CHLÍSTOV – TŘEBELOVICE 2:0
Utkání mělo nadprůměrnou úroveň a šance byly na obou stranách. Hosté měli možnosti ke skórování vyloženější, ale skvěle chytající Belvončík byl proti. Ve druhém poločase zvonily brankové konstrukce za domácím gólmanem i za třebelovickým Nesibou. O osudu zápasu nakonec rozhodly dvě penalty v krátkém časovém sledu, které proměnil chlístovský kanonýr Hruška. „Herně vyrovnané utkání, ve kterém byl soupeř nebezpečnější, ale podrželi nás brankář se stoperem Jakubem Pokorným. Byli jsme šťastnější, ale podali nejlepší výkon na podzim,“ hodnotí domácí trenér Milan Špaček.

Góly: 48. a 54. Hruška (oba z PK). Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Chlístov: Belvončík – Kovář, Brestovský (78. Zerzánek), Hrbáček, Ferdan (90. J. Rygl), Hruška, M. Rygl, Kocmánek, Pokorný, Smolík, Svoboda. Třebelovice: Nesiba – Kotačka, Navara, Jurka, Krula, Novotný, Michal, Máca, Janíček (83. Dobrozenský), Čurda, Kapko (36. Skoumal).

JEMNICKO B – PŘIBYSLAVICE 3:6
Zápas nezačal pro favorizované hosty dobře a už ve 4. minutě prohrávali. Rychle se ale vzpamatovali a do 20. minuty skóre otočili. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou, ale Přibyslavice ukázaly zkušenosti i fotbalové umění. V závěru poločasu přidaly oba týmy po jedné brance a do kabin se šlo za stavu 2:3. Po změně stran nejprve zvyšoval aktivní Kvych, čtvrt hodiny před koncem snížil Axman, ale v poslední desetiminutovce si hosté dvěma brankami vítězství pojistili. Rezervu Jemnicka dělily od lepšího výsledku chyby v obraně a špatná produktivita.

Góly: 2. a 74. Axman, 43. Tesař – 9. a 47. Kvych, 19. Kovář, 38. a 85. Lopatář, 80. Venhoda. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:3. Jemnicko B: T. Tesař – Mrkva (46. Kincl), O. Tesař, Niederhofer, Komenda, Nikrmajer (68. Růžička), Kalášek, Kopeček (28. Hošek), K. Tesař, Axman (80. Bartes), Kopr. Přibyslavice: Novák – Skrobikowski, Kopeček, Picmaus, Šárka (46. Karafiát), Škorpík (82. Rambousek), Kovář, Venhoda, Kvych, Matějek, Lopatář.

BLATNICE – STUDENEC 8:0
Začátek vyšel lépe domácím. Během dvou minut se trefil nůžkami kanonýr Sova a vzápětí hlavou po rohu i kapitán Tomšíček. Hosté si v první půli nevypracovali šanci, a tak úřadoval opět soupeř. Po přihrávce Sovy se z první trefil Michal Trnka. Ve 37. minutě se opět prosadil Sova a Blatnice si do kabin odnesla vedení 4:0. Hostitelé ve střelecké snaze nepolevili a zkraje druhé půle završil hattrick Sova. V 58. minutě z hranice 25 metrů napřáhl Lojka a tvrdou ranou k tyči nedal Hájkovi šanci. Studenec i za nepříznivého stavu nesložil zbraně, ale vstřelit čestnou branku se mu nepodařilo, a tak se z rohu jako přes kopírák trefil hlavou opět Tomšíček. Domácí mohli před tím zvýšit z pokutového kopu, ale domácího brankáře Holíka vychytal Hájek. Definitivní tečku za výsledkem udělal v 88. minutě svoji čtvrtou brankou Sova.

Góly: 4., 37., 48. a 88. Sova, 6. a 61. Tomšíček, 18. Trnka, 58. Lojka. Rozhodčí: Holý. ŽK: 0:2. Diváci: 75. Poločas: 4:0. Blatnice: Holík – Svoboda, Lojka, Sova, M. Trnka, Tomšíček, J. Trnka, Šplíchal (57. Foltýn), Kotačka (72. Dušek), Šabatka, Karásek. Studenec: Hájek – Vrba, Kučerňák, Holoubek, J. Nováček (70. Čonka), Mrňa, M. Nováček, Komárek, Ferda, Buršík, Matějek.

