VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické fotbalové soutěže

Třebíčsko - Přinášíme vám další výsledky. 

2.11.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Jiří Oborný

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
11. kolo: Luka n. J. - Bedřichov 1:2, Nedvědice - Přibyslav 5:1, Třešť - Okříšky-Stařeč 4:1, FŠ Třebíč - Rozsochatec-Ždírec 2:3.

1. FŠ Třebíč 10 9 0 1 62:9 27
2. Nedvědice 10 7 2 1 35:21 23
3. Okř.-Stař. 10 7 0 3 36:18 21
4. Rozs.-Ždír. 10 6 1 3 42:23 19
5. Třešť 10 5 2 3 27:21 17
6. Vrchovina 9 4 1 4 17:25 13
7. Luka n. J. 10 3 1 6 21:24 10
8. Bedřichov 10 3 1 6 22:26 10
9. Polná 10 2 2 6 21:34 8
10. Tis-Světlá 9 2 0 7 20:55 6
11. Přibyslav 10 1 0 9 10:57 3

I. TŘÍDA DOROSTU - SK. A
11. kolo: Pacov - V. Beranov 1:0, Kamenice n. L.-Černovice - Měřín 3:1, Polná B - Batelov 2:1, Pohled-Č. Bělá - Rantířov 2:2, H. Brod B - Chotěboř 7:3, S. Ransko-Víska - Počátky-Žirovnice odloženo na 5. 11.

1. H. Brod B 10 7 2 1 60:16 23
2. Chotěboř 11 7 1 3 42:17 22
3. Poč.-Žirov. 10 6 2 2 31:15 20
4. Batelov 11 6 2 3 33:19 20
5. V. Beranov 11 6 2 3 34:26 20
6. Pacov 11 5 4 2 25:16 19
7. St. Ran.-Vís. 10 5 0 5 40:28 15
8. Rantířov 10 3 3 4 28:21 12
9. Polná B 11 4 0 7 24:33 12
10. Pohl.-Č. Bělá 11 2 2 7 18:61 8
11. Kam.-Černov. 11 2 0 9 11:62 6
12. Měřín 11 0 4 7 8:40 4

I. TŘÍDA DOROSTU - SK. B
11. kolo: V. Bíteš - M. Budějovice 0:0, Jemnicko-Třebelovice - Radostín n. O. 0:4, Rozsochy - Předín-Opatov 2:2, Bystřice - Výčapy-Šebkovice a N. Ves - Jaroměřice-Myslibořice odloženo na 4. 11.

1. N. Ves 9 8 1 0 48:10 25
2. Rozsochy 10 7 2 1 32:17 23
3. Radostín n. O. 10 7 1 2 27:18 22
4. Bystřice 9 6 1 2 38:15 19
5. Nám./Hartvík. 10 5 0 5 34:20 15
6. Jarom.-Myslib. 9 5 0 4 26:15 15
7. Předín-Opatov 10 4 2 4 27:34 14
8. Výč.-Šebkov. 9 3 0 6 19:29 9
9. Jem.-Třebel. 10 2 0 8 13:49 6
10. M. Budějovice 9 1 1 7 12:42 4
11. V. Bíteš 9 0 0 9 5:32 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ
11. kolo: Vrchovina - Bystřice 7:2, Chotěboř - HFK Třebíč 1:4, Bedřichov - Žďár n. S. 1:4, Světlá n. S. - Polná 3:5, Nedvědice - V. Meziříčí 1:0, Pelhřimov - Humpolec odloženo na 5. 11.

1. Žďár n. S. 11 11 0 0 54:7 33
2. Vrchovina 11 9 0 2 55:20 27
3. HFK Třebíč 11 9 0 2 49:18 27
4. Chotěboř 11 8 1 2 43:16 25
5. Bedřichov 11 6 0 5 32:24 18
6. Nedvědice 11 5 1 5 22:34 16
7. Humpolec 10 4 1 5 35:29 13
8. V. Meziříčí 11 3 3 5 26:25 12
9. Bystřice 11 3 2 6 25:32 11
10. Pelhřimov 10 2 0 8 18:30 6
11. Polná 11 1 0 10 13:51 3
12. Světlá n. S. 11 0 0 11 13:99 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ
11. kolo: Nedvědice - V. Meziříčí 3:4, Bedřichov - Žďár n. S. 0:11, Světlá n. S. - Polná 3:3, Vrchovina - Bystřice 3:2, Chotěboř - HFK Třebíč 3:4, Pelhřimov - Humpolec odloženo na 5. 11.

