VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické fotbalové soutěže

Třebíčsko - Přínášíme výsledky krajských a okresních soutěží mládeže.

14.9.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Burešová Alena

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
4. kolo: Luka n. J. - Nedvědice 3:3, Bedřichov - Okříšky-Stařeč 0:1, Třešť - Polná 2:2, Přibyslav - Vrchovina 1:3, Rozsochatec/Ždírec n. D. - Tis-Světlá n. S. 12:1.

1. FŠ Třebíč 3 3 0 0 21:1 9
2. Rozsoch.-Ždír. 4 3 0 1 24:7 9
3. Okříš.-Stař. 4 3 0 1 6:9 9
4. Nedvědice 4 2 2 0 12:7 8
5. Vrchovina 3 2 0 1 7:7 6
6. Tis-Světlá 4 2 0 2 10:24 6
7. Polná 4 1 1 2 7:7 4
8. Bedřichov 4 1 0 3 13:11 3
9. Třešť 3 0 2 1 4:8 2
10. Luka n. J. 3 0 1 2 7:9 1
11. Přibyslav 4 0 0 4 2:23 0

I. TŘÍDA DOROSTU - SK. A
4. kolo: Počátky-Žirovnice - V. Beranov 4:0, Pohled-Č. Bělá - St. Ransko-Víska 0:7, Chotěboř - Měřín 8:1, Pacov - Polná B 2:3, Rantířov - Kamenice n. L.-Černovice 3:1, H. Brod B - Batelov 2:0.

1. Počát.-Žirov. 4 4 0 0 13:6 12
2. Batelov 4 3 0 1 13:7 9
3. H. Brod B 4 2 1 1 19:4 7
4. Chotěboř 4 2 1 1 14:6 7
5. Rantířov 4 2 0 2 11:7 6
6. St. Rans.-Vís. 4 2 0 2 13:10 6
7. Polná B 4 2 0 2 13:11 6
8. Pacov 4 1 1 2 13:10 4
9. V. Beranov 4 1 1 2 6:21 4
10. Kamen.-Černov. 4 1 0 3 5:13 3
11. Pohled-Č. Bělá 4 1 0 3 7:24 3
12. Měřín 4 0 2 2 3:11 2

I. TŘÍDA DOROSTU - SK. B
4. kolo: N. Ves - Radostín n. O. 8:0, Náměšť-Vícenice/Hartvíkovice - M. Budějovice 8:1, Výčapy-Šebkovice - Rozsochy 2:3, V. Bíteš - Jemnicko-Třebelovice 1:3, Jaroměřice n. R.-Myslibořice - Předín-Opatov 1:3.

1. N. Ves 4 4 0 0 24:4 12
2. Rozsochy 4 3 1 0 13:5 10
3. Jarom..-Myslib. 4 3 0 1 13:4 9
4. Bystřice 3 2 0 1 15:4 6
5. Nám./Hartvík. 4 2 0 2 16:8 6
6. Předín-Opatov 3 2 0 1 5:7 6
7. Radostín n. O. 3 1 1 1 3:9 4
8. Výčapy-Šebkovice 4 1 0 3 7:13 3
9. Jem.-Třebelov. 4 1 0 3 6:18 3
10. V. Bíteš 4 0 0 4 3:14 0
11. M. Budějovice 3 0 0 3 2:21 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ
4. kolo: Humpolec - Žďár n. S. 0:6, Pelhřimov - Vrchovina 1:4, Světlá n. S. - V. Meziříčí 2:5, Bedřichov - Nedvědice 4:1, Polná - HFK Třebíč 1:3, Bystřice - Chotěboř 1:5.

1. Žďár n. S. 4 4 0 0 31:2 12
2. HFK Třebíč 4 4 0 0 19:6 12
3. Chotěboř 4 3 1 0 20:6 10
4. Humpolec 4 3 0 1 25:11 9
5. V. Meziříčí 4 2 1 1 13:7 7
6. Bedřichov 4 2 0 2 10:10 6
7. Vrchovina 3 2 0 1 11:12 6
8. Bystřice 4 1 1 2 11:12 4
9. Nedvědice 3 0 1 2 4:10 1
10. Polná 4 0 0 4 4:18 0
11. Pelhřimov 4 0 0 4 2:19 0
12. Světlá n. S. 4 0 0 4 7:44 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ
4. kolo: Humpolec - Žďár n. S. 3:3, Bystřice - Chotěboř 0:2, Pelhřimov - Vrchovina 1:3, Bedřichov - Nedvědice 3:1, Světlá n. S. - V. Meziříčí 3:2, Polná - HFK Třebíč 4:1.

