavice-Sádek: Gábor – Jiří Novák, Jakub Novák, Bělák, bajgl – Klika (56. Rygl), Sedláček (55. Lampíř), Hobza, Pleš (74. Rubák) - Pavel Čermák, Petr Čermák.

KOUTY – BOHDALOV 2:0

V první půli byly Kouty lepším týmem na hřišti a vytvářely si gólové šance. V té největší ze 26. minuty Jiří Malínek trefil břevno bohdalovské branky.
Ve druhém poločase měli více ze hry hosté, zejména v rozmezí 60. a 70. minuty utkání, kdy si vytvořili několik nebezpečných šancí.
Ovšem byly to Kouty, kdo měl v závěru větší vůli po vítězství a Tenkl během čtyř minut dvěma góly rozhodl.

Góly: 79. a 83. Tenkl. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Kouty: Masný – Novotný, Růžička, Chaloupka – Malínek, Parma, Coufal (77. Semrád), Doležal, Neuwirth – Tenkl (89. Cejpek), Dvořák (65. Nováček). Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný (87. Musil), Klimeš, Neumann, Neuman, Schneider, Doležal, Pavel Jaroš (76. Šmak), Petr Jaroš, Zvolánek, Kántor.