BEDŘICHOV - HFK TŘEBÍČ 3:3

Domácí v první půlce dominovali, měli šance, ale dlouho je zrazovalo koncovka. Hosté si vytvořili jednu příležitost, Šána byla ale pozorný. Nováček se střelecky probudil až v závěru poločasu. Po standardce se zblízka prosadil Vaněk. Hned po minutě domácí zaútočili a Lacina střelou do šibenice opět rozjásal publikum. Třebíč poté odpověděla hlavou Válka, ale hosty vzápětí zmrazil Novák, který napodobil Lacinu a znovu vymetl horní růžek Dubovy branky.

Po změně stran se Třebíč dostala více do hry, ale mohla být i ráda, že domácí nevyužili své dvě šance. Poté ovšem vyklidili pole a hostující Ošmera je dvěma góly rozesmutnil. Body se dělily.

Góly: 41. Vaněk, 42. Lacina, 45. Novák - 44. Válek, 72. a 75. Ošmera. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 5:0. Diváci: 100. Poločas 3:1. Bedřichov: Šána - Mašek, Paulík, Mareš, Dvořáček - Vaněk (78. Havlík), Göth, Pojer, Neuwirth (70. Janák) - Lacina, Novák (83. Štěpánek). HFK Třebíč: Duba - Uličný, Suchna, Maleta, Dirda - Brabenec, Válek, Bence, Kostelecký (63. Hrbáček) - Ošmera, Lorenc. Nejlepší hráči: Novák, Mareš – Ošmera.

OKŘÍŠKY – ŠEBKOVICE 2:0

K okresnímu derby přijel nováček krajského přeboru tým Šebkovic a než se rozkoukal už prohrával 1:0, když se po rozehrání dostal míč k Rampírovi a ten překvapil hostujícího brankáře střelou z 35 metrů. To běžela první minuta utkání. Vzápětí zahrozili hosté, když Prokeš míříl hlavou těsně vedle domácí branky. Po chybě domácí obrany se ve 4. minutě dostal na dostřel opět Prokeš a opět těsně minul.

Domácí zahrozili ve 12. minutě, když střela Benceho skončila těsně vedle. Další šanci měl Dubský, když se prokličkoval do hostujícího pokutového území a jeho pokus zneškodnil brankář Klubal.

Druhý poločas začali domácí hráči šancí Bendy, který obešel čtyři hostující hráče a trefil tyč hostující branky. Domácí se snažili zvýšit vedení, ale pokusy Maška, Dočekala a Tůmy k brance nevedly. V 65. minutě zahrávali domácí roh, na který vyskočil domácí Němec a jeho hlavička skončila na břevnu, od kterého se míč odrazil k Bendovi a ten zvýšil na konečných 2:0.

Góly: 1. Rampír, 65. Benda. Rozhodčí: Straka. Diváci: 350. Poločas: 1:0. Okříšky: Fiala – Binka, M. Mašek, Němec, Bence (55. Tůma) – Trnka (87. Tekal), Dočekal, Benda, Ryšavý – Rampír, Dubský (77. Zeman). Šebkovice: Klubal - Němec, Dvořák, D. Karásek, Z. Karásek – Prokeš (66. Chytra), Renát, Večeřa (51. Pánek), Říha (59. Netík) – T. Kotačka – Novotný. Nejlepší hráči: Mašek, Benda – Prokeš.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – SPEŘICE 3:4

Marně naháněli domácí hráči speřického Pavla Svobodu, který měl střeleckou náladu. V 8. minutě otevřel skóre a zanedlouho udeřil znovu. Na to sice Šimončič odpověděl, a do kabin se šlo za těsného vedení hostů, jenže Svoboda toužil po hattricku, kterého docílil po hodině hry.

Pět minut před koncem to ještě vypadalo, že si tým z Pelhřimovska odveze bez potíží všechny body. Ale pak Rubák proměnil penaltu a euforie domácích přinesla vzápětí i vyrovnání, o to se postaral Šimončič. O to víc hořký byl pro Náměšť úplný závěr mače. Ve druhé minutě nastavení totiž zahrávali standardku, Žáček chytil míč, rychle ho rozehrál a po rychlém kontru rozhodl ve prospěch Speřic Holenda.

Góly: 41. a 87. Šimončič, 85. Rubák (PK) – 8., 21. a 68. Svoboda, 92. J. Holenda ml. Rozhodčí: Stehlík, ŽK: 4:2. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Náměšť-Vícenice: Chalupa – Anna (76. Chadim), Čermák, Nekuda, Jonák – Klíma, Chlup, Rubák, Kašík, Šimončič – Svoboda (39. Rybníček). Speřice: Žáček – D. Moravec, Štěpánek, Fukan, P. Moravec – Vlček, J. Holenda ml. (92. Maděra), Soukup (87. Eremiáš) – Pohan, Svoboda (76. Merunka). Nejlepší hráči: Čermák – Vlček, Pohan.