Náměšť po porážce s druhou Novou Vsí hostila na svém hřišti tentokrát lídra z Jaroměřic a stejně jako v minulém kole inkasovala poměrně laciné branky.

Rvát vlasy si mohou v Přibyslavicích. Po domácí ostudě se zachraňujícím se Stonařovem si tamní fotbalisté opět zahráli na Robina Hooda a tentokrát alespoň bod darovali Bohdalovu, který se také pere o udržení druhé nejvyšší soutěže kraje Vysočina. Vyrovnávací gól si přitom Přibyslavičští vstřelili sami.


NÁMĚŠŤ - JAROMĚŘICE N. R. 1:3

Lídr soutěže šel do vedení už po jedenácti minutách. Urbánek napřáhl ze čtyřiceti metrů a přízemní střelou k tyči zaskočil váhajícího Kouklíka. Následně pojistil vedení po přihrávce z boku mírnou tečí kanonýr Kalay. Velké šance měli i domácí, ale bez úspěchu. Naopak se ještě před půli trefil Sova a bylo hotovo. Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal a přišel i čestný úspěch pro Náměšť v podobě trefy Klímy.

Góly: 90. Klíma - 11. Urbánek, 17. Kalay, 42. Sova. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:3. Náměšť: Kouklík - Frýbort, Sázavský, Mašíček, Klíma - Vrba (80. Hort), Petz, Rous, J. Franěk - Vildomec (70. Musil), Orálek (75. Flesar). Jaroměřice: Bartoš - Foltýn, Urbánek, Svoboda, Pokorný - Vybíral, Krontorád, Kopeček (35. Novotný), Dusík - Kalay (80. Plíšek), Sova.


PŘIBYSLAVICE - BOHDALOV 2:2

V průměrném utkání se vedení ujali hosté. Po zahrávané standardce totiž vyskočil nejvýš Novotný a hlavou překonal Piska. Přibyslavicím se ovšem podařilo ještě do poločasu výsledek otočit. Nejprve se po podobné akci jako na druhé straně trefil hlavou Krichdorfer. Těsně před přestávkou pak z dálky napřáhl Čech, jeho střelu Bílek neudržel a Veselý poslal domácí pohodlně do vedení.
To ovšem vydrželo po změně stran pouze deset minut. Po rohu hostí se totiž míč dostal na hlavu přibyslavického Kirchdorfera a ten si dal hlavou „Risseho“.

Góly: 21. Kirchdorfer, 45. Veselý - 11. Novotný, 55. vlastní Kirchodorfer. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Přibyslavice: Pisk - Karafiát, Rozsypal, Marzini, Zeibert - Dohnal (10. Samek), Musil, Masopust, Čech - Kirchdorfer, Veselý (46. Fiala). Bohdalov: Bílek - Vomela, Novotný, Klimeš, Štikar - Jaroš, Schneider (70. Neuman), Doležal, Juda - Křesťan, Kříž.