dohrávka 16. kola:
ŠEBKOVICE B – VÝČAPY 1:2
Hosté se na půdě posledního týmu v tabulce na vítězství nadřeli. Do vedení se dostaly jako už po několikáté na jaře Šebkovice, když otevřel skóre ve 32. minutě Roupec. Jenomže po změně stran potvrdily roli papírového favorita Výčapy. Nejdříve vyrovnal z penalty Jan Jonáš a v 82. minutě dokonal obrat Pecka.
Góly: 32. Roupec – 53. Jan Jonáš (PK), 82. Pecka. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Šebkovice B: Kuba – Pecka, Beroun (66. Fejta), Holčapek, Tržil – Zikmund, Netík, Roupec (46. Z. Přibil), V. Říha – Roupec (76. V. Přibil), L. Říha. Výčapy: Krátký – Dolák (46. Macek), Nikrmajer (82. Martin Semerád), T. Matoušek (71. D. Matoušek), J. Jeleček, Jan Jonáš (76. Kašpárek), Pecka, Matěj Semerád, L. Jeleček, Večeřa, Šimeček.

19. kolo:
VÝČAPY – RUDÍKOV-TRNAVA 2:0
V prvním poločase byly domácí lepší a v 18. minutě skóroval Nikrmajer. Další vyložené šance výčapští hráči trestuhodně zahazovali. Rudíkov mohl srovnat, ale Jašova hlavička těsně minula branku.

Druhý poločas začal pro hosty smolně. Nejdříve se zranil brankář Zdeněk Trnka a nahradit jej musel spoluhráč z pole Benáček, který brzy inkasoval z kopačky T. Matouška.
Výčapy se uspokojily tímto výsledkem a přenechaly iniciativu soupeři. Hosté se ale střelecky i přes šance M. Mikysky a Pavla Trnky neprosadili, a tak se domácí mohli radovat ze tří bodů. „Měli jsme v nohách páteční zápas v Šebkovicích, což bylo na výkonu znát, hlavně ve druhé půli," shrnul výčapský trenér Jaroslav Bartes.
Góly: 18. Nikrmajer, 52. T. Matoušek. Rozhodčí: Carda. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Výčapy: Krátký – Nikrmajer, T. Matoušek (69. D. Matoušek), Macek (81. Dolák), J. Jeleček, Jonáš (63. Kašpárek), Pecka, Matěj Semerád, L. Jeleček, Večeřa (72. Martin Semerád), Šimeček. Rudíkov-Trnava: Z. Trnka (48. Votava) – L. Mikyska (46. Skryja), Šula, Benáček, Partl – Nožička, Salák, M. Mikyska, Mejzlík (46. Ošmera) – Jaša, P. Trnka (72. Eliáš).

N. SYROVICE – ŠEBKOVICE B 3:0
Domácím se v prvním poločase roli favorita plnit nedařilo. Nové Syrovice se přizpůsobily hře soupeře a hrál se nezáživný fotbal bez šancí. Až těsně před pauzou měl možnost skórovat Miroslav Sosnar, ale při kličce hostujícímu brankáři Kubovi se mu míč zamotal mezi nohama a bylo po šanci.

Po změně stran hostitelé přidali na útočné aktivitě a dobývali branku soupeře, který se snažil udržet bezgólový stav. Skóre otevřel v 71. minutě Ondřej Sosnar, kterému naservíroval gólovou přihrávku jeho bratr Miroslav. Šebkovice se bránily i za cenu faulů a právě po jednom nedovoleném zákroku zvýšil střelou přes zeď Dubský.

Třetí branka padla podobně jako ta první. Autorem však byl Miroslav Sosnar, který se sice snažil po kličce Kubovi najít svého bratra Ondřeje, ale míč se stočil za přispění hostujících obránců do brány. A když několik možností Šebkovic skončilo buď na kopačkách obrany a nebo skončily v ofsajdové pasti, připsali si Novosyrovičtí další důležité tři body v cestě za postupem do kraje.
Góly: 71. O. Sosnar, 77. Dubský, 83. M. Sosnar. Rozhodčí: L. Kuba. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. N. Syrovice: Novák – Kopeček (87. Janoušek), Vítek, Filipský, Chalupa, O. Sosnar, Fouma, M. Sosnar, T. Lang, Dubský, Toman. Šebkovice B: Kuba – Fejta, Pecka, Tržil, Holčapek, Zikmund, Dvořák, L. Říha, V. Říha, Kašpárek, Durda.

JAKUBOV – OKŘÍŠKY B 6:1
Hosté nastoupili v oslabené sestavě, což bylo průběhu utkání znát. Domácím vyšel vstup do utkání, když dvěma rychlými brankami šli rychle do vedení. Jakubov rychle získaný náskok kontroloval po celou dobu zápasu.
Góly: 4. Veselský, 10. Dvořák, 38. Smetana, 41. a 50. Kosmák, 77. Milan Dunkler – 70. Bastl. Rozhodčí: Klein. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 4:0. Jakubov: Klíma – Dvořák, Kosmák, Urbánek, Kafka (63. Milan Dunkler), Smetana, Veselský, Benda, Pacas (70. Chalupa), Miroslav Dunkler , Kabelka. Okříšky B: Ferdan – Dvořák, Netolička, Zeman, Binka – Beneš, R. Ryšavý, Jeřábek, R. Dokulil – Bastl, Vostal.

