STAŘEČ - RAPOTICE 1:1
První poločas nabídl vyrovnanou partii bez velkých šancí. Hosté byli lepší ve středu pole a domácí zase hrozili z brejků. Obraz hry se po návratu z kabin nezměnil. Rozdílem bylo, že si Stařeč během osmi minut vytvořila tři gólovky. Jenže pak se zranil rapotický Illek a delší pauza hostitelům příliš neprospěla. Lídr se pak znovu dostával do hry a začal soupeře přehrávat. V 66. minutě se po standardní situaci balon dokutálel až do sítě – 0:1.

Domácí pak oslabil Marek Vodička, který si za kritiku rozhodčího vysloužil druhou žlutou kartu. Stařeč i v deseti měla další šanci, ale hosty podržel Laš. Dosud bezchybný rapotický gólman si slabší chvilku vybral v závěru, kdy mu při výběhu Pyskův přetažený tresťnák proklouzl mezi prsty a míč doputoval až za jeho záda a body se dělily. „Podle průběhu zápasu je remíza spravedlivá. Rapotice byly lepší herně a my jsme zase měli víc šancí. Nebylo vůbec znát, že my hrajeme o záchranu a Rapotice vedou tabulku,“ shrnul stařečský kouč František Prokop.

Góly: 85. Pysk – 66. Mucha. Rozhodčí: Ladislav Svoboda. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (64. Marek Vodička). Diváci: 60. Poločas: 0:0. Stařeč: Obůrka – Pysk, Michal Vodička, Marek Vodička, Dvořák – Lauš, Tomek - Strouha (90+3. Smejkal), Kaňka, Ježek – Bříza. Rapotice: T. Laš – Švarc, Valsa, Škorpík, P. Matoušek, Illek (59. Opálka), J. Matoušek, Němec, M. Sobotka, Mucha, Milan Laš.

ROKYTNICE – ŠTĚPÁNOV 0:3
Hosty nasměroval v záchranářském zápase k důležitému vítězství gólem do šatny Hrubeš. A tato trefa se nakonec ukázala jako rozhodující. Zkraje druhé půle totiž zvýšil Kintr, který v nastaveném čase tříbodový zisk Štěpánova pečetil a tím pomohl Rokytnici odsunout na poslední příčku.

Góly: 44. Hrubeš, 54. a 90(+3). Kintr. Rozhodčí: Bula. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Rokytnice: Hobza – Kašpar, Jičínský, Štork (68. Prokeš), Vahila, Štefánek, Železník, Kašiar, Bartejs (55. Bílek), Herbrych, Syrový (78. Hakl). Štěpánov: Dinga – R. Hrubeš, O. Hrubeš, Novák, Macháček (90+1. Nečesánek), Sedláček, Kovalchuk, Vrzal, Kutnyk, Kintr, Veselský (89. Lukášek).

HARTVÍKOVICE – LUKA N. J. nehráno. Hosté se k utkání nedostavili.