PYŠEL – LIPNÍK 1:3
Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří vedli po čtyřech minutách zásluhou Jaroslava Tůmy. Hosté odpověděli do dvou minut Šťávou. Zbytek první půle se hrál vyrovnaný fotbal s optickou převahou Lipníku. Po změně stran byl opět aktivnější Pyšel, ale šance neproměnil. Od 60. minuty převzali otěže zápasu hosté a dvěma góly si zajistili zasloužené tři body.

Góly: 4. J. Tůma – 6. a 82. Šťáva, 67. Fňukal. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:4. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Pyšel: Teplý – Šoukal, L. Tůma, Krištof (18. Dvořák, 78. Hadraba), Adam, Šabacký, Skryja, Nováček, O. Tůma, J. Tůma, Sobotka (75. Nestr). Lipník: Skoumal – Tretera, Pokorný, Matoušek (46. Krotký), Kisela, Jonáš (79. Žák), Rohony (86. Mašeja), Macháček (67. Fňukal), Šťáva, J. Brabenec, T. Brabenec.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B – VLADISLAV 1:3
Rezerva Náměště-Vícenic začala dobře, byla aktivnější, ale chyběl klid při zakončení i trocha štěstí. Skóre tak otevřeli zásluhou Vyletěla hosté. Druhý poločas kopíroval ten první. Hostitelé tlačili, ale branky střílel soupeř. V 70. minutě se z dalšího protiútoku prosadil Veškrna. Poté sice přišlo Juřenovo snížení z penalty, ale vzápětí si Vladislav vzala dvougólový náskok zpět a ten udržela.

Góly: 76. Juřena (PK) – 32. Vyletěl, 70. Veškrna, 78. Orálek. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:3. Diváci: 95. Poločas: 0:1. Náměšť-Vícenice B: Bednář – Anna, Lokaj, Veselý, Pospíšil (58. Stachovič), Sobotka, Eliáš, Juřena (72. Melkes), Franěk (86. Vlk), Musil (46. Matějek), Blažek (39. Jonák). Vladislav: Otruba – F. Nováček, Veleba, Hrůza, Vyletěl (82. Tůma), Hort, M. Nováček, Slabý (84. Rudolecký), Orálek, Paločko, Matoušek (46. Veškrna).

H. ÚJEZD – HROTOVICE 4:1
Obě mužstva začala s vervou, ale hře chyběla přesnost, a tak převládaly jednoduché nákopy. První gól přišel v 15. minutě, kdy se z malého vápna prosadil Smažil. Domácí do poločasu přidali ještě dvě branky, nejprve se hlavou trefil Ošmera a ve 42. minutě skóroval z přímého kopu i Durda. Po změně stran hosté nepřestali s aktivní hrou, ale soupeř nezůstával pozadu a na 4:0 zvýšil Zvěřina. Čestný úspěch Hrotovic zařídil v 77. minutě Kučera.

Góly: 14. Smažil, 33. Ošmera, 42. Durda, 63. Zvěřina – 77. Kučera. Rozhodčí: Sárkány. ŽK: 2:1. Diváci: 65. Poločas: 3:0. H. Újezd: Hradecký – Veselý (56. Kresa), Řezáč (87. Dulovec), Smažil, Durda, Ošmera, Sláma, Pivoňka, Zvěřina, Čermák, Kučera. Hrotovice: Hlavnička – Holoubek, Hutař, Kučera, Pokorný, Růžička (78. Hutař), Novák, Pekárek, Škoda, Virgl (73. Novotný), Blatný.

VÝČAPY – OPATOV 7:0
Výčapské v posledních zápasech trápila koncovka, a proto často remizovali. To se ale tentokrát nedělo. Výčapům se dařila kombinace a zlepšila se i produktivita. O sedm branek se podělilo pět střelců. Hosté si za celé utkání vypracovali pouze ojedinělé šance, ale zápas neodevzdali ani za nepříznivého stavu.

Góly: 8. Martin Semrád, 12. a 25. Kuchera, 15. L. Jeleček, 52. T. Matoušek, 70. a 72. Kašpárek. Rozhodčí: Pintér. ŽK: 2:2. Diváci: 109. Poločas: 4:0. Výčapy: Matěj Semerád – Nikrmajer, L. Jeleček, Macek (46. T. Matoušek), J. Jeleček, Kafka, Pecka, T. Kuchera (46. Kašpárek), D. Matoušek (46. Loucký), Pánek, Martin Semerád (73. Kopeček). Opatov: Kšír – Horáček, R. Kabelka, Pokorný, Daniel, Konečný, Švaříček, Šinkovský, L. Kabelka (66. Kružík), Malík, Čučelin (73. Solař).