Mohelno rozesmutnil střelec Burian

Třebíčsko -V dalším kole I. B třídy skupiny B doma vyhořelo Mohelno. Nedokázalo uhlídat střelce Aleše Buriana, který se trefil do černého čtyřikrát.

12.5.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Vladimír Kopečný

HROTOVICE – BUDIŠOV 1:1

První poločas byl oboustranně vyrovnaný. Míč se pohyboval nejčastěji ve středu pole, mottem bylo neudělat chybu. Tu jedinou vyrobila ve 38. minutě domácí obrana a po faulu brankáře J. Slatinského proměnil penaltu K. Nováček.
Po změně stran domácí převzali taktovku hry. U hostů občas stáli všichni svatí, ale Hrotovice se trefily jen jednou. V 67. minutě vyrovnal Krajčo.

Góly: 67. Krajčo – 38. K. Nováček (PK). Rozhodčí: Sochor, ŽK: 4:3. Diváci: 250. Poločas: 0:1. Hrotovice: J. Slatinský – Přepechal, P. Slatinský, L. Škoda, M. Škoda – M. David, Hrůza, Pachr, Pelán (84. J. David) – Salák, Krajčo. Budišov: Syrový – Langr (90. Holubář), Houzar, Kašpar, Švec – Vašíček, Mezlík, Večeřa (84. I. Nováček), Dostál (T. Nováček) – Koš, K. Nováček.

MOHELNO – KŘIŽANOV 2:6

Hosté zaslouženě zvítězili. První tři branky padly po chybách obrany a brankáře. Hosté na začátku druhé půle zvýšili na 4:1 a bylo rozhodnuto. Potom ještě několik dobrých zákroků gólman Štěpán a zachránil tak domácí ještě od většího debaklu. Střelecky se blýskl autor čtyř branek Aleěš Burian.

Góly: 26. Němec a 79. Němec – 10., 13., 30 (PK). a 74. A. Burian, 47. Nobicht, 52. Střecha. Rozhodčí: Šetek, ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (28. Luboš Mužík). Diváci: 110. Poločas: 1:3. Mohelno: J. Štěpán – Malý, L. Mužík, Holas, R. Mužík – Staněk (50. Kudláč), Horký, I. Foretník (65. Kerndl), Drápela (70. Klíma) - P. Štěpán, Němec.

RAPOTICE – ROKYTNICE 3:0

V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, oba týmy měly po jedné šanci. V 32. minutě zahrával Titov přímý kop a Matoušek hlavou otevřel skóre. Po změně stran začali lépe domácí. Otcel vyslal Matouška do brejku, ten byl na hranici vápna faulován. Sudí však ponechal výhodu a Illek křížnou střelou zvýšil na 2:0. Od té doby byli domácí lepší a po ruce ve vápně uzavřel skóre z penalty Matoušek. Utkání se potom již dohrávalo v poklidu.

Góly: 32. Matoušek, 48. Illek, 59. Matoušek (PK). Rozhodčí: Slezák, ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Rapotice: Soustružník – Šíc, Milan Laš, Káňa, Slaný – Jašek (80. Přibyl), Titov, Martin Laš (28. Tesař), Otcel – Matoušek, Illek. Rokytnice: Veselý – Bílek, P. Svoboda, R. Sochna, Šulc – Chládek, Hobza (46. Rýgl), M. Svoboda, Nosek (71. Vejmelka) – Jičínský, Ster (56. P. Sochna).

RUDÍKOV – TELČ 1:0

Do první velké šance se dostali hosté už v 5. minutě, ale hlavička D. Všohájka šla těsně nad Trnkovu branku. Poté několikrát zahřmělo i před telčskou svatyní, ale ani domácí do černého nazamířili.
Gólu se hrstka diváků dočkala v 57. minutě po pěkné kombinaci domácích a lobu Nožičky. Telč v závěru vsadila na jednu kartu, podnikala jeden útok za druhým na Trnku, ovšem ani jeden ze závarů nedokázali zbrklí hosté přesně zakončit.

Gól: 57. Nožička. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas 0:0. Rudíkov: L. Trnka – A. Komínek (88. Sedláček), Salák, Kudrna, Rojík – Z. Trnka (66. Šula), M. Mikyska, Pažourek, Nožička - J. Trnka, L. Mikyska. Telč: Nedorost – Jančo, D. Všohájek, Petrů, J. Všohájek – Dolejský (43. Černáš), Plucar (82. Straka), Bartušek, Chalupa – Holý, Šeda (72. Jakubec).

JAKUBOV – VRCHOVINA B 2:0

Na začátku zápasu domácí hosty zatlačili a vytvořili si několik šancí, které nevyužili. Poté začali hrozit hosté z brejků.
Ve druhém poločase měli domácí převahu, kterou však dokázali využít dvěma góly až v samotném závěru zápasu.

Góly: 84. Večeřa, 92. Pacas. Rozhodčí: Šebesta, ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Jakubov: Klíma – Kratochvíl, Večeřa, M. Dunkler (52. Vaníček), Mir. Dunkler - Veselský, Košák, Pacas, Zika, Forman (84. Michal Dunkler), Tržil. Vrchovina B: Skryja – Regent, Kozel, Poul, Daniel – Michal, Kolařík, Hiesböck, Šustáček – Plhal, Josífek.