1. Vrchovina 3 3 0 0 18:2 9
2. Žďár n. S. 4 2 2 0 23:11 8
3. Pelhřimov 4 2 1 1 15:11 7
4. Humpolec 4 2 1 1 9:7 7
5. Chotěboř 4 2 1 1 6:8 7
6. Bedřichov 4 2 1 1 7:12 7
7. Polná 4 2 0 2 12:14 6
8. Nedvědice 3 1 0 2 3:5 3
9. HFK Třebíč 4 1 0 3 8:13 3
10. Bystřice 4 1 0 3 4:9 3
11. Světlá n. S. 4 1 0 3 8:16 3
12. V. Meziříčí 4 0 2 2 6:11 2

I. TŘÍDA ST. ŽÁKŮ - SK. A
4. kolo: Č. Bělá-Pohled - Žirovnice-Počátky 1:8, Kamenice n. L. - Pelhřimov B 0:2, Luka n. J. - Rantířov 1:3, V. Beranov - Pacov 10:0, Telč - Ždírec n. D. 7:2.
Dohrávka 3. kola: Pacov - Kamenice n. L. 0:0.

1. V. Beranov 3 3 0 0 33:2 9
2. Rantířov 3 2 1 0 11:3 7
3. Telč 3 2 0 1 14:6 6
4. Luka nad J. 3 2 0 1 9:5 6
5. Pelhřimov B 3 2 0 1 7:5 6
6. Třešť 2 1 1 0 5:3 4
7. Žirov.-Počát. 2 1 0 1 9:8 3
8. Kamenice n. L. 3 0 1 2 0:8 1
9. Pacov 3 0 1 2 1:16 1
10. Ždírec n. D. 3 0 0 3 4:15 0
11. Č. Bělá-Pohled 2 0 0 2 3:25 0

I. TŘÍDA ST. ŽÁKŮ - SK. B
4. kolo: Okříšky-Stařeč - M. Budějovice 3:0, Žďár n. S. B - St. Říše-Předín 10:1, Náměšť-Vícenice/Hartvíkovice - Rapotice-Oslavany 8:1, Přibyslav - V. Bíteš 0:6.

1. V. Bíteš 4 4 0 0 15:2 12
2. Okříšky-Stařeč 3 3 0 0 18:1 9
3. Žďár n. S. B 3 2 0 1 15:5 6
4. Námě./Hartvík. 4 2 0 2 17:15 6
5. M. Budějovice 4 1 0 3 1:6 3
6. St. Říše-Předín 3 1 0 2 6:13 3
7. Rapot.-Oslav. 4 1 0 3 7:17 3
8. Přibyslav 3 0 0 3 1:21 0

I. TŘÍDA ML. ŽÁKŮ - SK. A
4. kolo: Č. Bělá-Pohled - Žirovnice-Počátky 0:12, Kamenice n. L. - Pelhřimov B 0:5, Luka n. J. - Rantířov 2:0, Telč - Ždírec n. D. 2:3, V. Beranov - Pacov 1:4.
Dohrávka 3. kola: Pacov - Kamenice n. L. 12:1.

1. Pacov 3 3 0 0 18:2 9
2. Pelhřimov B 3 3 0 0 13:2 9
3. Ždírec n. D. 3 3 0 0 15:6 9
4. Žirov./Poč. 2 2 0 0 21:2 6
5. Třešť 2 1 0 1 9:6 3
6. V. Beranov 3 1 0 2 7:9 3
7. Luka n. J. 3 1 0 2 3:10 3
8. Kamenice n. L. 3 1 0 2 6:18 3
9. Telč 3 0 0 3 4:11 0
10. Rantířov 3 0 0 3 4:17 0
11. Č. Bělá-Pohled 2 0 0 2 0:17 0

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU
4. kolo: Brtnice - Okříšky-Stařeč B 2:0, Čáslavice-Sádek/Rokytnice - Bedřichov B 3:2, Dukovany-Mohelno - Lipník-Valeč 4:2.