TŘEBELOVICE – ROKYTNICE 2:3
Domácím nevyšel vstup do utkání a po vlastním gólu od samotného úvodu prohrávali. V sedmé minutě zvýšil hostující Hakl. Na začátku druhého poločasu zvýšila Rokytnice už 0:3 zásluhou Syrového. Třebelovice vzápětí vrátil do hry Šplíchal a jiskřičku naděje vykřesal v 79. minutě Jurka. Víc už domácí nestihli. „Zaspali jsme začátek zápasu a museli po celou dobu dotahovat," mrzelo třebelovického trenéra Michala Slámu.
Góly: 50. Šplíchal, 79. Jurka – 1. vlastní, 7. L. Hakl, 49. Syrový. Rozhodčí: Libor Svoboda. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (54. Štveráček). Diváci: 120. Poločas: 0:2. Třebelovice: Navara – Čurda (46. Povolný), T. Michal, Kotačka, Jurka, Šplíchal, Marek Máca, Rakušan, Michal, Krula (46. M. Sláma), Černý (78. Sedlák). Rokytnice: Hobza – Kašpar, Svoboda, J. Hakl (56. Jičínský), Šulc, Ferkl (86. Sekerka), Dalecký, L. Hakl, Štveráček, J. Herbrych, Syrový (89. Vejmelka).

BŘEZNÍK – CHLÍSTOV 0:3
Hostům vyšel vstup do zápasu na výbornou. Už v osmé minutě vedl Chlístov zásluhou Svobody, který potrestal hrubky v obraně soupeře, o dvě branky. To se ukázalo pro vývoj utkání jako klíčové.

Březník pak sice vyrovnal hru, ale s jeho útočnou snahou si defenziva věděla rady. Fotbalovější hosté si hlídali náskok s jistým Belvončíkem v bráně. Výsledku dal konečnou podobu Svoboda, který v 69. minutě nepohrdl hattrickem.
Góly: 1., 8., 68. Svoboda. Rozhodčí: Macek. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Březník: M. Franěk – D. Břoušek, Čumplík, P. Sobotka, J. Dvořáček – V. Franěk, J. Franěk, L. Rybníček (46. M. Flesar), P. Flesar – Křoustek (18. Vyskočil), Musil. Chlístov: Belvončík – Brestovský, Uhlíř, Hrbáček, Pokorný – Ferdan, Smolík (62. M. Kuchařík), M. Rygl (75. Fišer), Patočka – Svoboda (72. T. Kuchařík), L. Rygl.

LIPNÍK – TŘEBENICE 3:1
Už ve druhé minutě utekl hostující obraně Šťáva, šel sám na brankáře, ale jeho střelu Venhoda vyrazil na roh. Poté byly aktivnější Třebenice. V 15. minutě se míče zmocnil Kocmánek a střelou z vápna propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:1.

Ve 29. minutě vyrovnal Dusík po rohu Pokorného. Před pauzou zahrávali hosté roh a po hlavičce trefili břevno. Do druhého poločasu vstoupil aktivněji Lipník. V 68. minutě po dlouhém nákopu Wortnera propadl míč třebenickou obranou a Kalay se sám před brankářem nemýlil. V 80. minutě byl ve vápně faulován Kalay a Wortner se z penalty upravil na konečných 3:1.
Góly: 29. Dusík, 69. Kalay, 81. Wortner (PK) – 15. Kocmánek. Rozhodčí: Klein. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 1:1. Lipník: Hagara – Lojka, Brabenec, Svoboda (84. Matoušek), Kisela, Wortner, Dusík (48. Bambula), Pokorný, Macháček (68. Havel), Šťáva (77. Svoboda), Kalay. Třebenice: Venhoda – Fiala, Hnízdil (62. Řezáč), Buchal, Machát, Filipec, Ondráček, Vrbka, Fiala, Kocmánek, Hrůza.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B – BLATNICE 3:2
Hosté byli v prvním poločase lepší a nastřelili hlavou břevno. Do kabin se však šlo za bezbrankového stavu. Blatnice se krátce po změně stran ujala vedení Sovou. Pak domácí převzali otěže zápasu a nepřibrzdilo je ani vyloučení Vrby. Rezerva Náměště-Vícenic naopak v deseti lidech otočila utkání po dvou gólech Kučery a jedné trefy Fraňka během sedmi minut. Hosté pak stačili už jen korigovat Sovou z penalty.

„Hra byla celkově vyrovnaná. Nám paradoxně pomohlo vyloučení, všechny tři góly jsme dali po nádherných akcích," hodnotí hrající kouč domácích Bohumil Nekuda.
Góly: 70. a 72. Kučera, 77. Franěk – 50. Prokeš, 80. Sova (PK). Rozhodčí: Kovář. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (65. Vrba). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Veselý, Blažek (46. Pospíšil), Vrba, Tomek, Eliáš, Franěk, Nekuda (46. Veselý), Sobotka, Kučera, Lokaj (78. Kopuletý). Blatnice: Holík – Foltýn, Doležal, Prokeš, Buďa (74. Trnka), Sova, Pokorný, Cech, Hutař, Trnka, Šabatka (84. Nevoral).