NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – JEMNICKO 2:0

Domácí byli po většinu času herně lepší, ale jen po vápno. Do vyložených šancí je pozorná defenziva hostí příliš nepouštěla, a tak to musely na sebe vzít opory. Ve 22. minutě našel kapitán Durajka míčem za obranu Šimončiče, který lobem překonal gólmana Kopečka a Náměšť vedla. Pojistku přidal tým od řeky Oslavy až ve druhém poločase, kdy na konci první ukázkové akce stal Anna a pohotově zakončil. Hosté za celý zápas nevystřelili na branku.

„Po celé utkání jsme byli lepší. Soupeř dobře bránil a do velkých šancí jsme se dostávali velmi obtížně. Nakonec se nám podařilo vstřelil uklidňující gól a zbytek zápasu jsme dominovali,“ hodnotí trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek.

„Prvních dvacet minut byli domácí jasně lepší a zaslouženě dali branku. Potom jsme se zmotali, ale chyběla nám finální přihrávka. Druhý poločas už byl vyrovnanější, ale soupeř vedl, měl to pod kontrolou a zkušeně to odehrál. Náměšť měla větší kvalitu v útočné fázi a vyhrála zaslouženě,“ uznal kouč Jemnicka Zbyněk Kincl.

Góly: 22. Šimončič, 77. Anna. Rozhodčí: Šula. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (80. Bastl). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Náměšť-Vícenice: Bartošek – Lampíř, J. Tržil, Čermák, Homola – Jonák (83. Matoušek), Rubák, Durajka, Anna (86. Matějek) – Šimončič, Svoboda (79. T. Tržil). Jemnicko: Kopeček – Kincl (88. Malotín), Krejča (66. Nikrmajer), Koutný, Máca – O. Tesař, Vacuška, Svěrák, Kalášek – Axman, Bastl.