1. Dukov.-Mohel. 4 3 1 0 14:4 10
2. Brtnice 4 3 1 0 9:2 10
3. Lipník-Valeč 4 1 1 2 12:10 4
4. Okříš./Stař. B 3 1 0 2 3:5 3
5. Bedřichov B 3 1 0 2 6:11 3
6. Čáslav./Rokyt. 3 1 0 2 3:13 3
7. Dobronín 3 0 1 2 4:6 1

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ - SK. A
4. kolo: Vladislav - Valeč 0:18, Dukovany - Výčapy 2:6, Lipník - Jaroměřice 8:3, Budišov-Nárameč/Rudíkov - V. Popovice 1:10.

1. Valeč 3 3 0 0 27:0 9
2. Lipník 3 2 1 0 27:6 7
3. V. Popovice 2 1 1 0 13:4 4
4. Výčapy 2 1 0 1 9:6 3
5. Dukovany 3 1 0 2 12:11 3
6. Budiš./Rudík. 3 1 0 2 5:17 3
7. Jaroměřice 1 0 0 1 3:8 0
8. Vladislav 3 0 0 3 0:44 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ - SK. B
4. kolo: Třebelovice - Šebkovice 8:0, Blatnice - Želetava 0:9, Jemnicko - Rokytnice 8:1, Okříšky-Stařeč B - Podhorácko-Domamil 3:2.

1. Jemnicko 3 3 0 0 15:3 9
2. Podhor.-Domam. 3 2 0 1 20:4 6
3. Třebelovice 3 2 0 1 13:4 6
4. Okříš.-Stař. B 3 2 0 1 8:7 6
5. Želetava 3 1 0 2 11:8 3
6. Šebkovice 3 1 0 2 11:12 3
7. Rokytnice 3 1 0 2 6:15 3
8. Blatnice 3 0 0 3 0:31 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ
4. kolo: Hrotovice - Jaroměřice 9:0, Rokytnice - Budišov-Nárameč/Rudíkov 8:4, Jemnicko - Třebelovice 9:2, Okříšky-Stařeč B - Kouty-Bítovčice 3:4, Valeč - N. Syrovice 3:0, HFK Třebíč B - Lipník-Myslibořice 3:2.

1. Jemnicko 3 3 0 0 28:3 9
2. HFK Třebíč B 3 3 0 0 20:3 9
3. Hrotovice 3 2 0 1 21:3 6
4. Třebelovice 3 2 0 1 21:13 6
5. Valeč 3 2 0 1 8:1 6
6. Rokytnice 3 2 0 1 16:15 6
7. Kouty-Bítov. 3 2 0 1 8:13 6
8. Lipník-Mysliboř. 3 1 0 2 7:12 3
9. Okříšky-Stařeč B 2 0 0 2 4:11 0
10. Budiš.-Rudík. 2 0 0 2 4:18 0
11. N. Syrovice 3 0 0 3 0:22 0
12. Jaroměřice 3 0 0 3 0:23 0

Autor: Jiří Oborný

14.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

22. kolo WSM ligy mezi SK Horácká Slavia Třebíč a ČEZ Motor České Budějovice.

Třebíč si spravila náladu, rozhodl závěr první třetiny

Ilustrační foto

Studenti třebíčské hotelové školy se utkají o trofej ve Francii

Rok co rok vzniká v Jaroměřicích jedna knížka z dětských prací

Jaroměřice nad Rokytnou - Šestnáct let a stejný počet publikací, přes 400 oceněných dětí a přes osm tisíc literárních a výtvarných příspěvků. To je pár statistických údajů, které vypovídají něco málo o sérii knižních publikací, které vyšly v roce 2002 – 2017 v Jaroměřicích nad Rokytnou.

V Dolních Vilémovicích hledají nejlepší vánoční cukroví

Dolní Vilémovice – Milovníci vánočního cukroví budou mít v Dolních Vilémovicích žně.

Amatérské kříže podél cesty vznikají spontánně

Třebíč /SERIÁL/ - Svatojakubská cesta je v první řadě cestou duchovní, respektive náboženskou. To bez váhání odkývají i lidé, kteří se na ni vydávají z jiných důvodů, ať už je to turistika, sport anebo zkrátka snaha zkusit něco zajímavého a nového.

Krajské derby nabídlo atraktivní podívanou

Vysočina – Regionální derby, dramatická koncovka a pokračující trápení. Tak si počínaly hokejové týmy z Vysočiny v 15. kole druhé ligy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT