N. SYROVICE – KOUTY 3:2
Zápasu mezi nováčkem a jistým vítězem soutěže nechybělo nic – bojovnost, nasazení, kvalita i plno emocí. V úvodu se hra přelévala z jedné strany na druhou. Nejdříve vyslal před kouteckou branku střílenou přihrávku Růžička. Míč si před dotírajícími hráči srazil hostující obránce do sítě, ale ti stáli v ofsajdu a ovlivňovali hru.

V 16. minutě se po úniku Kouteckých a následném faulu pískala penalta. K exekuci se postavil brankář Stýblo, ale jeho protějšek Novák jeho úmysl vystihl. Ve 30. minutě vyslal Novák dlouhý míč, kterého se zmocnil Sosnar, předložil Dvořákovi před prázdnou bránu – 1:0.

Vzápětí postupoval sám na Stýbla Sosnar, ale mířil těsně vedle. Pak jedovatou střelu Růžičky vytáhl Stýblo nad břevno. Po následujícím rohu přišel úspěšný brejk Koutů a bylo vyrovnáno. Těsně před pauzou po závaru otočil skóre Tenkl.

Druhý poločas byl v režii domácího celku, kterému se podařil obrat. Nejprve sebral Koutům míč Toman a rychlou rozehrávkou vyslal na zteč Sosnara – 2:2. V samotném závěru byl faulován ve vápně Sosnar a Tomáš Lang nařízenou penaltu proměnil.

Góly: 31. Dvořák, 81. M. Sosnar, 90. T. Lang (PK) – 42. Cejpek, 45. Tenkl. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 5:2. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Nové Syrovice: Novák – Filipský, Toman, Procházka, Vítek (15. Weidenthaler), Růžička (90. Fouma), T. Lang, Železný, Dubský, M. Sosnar, Dvořák. Kouty: Stýblo – Hrůza, Růžička (62. Paiskr), Havelka, Parma, Roušar, Cejpek, Tenkl (53. Coufal), Semrád, Nestrojil, Neumann.

ŠEBKOVICE – BUDIŠOV 1:1
Favorizovaní hosté měli v prvním poločase více ze hry, ale vyloženou šanci si nevypracovali. Domácí naopak dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Vše podstatné se odehrálo po změně stran. Tým Budišova-Náramče vstoupil do druhé půlky lépe a po dvou minutách vedl zásluhou Pažourka.

V 60. minutě navíc zkomplikoval Šebkovicím situaci Dvořák, který se nechal zbytečně vyloučit. Jeho spoluhráči ale bojovali a o šest minut později vyrovnali Jiřím Ryglem. Hosté si čtvrt hodinky před koncem doslova vymodlili penaltu za střet s brankářem, kterou ale nohama zlikvidoval Kuba nohama, a tak se body dělily.

Góly: 66. J. Rygl – 47. Pažourek. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (60. Dvořák). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Šebkovice: Kuba – Pecka (46. J. Rygl), Busta, Říha, Chytra, Večeřa, Štveráček (88. T. Kotačka), Roupec, L. Rygl, P. Kotačka, Dvořák. Budišov-Nárameč: Trnka – M. Sedláček, Hrádek, Kozuň, Votoupal, Horký, Molnár, Pažourek, T. Nováček, J. Sedláček, Věžník.

ŽELETAVA – TŘEBÍČ B 1:1
První poločas se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí poslal do vedení po trestném kopu Martina Čurdy dobře se orientující Tomáš Vrbka. Hosté odpověděli Renátovou trefou do šibenice zkraje druhé půle.

O záchranu bojující Želetava pak soupeře zatlačila a vytvořila si několik slibných situací, ale neproměnila ani pokutový kop. V závěru mohla strhnout vítězství na svojí stranu třebíčská juniorka, ale Dohnal předvedl skvělý zákrok a díky němu Želetavští berou alespoň bod.

Góly: 23. T. Vrbka – 53. Renát. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Želetava: Dohnal – Poledna, Malík, Martin Vrbka, Simandl, M. Čurda, Pavela (58. Vranka), Šrutka, Vladeka, T. Vrbka, V. Čurda. Třebíč B: Procházka – Mašek, Benáček (60. J. Uličný), Staněk, Lorenc, Renát, Kovář, Holý (79. Suchna), Oberreiter, Ježek (78. O. Uličný), Valíček.

RANTÍŘOV – VLADISLAV 0:3
Domácí nastoupili do utkání s cílem uspět, protože jim „teče“ do bot, jenže bylo vidět, že je nepříjemná situace svazuje. Navíc po necelé půlhodině inkasovali, když neuhlídali Krátkého. Rantířovu bylo úzko, protože v ofenzivě to skřípalo, a když už přišla nějaká příležitost, vyzněla do ztracena. Jakékoliv šance týmu z Jihlavska na zisk bodů zmrazil hned po změně stran Ciprys, který zvýšil na 2:0.

Zmar domácích a ztrátu všech bodů pro domácí podtrhl tentýž hráč v 74. minutě.

Góly: 29. Krátký, 47. a 74. D. Ciprys. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas 0:3. Vladislav: Otruba ml. – D. Ciprys, Pavlík, Prokop, Krátký – Chalupa – Vyletěl, Hrůza, Orálek (79. Otruba st.), Paločko – Svoboda.

TŘEŠŤ – HROTOVICE 3:0
Domácí měli první poločas existenčního zápasu jasnou převahu, ale z mnoha šancí dali „pouze“ dva góly. Hosté po změně stran vyrovnali hru, ale vstřelit kontaktní branku se jim nepodařilo. Třešť naopak přidala po krásné kombinaci třetí zásah a duel bez problémů dotáhla do vítězného konce. „Utkání bylo jednoznačné. Hrotovice jsme porazili fotbalovostí. I když byl zápas pro oba mančafty důležitý, tak byl na můj vkus zbytečně moc vyhecovaný, ale zvládli jsme to,“ hodnotí domácí trenér Radek Nápravník.

Góly: 17. Rod, 44. Nechvátal, 79. Mareš. Rozhodčí: Holub. ŽK: 3:2. Diváci: 130. Poločas: 2:0. Hrotovice: Slatinský – Hadraba, Z. Holoubek, Pekárek, Blatný, L. Škoda (38. Furiš), Salák, M. Holoubek, Pokorný (73. Fiala), Novák, T. Holoubek.