Takový mělo průběh přípravné utkání, ve kterém juniorka HFK Třebíč na umělém trávníku hostila lídra B skupiny I. A třídy Náměšť-Vícenice.

TŘEBÍČ B - NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 2:3

Utkání hrané dvakrát 40 minut mezi dvěma účastníky ze stejné soutěže i okresu nabídlo oboustranně vyrovnanou partii.

Náměšť se dostala v úvodní dvacetiminutovce po gólech Rubáka a Kučery do dvoubrankového vedení.

Třebíčská juniorka se ke slovu dostala až ve druhém poločase.

Nejprve v 55. minutě snížil Pavel Malý a po hodině hry vyrovnal Florián.

Poté pokračovala vyrovnaná partie a oba aktéři nevyužili několik možností ke skórování.

Přesnější mušku měli nakonec hosté, kteří vsítili rozhodující branku Durajkou jedenáct minut před koncem.

„V první půlce to byl vyrovnaný fotbal. My sice dvakrát inkasovali, ale postupně jsme se dostali do tempa a byli lepší. Ve druhé půli se nám podařilo vyrovnat a pak jsme se předháněli v zahazování vyložení šancí. Pořád jsme v hrubé části přípravy, a tak nám o výsledek nešlo, zápas jsme brali formou tréninku a chtěli, aby si kluci zahráli,“ hodnotí asistent třebíčského kouče Jiří Ondráček.

„Po zápase ve „Velmezu“ jsme čtrnáct dní nehráli a ani pořádně netrénovali. Nemáme kde, proto jsme rádi, že jsme si mohli zahrát na kvalitním terénu. Byl to pro nás další přípravný zápas za velkého mrazu, který splnil účel. Hrálo se nahoru a dolů a bylo to vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách,“ říká trenér Náměšťě-Vícenic Josef Záboj.

Góly: 55. P. Malý, 61. Florián 13. Rubák, 19. Kučera, 69. Durajka. Poločas: 0:2. HFK Třebíč B: Němec Kučera, Brabenec, Křivánek (41. Cypris), Kresa Sedláček Venhoda, D. Svoboda, P. Malý Hruška, Florián. FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice: Prokeš (41. Coufal) Rous, Záviška, Heres, Mašíček Orálek, Durajka, Hlavatý, Rubák Kučera, Jirgl. (střídali: Eliáš, Hlavatý).