TŘEBELOVICE – LIPNÍK 2:3
Domácí na soupeře bojujícího o záchranu vlétli a už ve čtvrté minutě otevřel brankový účet zápasu Rakušan. Ovšem hrálo se za větrného počasí a toho využili hosté. Ve 27. minutě vyrovnal Dusík pohledným gólem.

Ve druhém poločase byl lepším mužstvem Lipník a v 55. minutě otočil skóre Petr Pokorný. Hosté zvýšili v 64. minutě zásluhou Šťávy. Třebelovice stačily už jen korigovat proměněnou penaltou Jurky.
Góly: 4. Rakušan, 79. Jurka (PK) – 27. Dusík, 55. P. Pokorný, 64. Šťáva. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 1:2. Diváci: 65. Poločas: 1:1. Třebelovice: Nesiba – Čurda, S. Michal (33. Kapko), Kotačka, Jurka – Šplíchal, Povolný (72. Krula), Rakušan, Sláma – Navara, Černý. Lipník: Hagara – P. Pokorný, Wortner, T. Pokorný, Havel, Kysela (45. Bambula), Lojka, Dusík, Macháček (88. Matoušek), Šťáva (83. Svoboda), Brabenec.

ROKYTNICE – RUDÍKOV-TRNAVA 2:3
Hosté začali lépe a už ve čtvrté minutě Salák našel z trestného kopu ve vápně Miroslava Mikysku a ten hlavou otevřel skóre. Rudíkov měl za nedlouho ještě jeden brejk, ale z toho se brankově neurodilo.

Po čtvrthodině převzali iniciativu domácí a ve 22. minutě po české uličce vyrovnal tváří v tvář brankáři Jičínský. O pět minut později lovil rudíkovský brankář Hrazdíra míč ze sítě podruhé. To nedorozumění obrany potrestal opět Jičínský – 2:1. Jenomže to bylo ze strany Rokytnických vše.

Další šance neproměnili, a tak začal hrozit opět soupeř. Nožička však z dobré pozice mířil nad bránu. Skóre se znovu měnilo až ve druhém poločase. Po několika nevyužitých příležitostech na obou stranách vyrovnal v 59. minutě Pažourek mladší, který se trefil hlavou z nulového úhlu po Nožičkově rohu na zadní tyč.

Rozhodnutí padlo pět minut před koncem. Pažourek starší poslal pas do pokutového území na Jašu, který byl faulován gólmanem Hobzou. Nařízenou penaltu proměnil střídající Lukáš Mikyska.

„Do utkání mne poslal trenér až do druhého poločasu. Snažil jsem se pomoci týmu zvrátit výsledek. Nejprve jsem byl na správném místě při bránění a pak jsem si věřil na pokutový kop, který znamenal naše vítězství," byl spokojen hostující střelec rozhodující branky Lukáš Mikyska.

Zklamání naopak panovalo na straně domácích. „Víceméně jsme se porazili sami. Po celý zápas jsme byli lepší, ale za stavu 2:1 neproměníme čtyři tutovky a dostaneme dva laciné góly po standardních situacích," mávl rukou rokytnický trenér Pavel Vlašín.
Góly: 22. a 27. Jičínský – 4. M. Mikyska, 59. Pažourek ml., 85. L. Mikyska (PK). Rozhodčí: Macek. ŽK: 4:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Rokytnice: Hobza – Svoboda, J. Hakl, Šulc, Vahila, Ferkl (79. Štveráček), Dalecký, Bartejs (73. Herbrych), Jičínský, L. Hakl (84. Vejmelka), Syrový. Rudíkov-Trnava: Hrazdíra – Klíma (46. L. Mikyska), Šula, Salák, Partl – Pažourek ml., Nožička, M. Mikyska (64. Pažourek st.), Štolpa – Jaša, Komínek (89. Trnka).

TŘEBENICE – JAKUBOV 1:7
Domácí byli zpočátku aktivnější, ale to jim vydrželo do prvního inkasovaného gólu. Pak převzal otěže utkání Jakubov, který do přestávky vedení pojistil. Po změně stran měli navrch hosté, kteří převahu vyjádřili střelecky.

„Na začátku jsme nedali několik šancí a po první brance jsme se dlouho oklepávali. Ve druhém poločase jsme sice hráli po větru, ale místo toho, abychom nějaký gól dali, tak jsme pětkrát inkasovali. Soupeř vyhrál zaslouženě," uznal třebenický funkcionář Josef Bárta.
Góly: 68. Kocmánek – 19., 58. a 85. Pacas, 29. Kosmák, 57. 60. Michal Dunkler, 77. Kabelka. Rozhodčí: Syrový. ŽK: bez karet. ČK: 1:0 (59. Bárta). Diváci: 40. Poločas: 0:2. Třebenice: Nykl – Hnízdil – V. Fiala (68. Buchal), J. Fiala, Bárta – Svoboda (67. Kříž), Machát, Hrůza (76. Marek Ondráček), T. Ondráček (60. Filipec) – Smilek, Vrbka (53. Kocmánek). Jakubov: Klíma – Dostál, Miroslav Dunkler, Michal Dunkler, Kafka, Smetana, Urbánek, Pacas, Kosmák (60. Matušina), Veselský, Kabelka.

CHLÍSTOV – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 6:1
Domácí byli od začátku aktivnější. Bojovnost Chlístova vyústila v 17. minutě, kdy otevřel skóre Svoboda. O čtyři minuty zvýšil z pokutového kopu nařízeného za ruku Hrbáček. Hosté se dostali ke slovu ve 37. minutě, kdy se po rohovém kopu ve skrumáži nejlépe zorientoval Eliáš – 2:1.

Svěřenci Milana Špačka si vzali dvoubrankové vedení zpět ještě do přestávky, opět zásluhou Svobody. „Na gól soupeře jsme odpověděli, jak nejlépe mohli," má jasno trenér Chlístova, kterého těšil dobrý vstup do zápasu.

Hostitelé diktovali tempo hry i po změně stran. „Pokračovali jsme v aktivitě a vytvořili si velké množství brankových příležitosti," těšilo domácího kouče.

Výsledkem snažení byly další tři branky. Nejprve v 59. minutě zvýšil už na 4:1 Smolík. Po gólu ještě přidali Ferdan a Svoboda, který zkompletoval hattrick.

„Je potřeba konstatovat, že si soupeř i přes vysokou porážku v průběhu utkání vytvořil několik slibných šancí, ale nás podržel tradičně bezchybně chytající Belvončík, který předváděl perfektní zákroky," uzavřel hodnocení Špaček.
Góly: 17., 41. a 81. Svoboda, 21. Hrbáček (PK), 59. Smolík, 67. Ferdan – 37. J. Eliáš. Rozhodčí: M. Kuba. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Chlístov: Belvončík – M. Kuchařík, Brestovský, Hrbáček, Ferdan, Smolík (65. T. Kuchařík), M. Rygl (78. Fišer), M. Ježek, Patočka (75. Pokorný), Svoboda, Bobek. Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Veselý, Eliáš, Franěk, Nekuda, Z. Sobotka (65. Raitmajer), Jonák, M. Sobotka, Kopuletý, Musil (85. Blažek), Pospíšil.