Tým Boroviny se pomalu probouzí k životu. Tápající celek potvrdil vzrůstající formu drtivým vítězstvím nad ambiciózním Humpolcem. O skalp jednoho z favoritů soutěže se zasloužil především střelec Jan Rubák, který vstřelil do Padrnosovy sítě dva góly.

„Konečně se k nám přiklonilo štěstí a díky bohu jsme dokázali proměnit vytvořené šance,“ pochvaluje si čtyřiadvacetiletý střelec, který má v letošní sezoně na kontě pět gólů.

V sobotu se trefil po ukázkových akcích. „Centr z pravé strany tečoval obránce a mně to spadlo přímo na nohu. Volej mi naštěstí sedl,“ popisuje svůj první zásah. Druhý přišel opět po centru z pravé strany. „Tentokrát mi míč přenechal Drahoš Tomek a já měl sám před brankářem snadnou práci,“ dodává.

Podle něj už je stávající krize zažehnána. „Myslím, že jsme z nejhoršího venku. Hlavním důvodem byla četná zranění. Taky je podle mého názoru čas mluvit o nějaké obměně. Kádr je prakticky už tři roky stejný,“ přemítá. „Teď už se ale všechno dává do kupy. Škoda, že už je konec podzimu,“ lituje Rubák.