Rezerva Okříšek se doma vytáhla na Blatnici. Dukovany zaváhaly a Chlístov si tak odvezl cennou výhru. Valeč si připsala hubenou výhru nad „béčkem“ Moravských Budějovic.

STAŘEČ – RUDÍKOV 2:1

Hosté měli raketový vstup do utkání, v úvodních pěti minutách si vytvořili čtyři brankové příležitosti a jen díky domácímu brankáři Krčálovi byl bezbrankový stav. Starči se v první půli nedařilo, Rudíkovští byli aktivnější a ve 30. minutě šli po zásluze do vedení. Z hranice šestnáctky zamířil přesně k tyči Salák. Vyrovnání mohla přinést 43. minuta, kdy domácí zahrávali pokutový kop Michalem Vodičkou, ale hostující Trnka vystihl směr a penaltu chytil.

Ve druhém dějství se Stařečtí zlepšili a kýžené vyrovnání přišlo v 59. minutě, kdy centr R. Ježka zužitkoval Petrilák. O konečném výsledku rozhodla 89. minuta. Na centr Malého si naběhl Michal Vodička a přesnou hlavičkou rozhodl o šťastném vítězství domácích.

Góly: 59. Petrilák, 89. Michal Vodička - 30. Salák. Rozhodčí: Venc. ŽK: 1:1. Diváci: 45. Poločas: 0:1. Stařeč: Krčál -Jelínek, Michal Vodička, Královec, Kaňka, Malý, Martenek, Mařan, Linhart, Petrilák, R. Ježek. (střídali: Daňhel, Lavický). Rudíkov–Trnava: Trnka - Benáček, Pažourek, Sedlář, Klíma, Salák, Nožička, M. Mikyska, L. Mikyska, Buďa, Dvořák. (střídal: Věžník).

MYSLIBOŘICE – NÁMĚŠŤ N. O. B 6:5

Domácí začali nebojácně a po dvou trefách Jakuba Horáka vedli v 5. minutě již 2:0. Ve 14. minutě snížil Polák. Za dalších šest minut vrátil domácím dvougólové vedení kanonýr Svoboda. Poslední slovo však měl v první půli Polák – 3:2. Po změně stran nejdříve skóroval Mencák, ale v 62. minutě opět snížil Mucha. Další dva góly padly z kopačky Lukáše Svobody – 6:3. Hosté korigovali brankami Poláka a Muchy.

Góly: 21., 70. a 74. Svoboda, 4. a 5. J. Horák, 47. Mencák – 14. a 80. Polák, 62. a 84. Mucha, 37. Veselý. Rozhodčí: Kudlík. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 3:2. Myslibořice: Vodička – Pekárek (65. Křivánek), M. Horák, Čapoun (77. Hort), Macháček – Štefaňák, J. Horák, Kocáb, Svoboda – Mencák (48. Maróti), Palát. Náměšť nad Oslavou-Vícenice B: Vrba – Zdražílek (59. Mucha), Veselý, Špiřík, Rabušic, Rajtmajer, Nekuda (48. Blažek), Z. Sobotka, Polák (58. Kohút), M. Sobotka, Pospíšil.

OKŘÍŠKY B – BLATNICE 3:0

Domácí začali velmi dobře a už ve 4. minutě Klíma po zaváhání gólmana otevřel skóre. Poté se hrál vyrovnaný fotbal a Okříšky postupem času začaly získávat na aktivitě, která vyústila zvýšením z penalty, kterou zkušeně proměnil Zeman. Pak už domácí upravili v závěru na konečných 3:0 Pavelkou.

Góly: 4. Klíma, 76. Zeman (PK), 83. Pavelka. Rozhodčí: Krula. Bez karet. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Okříšky B: Ferdan – Pavelka, Ryšavý, Veleba, Zeman – Jůza, Kos, Tůma, Račický – Heralecký, Klíma. Blatnice: Holík – M. Foltýn, Doležal, Tomšíček, Cech – T. Foltýn, Sova, Trnka, Vaštík – Šabatka, Homola.

HROTOVICE – N. SYROVICE 7:1

Outsider z Nových Syrovic se dokázal dostat do vedení hned v první minutě. Zásluhu na tom měl Dvořák. Ovšem domácí nelenili a ve čtvrté minutě srovnal Salák. V 18. minutě poslal Hrotovice do vedení Škoda, když proměnil pokutový kop. Do konce poločasu se trefil ještě Furiš.

