Mladíci HFK Třebíč ovládli prestižní turnaj

Vídeň, Třebíč – Fotbalisté HFK Třebíč znovu vyjeli na mezinárodní turnaj. Mladíci Horáckého klubu zavítali opět do Rakouska, tentokrát do Vídně na Danube Challenge Cup.

13.4.2015

Mladší dorostenci HFK Třebíč vybojovali na mezinárodním turnaji Danube Challenge Cup ve Vídni prvenství.Foto: Petr Seifert

„Turnaje se zúčastnili naši starší žáci i mladší dorostenci. A nebylo to jen o kopané, ale zajistili jsme hráčům i doprovodný program jako návštěvu zábavného centra Prátr nebo procházku centrem noční Vídně," prozradil organizátor třebíčské výpravy Petr Seifert. Starší žáci obsadili v konkurenci rakouských, italských a českých týmů jako Vysočina Jihlava či Táborsko osmé místo.

Mladší dorostenci hráli proti o rok starším hráčům jelikož jejich kategorie nebyla vypsaná. To však mladíkům HFK nevadilo a v konkurenci maďarských, rakouských či italských družstev vyhráli základní skupinu a postoupili až do finále. Tam porazili italské Nuvolento. „Kluci podali dobrý výkon a turnaj po zásluze vyhráli. Tím jsme navázali na loňské vítězství na turnaji v Salzburgu," hodnotí Seifert.

Výsledky HFK Třebíč – st. žáci: Gerasdorf 1:0, Precalcino 0:2, Jihlava 0:4, Táborsko 0:3, Gerasdorf 0:0, 2:3 na pen. Sestava: Vídeňský, Brada, Holík, Kouřil, Otrubová, Pokorný, Dobeš, Vala, Kopeček, Bence, Průša, Janík, Necul, Dušovský, trenér: Pavel Němec ml. Ml. dorostenci: Fritzens 5:0, Madonnina 0:0, Valdaso 1:1. Čtvrtfinále: Kerulet 1:0. Semifinále: Rieti 2:1. Finále: Nuvolento 2:0. Sestava: Rousek, Augustin, J. Uličný, O. Uličný, Šibůrek, Novák, Renát, Benáček, Trnka, Doležal, Rybníček, Čajánek, Hanák, Hrbáček, trenéři: Ivoš Nejedlý, Jan Tříletý.

13.4.2015 VSTUP DO DISKUSE

Mladíci Horácké Slavie pelhřimovské Medvědy vůbec nešetřili

Osm politiků z Kraje Vysočina se účastnilo netradiční předvolební debaty Deníku
49

Jak odpovídali politici ve vysočinském Deník-Busu

Politika není kamenolom, aby ji museli dělat jen muži, říká jednička Zelených

Vysočina - Jedinou květinou mezi trny na Vysočině je jednička kandidátky Zelených Veronika Hana Konvalinková.

Lipník zvítězil už popáté v řadě

Třebíčsko – Boj o špici se vyrovnal. Vedoucí Třebelovice prohrály v Chlístově a jejich náskok na čele tabulky okresního přeboru se po 11. kole ztenčil na bod. Ten na lídra chybí Přibyslavicím, které uspěly na hřišti fotbalistů rezervy Jemnicka. Nejlepší formu má v současné době Lipník, který naplno bodoval už pětkrát v řadě a posunul se na čtvrté místo.

OD SOUSEDŮ: Na tahu Jihlava - Havlíčkův Brod se zranilo čtrnáct lidí

Vysočina - Hlavní silniční tah z Havlíčkova Brodu do Jihlavy se stal v pondělí kritickým místem. Během jediného dne tam došlo ke dvěma vážným dopravním nehodám. Zranilo se při nich 14 lidí.

Radek Koten (SPD): Jako jediná strana prosazujeme přímou demokracii

Vysočina /ROZHOVOR/ – Lídrem vysočinské kandidátky SPD (Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura) je v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Radek Koten. „Proč by nás měli lidé volit? Protože my máme odvahu říkat pravdu. Pojmenováváme věci tak, jak jsou. Neschováváme problémy za rádoby korektní slovíčka,“ říká politik z Vojnova Městce na Žďársku.