1. Vrchovina 11 9 0 2 47:17 27
2. Žďár nad S. 11 8 2 1 78:20 26
3. Pelhřimov 10 8 1 1 41:14 25
4. Humpolec 10 7 1 2 33:17 22
5. Polná 11 6 2 3 34:27 20
6. HFK Třebíč 11 5 0 6 30:38 15
7. Bedřichov 11 4 1 6 17:43 13
8. V. Meziříčí 11 3 2 6 23:42 11
9. Světlá n. S. 11 3 1 7 25:38 10
10. Bystřice 11 3 0 8 20:37 9
11. Chotěboř 11 2 1 8 18:51 7
12. Nedvědice 11 1 1 9 11:33 4

I. TŘÍDA ST. ŽÁKŮ - SK. A
11. kolo: V. Beranov - Luka n. J. 0:0, Žirovnice-Počátky - Pelhřimov B 0:0, Telč - Kamenice n. L. 8:0, Rantířov - Č. Bělá-Pohled a Třešť - Pacov odloženo na 4. 11.

1. V. Beranov 9 9 0 0 59:6 27
2. Telč 10 8 0 2 75:21 24
3. Pelhřimov B 9 6 1 2 41:12 19
4. Luka n. J. 9 4 1 4 42:27 13
5. Třešť 9 4 1 4 33:28 13
6. Kamenice n. L. 10 3 3 4 36:28 12
7. Ždírec n. D. 10 3 3 4 29:25 12
8. Rantířov 9 2 3 4 17:31 9
9. Žirov.-Poč. 9 3 0 6 20:49 9
10. Pacov 9 2 2 5 34:33 8
11. Č. Bělá-Pohl. 9 0 0 9 4:130 0

I. TŘÍDA ML. ŽÁKŮ - SK. A
11. kolo: V. Beranov - Luka n. J. 0:0, Telč - Kamenice n. L. 10:5, Rantířov - Č. Bělá-Pohled - Rantířov a Třešť - Pacov odloženo na 4. 11.

1. Žirov.-Poč. 9 8 1 0 61:14 25
2. Pelhřimov B 9 8 0 1 53:13 24
3. Pacov 9 7 1 1 51:12 22
4. Telč 10 5 0 5 46:28 15
5. Ždírec n. D. 10 5 0 5 37:40 15
6. Třešť 9 5 0 4 22:26 15
7. Rantířov 9 4 0 5 23:36 12
8. Luka n. J. 9 3 0 6 11:32 9
9. V. Beranov 9 2 0 7 20:46 6
10. Kamenice n. L. 10 1 1 8 18:46 4
11. Č. Bělá-Pohl. 9 1 1 7 7:56 4

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ - SK. A
11. kolo: Jaroměřice - Lipník 4:1, Valeč - Vladislav a V. Popovice - Budišov-Nárameč/Rudíkov odloženo na 4. 11., Výčapy - Dukovany odloženo na 5. 11.

1. V. Popovice 10 9 1 0 68:8 28
2. Lipník 11 7 2 2 58:25 23
3. Bud.-Rudík. 10 6 1 3 39:31 19
4. Valeč 10 4 3 3 36:16 15
5. Jaroměřice 11 4 2 5 35:37 14
6. Výčapy 10 4 0 6 46:41 12
7. Dukovany 10 1 2 7 24:47 5
8. Vladislav 10 0 1 9 10:111 1

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ - SK. B
11. kolo: Rokytnice - Jemnicko 3:5, Želetava - Blatnice 10:0, Šebkovice - Třebelovice 1:8, Podhorácko-Domamil - Okříšky-Stařeč B 2:2.

1. Jemnicko 11 10 0 1 73:16 30
2. Třebelovice 11 9 0 2 93:15 27
3. Okř.-Stař. B 11 6 2 3 51:23 20
4. Podh.-Dom. 11 4 3 4 45:31 15
5. Šebkovice 11 4 1 6 39:47 13
6. Rokytnice 11 4 0 7 39:47 12
7. Želetava 11 2 4 5 30:41 10
8. Blatnice 11 0 0 11 1:151 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ
11. kolo: HFK Třebíč B - Rokytnice 2:3, Valeč - Budišov-Nárameč/Rudíkov 5:0, Lipník-Myslibořice - Jemnicko, Hrotovice - Okříšky-Stařeč B a Třebelovice - Kouty-Bítovčice odloženo na 4. 11., N. Syrovice - Jaroměřice odloženo na 5. 11.