Ve druhém poločase byli opět lepší domácí hráči. V 69. minutě zvyšoval na 4:1 Fiala. Další branku přidal Furiš, kdy nádhernou střelou přeloboval Nejerala. V 75. a 82. minutě se trefili opět Furiš a Salák, a tak Hrotovice s početnou diváckou kulisou mohly oslavovat vysoké vítězství.

Góly: 4. a 82. Salák, 38. a 69. Fiala, 65. a 75. Furiš, 18. Škoda (PK) – 1. Dvořák. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 2:0. Diváci: 200. Poločas: 3:1. Hrotovice: Slatinský – Hrůza, Přepechal, M. Růžička, Virgl – P. Růžička, Hrobař (42. Furiš), Holoubek (65. Pekárek), Škoda – Salák, Fiala (72. Bárta). Nové Syrovice: Nejeral – Kopeček, Vítek, Filipský, Sosnar (32. Kašpárek) – Dvořák, J. Lang (75. Kouřil), Růžička, Svoboda (68. Binder) – T. Lang, Dubský.

VLADISLAV – ROKYTNICE 4:1

Domácí na soupeře vlétli a v 26. minutě se ujali vedení Krátkým. Rokytnice srovnala ve 38. minutě po Šulcově penaltě. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná. Poté však iniciativu převzala Vladislav. Tu v 56. minutě poslal do vedení Hrůza. V 67. minutě zvyšoval Slabý a v 89. minutě pojistil výhru opět Krátký.

Góly: 26. a 89. Krátký, 56. Hrůza, 67. Slabý – 38. Šulc (PK). Rozhodčí: Klein. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Vladislav: Z. Vyletěl – Macháček, Martének, Kašpar (76. Veselý), Nováček (46. Hrůza) – Slavík, Krátký, Slabý, Otruba – Paločko, P. Vyletěl (85. Knotek). Rokytnice nad Rokytnou: Hobza – Šulc, Rychtář, Široký (80. Jičínský), Kurtin – Sochna, Dalecký, Sirový, Vahila – Polovčík (30. Sochna), Herbrych.

DUKOVANY – CHLÍSTOV 1:4

Dukovany doma roli favorita nezvládly. Ve 41. minutě poslal do vedení hosty Svoboda. Minutu na to srovnal domácí kanonýr Pislcajt. Poločas tedy skončil nerozhodně. Po změně stran byl Chlístov lepší a potvrdil to i střelecky. V 61. minutě se trefil Ježek. V 76. minutě ještě zvýšil Vídeňský a domácí marnost podtrhl vlastní gól v 79. minutě.

Góly: 42. Pislcajt – 41. Svoboda, 61. Ježek, 76. Vídeňský, 79. vlastní. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Dukovany: M. Křišťál – Polák (73. Fojtášek), Tůma, Gretz, Gazdík – Veselý (46. Železník), T. Křišťál, Balík (78. Koutný), Jílek – Pislcajt, Černý. Chlístov: Kresa – Krčál (76. Trnka), J. Rygl, Hrbáček, Hruška – M. Rygl (46. Vídeňský), L. Rygl, Ježek, Svoboda (82. Pokorný) – Prchal, Belvončík.

VALEČ – M. BUDĚJOVICE B 1:0

Domácí měli v prvním poločase více ze hry, kdy soupeři, který neměl na lavičce jediného náhradníka, nic nedovolili. Už ve 3. minutě přeloboval budějovického brankáře Hadraba, ale míč těsně minul zadní tyč. Ve 13. minutě po Jarolímkově centru hlavou skóroval domácí Čachotský, ale gól nebyl pro ofsajd uznán.

Valeč se dočkala ve 20. minutě, kdy Vender dostal do vápna míč a prostřelil Jelínka – 1:0. Ve 34. minutě po Čachotského centru zakončoval Pachr, ale hostující gólman jeho pokus vytěsnil na roh. Domácí měli ještě do přestávky několik závarů, ale pojistku nepřidali. Ve druhém dějství se z kopaček Valče vytratila kvalita. A když nic nepředvedla ani rezerva Moravských Budějovic, tak byl k viděni nejen podprůměrný fotbal, ale ani změna skóre nepřišla.

Gól: 20. Vender. Rozhodčí: Čejka. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Valeč: Hlavnička – Svoboda, Jarolímek, Pokorný, Zikán – Hadraba, Vender, Tržil, Dufek – Čachotský, Pachr (73. Ondráček). Moravské Budějovice B: Jelínek – Paul, Nedvědický, Motal, Povolný – Šindelář, Švadna, Šafránek, Houserek – Procházka, Bílek.