NÁMĚŠŤ – PŘIBYSLAVICE 4:0

Domácí nastoupili s velkým odhodláním zvítězit. Hráli důrazně a do sedla jim pomohl brzký gól. V 6. minutě se totiž trefil Franěk hlavou po trestném kopu Klímy. Potom přišel festival zahozených šancí, v 8. selhal Laštovička, ve 12. Rous. Ve 22. minutě trefil laštovička hlavou břevno, stejně jako o čtyři minuty později Klíma z penalty. Prosadil se až vzápětí Vildomec.

Ve druhém poločase se hra uklidnila, do černého se trefil až v 71. Laštovička, který dorazil Vrbovu střelu do tyče. Skóre uzavřel potom Franěk, který využil nezištnou přihrávku Laštovičky. Hosté měli jedinou šanci, v 70. minutě ale Čech hlavičkoval nad.
„Projevil se návrat Laštovička a Fraňka do sestavy. Hosty jsme jasně přehráli,“ pochvaluje si předseda Náměště Wimmer.

Góly: 6. a 84. Franěk, 26. Vildomec, 71. Laštovička. Rozhodčí: Dlouhý, ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Náměšť: Kouklík – Frybort, Sázavský, Mašíček, Rous – Matějek (80. Hlavatý), Vildomec (68. Vrba), Klíma, Orálek – Franěk, Laštovička (84. Kratochvíl). Přibyslavice: Pisk – Marziny, Zeibert, Musil, Kovář – Fiala (46. Samek), Masopust, Rozsypal (71. Čech), Karafiát – Kirchdorfer, Škorpík (82. Veselý).

ŠEBKOVICE – NOVÁ VES 3:3

Druhá Nová ves v posledním kole jen remizovala a stejně dopadla i v Šebkovicích. Dlouho to ovšem vypadalo, že si v tomto utkání spraví chuť, vedla už o tři branky, ale vedení nedokázala udržet. Hned v 1. minutě se vystřídaly šance na obou stranách. První branka však padla v 7. minutě, z penalty se trefil M. Ondřejka. Hra měla rychlý spád a ve 31. minutě využili hosté nedorozumění v domácí obraně a skórovali podruhé. Po čtvrt hodince druhého poločasu udělala šebkovická obrana chybu a bylo to o tři branky. Zdálo se být rozhodnuto, jenže v 61. minutě vykřesal jiskřičku naděje Rygl. Hosté měli pootm tři vyložené šance, dvakrát zazavonila dokonce tyč.

V 82. byl vyloučen Přibil, ale domácí to paradoxně nakoplo. V 88. minutě šel důrazně za míčem P. Kotačka a snížil na rozdíl jedné branky. A Šebkovice udeřily ještě jednou, v nastaveném čase poslal do šestnáctky míč Klubal a rygl druhým gólem vystřelil svému týmu cenný bod.

Góly: 61. a 90. Rygl, 88. P. Kotačka – 7. (PK) a 58 M. Ondřejka, 31. Čech. Rozhodčí: M. Nenadál, ŽK: 5:2, ČK 1:0 (82. Z. Přibil). Diváci: 80. Poločas: 0:2. Šebkovice: Kuba - Tržil, A. Kotačka, Z. Přibil, V. Kotačka - P. Kotačka, Rygl, V. Přibil (46. Voznica), Roupec - Říha (68. Klubal), Durda. Vrchovina B: Fuksa – J. Bureš, Havlík, Nečas, Kubík – R. Novotný, M. Ondřejka, V. Bureš (83. Zavadil), Starý, Čech - T. Novotný (88. J. Ondřejka).

ČÁSLAVICE/SÁDEK – ST. ŘÍŠE 2:1

Domácí odehráli první půlku skvěle. Na přetažený centr si počkal D. Angao a placírou bez problémů otevřel skóre. Na 2:0 zvýšil po samostatné akci přesnou střelou kolem Korovjaka Šimek.

Ve druhé půlce začali být nebezpeční i hosté, kteří dostali domácí pod tlak a po Žákově tvrdé střele, která propálila hradbu těl se dočkali snížení. Na kýžené vyrovnání i přes několik dalších šancí ale už nedosáhli. Definitivní pojistku pak v 88. minutě odmítl domácí Polovčík, který zahodil penaltu.

Góly: 11. D. Angao, 29. Šimek – 69. Žák. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 0:3. ČK: 1:0 (75. Smetana). Diváci: 100. Poločas 2:0. Čáslavice/Sádek: Smetana – Jiří Novák, Bělák, Suchna, Polovčík – D. Angao (69. Ngombele), Hlaváč, Šimek (46. Hobza, 54. Antoš), Kurtin – Klika, Jakub Novák. Stará Říše: Korovjak – Kouba, Hekerle, Holub, Rychlík – Milan Žák (75. Martin Žák), Kovačík, Padalík, Štěpnička (46. Schneider) – Pazderník, Vaňkát.

V. MEZIŘÍČÍ B – JAROMĚŘICE 0:1

Vyrovnané utkání připomínalo místy spíše šachovou partii. Hosté si po celý zápas udržovali mírnou převahu. Domácí hrozili z rychlých brejků, ale bez úspěchu. Jaroměřice mohli jít ještě před odchodem do šaten do vedení, ale obrovskou šanci zahodili.

Po změně stran se hosté přece jenom prosadili, když nenápadnou akci z 67. minuty dotáhl do konce Sova. Domácí se snažili o vyrovnání, ale v 83. museli po červené kartě pro Netolického za oplácení do deseti a bylo po tlaku. V závěru mohla Benfika přece jenom vyrovnat, ale v jasné gólové šanci domácích zatáhl hostující obránce za nedovolenou záchrannou brzdu a píšťalka sudího Kůrky však zůstala hluchá.

Góly: 67. Sova. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (83. Netolický). Diváci: 50. Poločas: 0:0. V. Meziříčí B: Kučera – Invalid (60. Souček), Kružík, Střecha, Halámek – Netolický, Jedlička (74. Jaša), Smejkal, Kafka – Trnka, J. Pokorný (69. Beran). Jaroměřice n. R.: Bartoš – Foltýn, Svoboda, Urbánek, Pokorný – Kopeček (55. Kalay), Krontorád, Novotný, Dusík – Sova, Vybíral.

KOUTY – STONAŘOV 2:1

Domácí byli aktivnější, dostali se do tlaku a po dlouhém výkopu a zaváhání hostující obrany propálil Krupicu Tenkl. Stonařov ale brzy vyrovnal. Kain se protlačil do malého vápna, obešel gólmana a srovnal.

Do vedení mohl hosty poslat Zajíc, který pádil v 75. minutě sám na gólmana, ale nedal. Po pár minutách tak přišel trest, kdy Stonařov nezvládl standardku a přišel o cenný bod.

Góly: 25. Tenkl, 82. Čáp - 37. Kain. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas 1:1. Stonařov: Krupica – Seknička, Procházka, Digrín, Holý – Fila (83. Čumpl), Bláha, Šmarda, Zajíc - Nešpor (65. M. Příhoda), Kain.