1. Jemnicko 10 10 0 0 70:10 30
2. Třebelovice 10 8 0 2 67:22 24
3. Kouty-Bítov. 10 8 0 2 46:22 24
4. HFK Třebíč "B" 11 7 1 3 38:26 22
5. Lip.-Myslib. 10 6 0 4 47:35 18
6. Rokytnice 11 6 0 5 42:56 18
7. Hrotovice 10 5 0 5 44:35 15
8. Valeč 11 4 1 6 21:13 13
9. Okř.-Stař. B 10 4 0 6 24:39 12
10. N. Syrovice 10 2 0 8 17:54 6
11. Budiš./Rudík. 11 1 0 10 19:65 3
12. Jaroměřice 10 0 0 10 7:65 0

Autor: Jiří Oborný

2.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 16 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ZEDNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: místo realizace zakázky., Požadujeme: vyučení v oboru, praxe na pozici zedník, ochota cestovat.. Pracoviště: S.o.k. stavební, s.r.o. - pracoviště - průmyslová zóna třebíč, hrotovická ul., Hrotovická-Průmyslová Zóna, č.p. 162, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jaroslav Tylčer, +420 568 838 830. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Ostatní úředníci 19 000 Kč Ostatní úředníci jinde neuvedení TECHNIK. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce - technická agenda při správě bytového fondu, Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, práce na PC, Microsoft Office, komunikativnost, schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu , Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, dovolená navíc, benefity, , První kontakt: e-mailem: info@sbd-tr.cz. Pracoviště: Stavební bytové družstvo třebíč, družstvo, Nerudova, č.p. 1190, 674 01 Třebíč 1. Informace: Ivana Bendová, +420 568 610 168. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 89 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ SÍLA - SEKREATÁŘKA. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 89.2 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo určeno pouze pro občany s 1., 2., a 3. stupněm invalidity. , Náplň práce: základní administrativa, vyřizování mailů a telefonátů, základní práce s office, Úvazek lze zvýšit na základě oboustranné domluvy. , Pracovní doba od 8:00 do 13:00. , Tel: 778 778 412 - Dostál Michal, E-mail: sdz.dostal@seznam.cz, TELEFONOVAT POUZE v pondělí a úterý 8:00 - 14:30 (v ostatní dny nejsem v práci).. Pracoviště: Sociální družstvo znojmo - pracoviště račerovická 1107, třebíč, Račerovická, č.p. 1107, 674 01 Třebíč 1. Informace: Michal Dostál, +420 778 778 412PO,ÚT8:00-14:30hod.. Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 200 Kč Obsluha šicích a vyšívacích strojů ŠIČKA, KREJČOVÁ - I BEZ VYUČENÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Květoslav veškrna - k.i.v. provozovna, náměstí Míru, č.p. 186, 675 71 Náměšť nad Oslavou. Informace: Květoslav Veškrna, +420 777 560 426.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sobotní fotbalové utkání Divize D mezi Starou Říší a Rosicemi.

Nedělní odpoledne nabídne dvě derby

Ilustrační foto.

Hrotovičtí pořádají turnaj v malé kopané, nohejbalisté zamíří do Vladislavi

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

Turisté si projdou Dukovanské stezky už po dvaadvacáté

Dukovany - Oddíl vysokohorské turistiky při TJ Spartak Třebíč zve příznivce turistiky na výšlap malebnou přírodou v okolí Jaderné elektrárny Dukovany a na zříceninu hradu Templštejn. Pochod se koná v sobotu 1. září. Při procházce krajinou si pak turisté ověří, že se ani 32 let provozu Jaderné elektrárny Dukovany nezanechalo na okolní přírodě stopy.

Tabulka Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 5 5 0 0 7:1 15
2. AC Sparta Praha 5 4 1 0 11:3 13
3. SK Slavia Praha 5 4 0 1 11:3 12
4. FC Baník Ostrava 5 4 0 1 10:3 12
5. FC Fastav Zlín 5 3 1 1 7:5 10
6. 1. FC Slovácko 5 3 0 2 8:6 9
7. 1. FK Příbram 5 2 2 1 11:8 8
8. FK Jablonec 5 2 1 2 8:5 7
9. Bohemians Praha 1905 5 2 1 2 6:7 7
10. FK Mladá Boleslav 5 2 0 3 12:12 6
11. FC Slovan Liberec 5 1 3 1 5:5 6
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT