ŽELETAVA – KOUTY 0:8
První poločas vysokému vítězství hostí nenasvědčoval. Kouty šly sice brzy do vedení zásluhou Neumanna, ale do přestávky už skóroval pouze Coufal. To už hráli domácí bez vyloučeného Michala Vrbky, který ve 26. minutě uviděl druhou žlutou kartu.

Lídr tabulky spustil kanonádu a početní výhodu dokonale využil až po změně stran. Zkraje si dal vlastní branku Forman. Pak ještě zkompletoval hattrick Neumann, jednou se trefil Havelka a dvakrát do listiny střelců Tenkl, který tak završil debakl oslabené Želetavy.
Góly: 9., 51. a 60. Neumann, 33. Coufal, 48. Forman (vlastní), 75. Havelka, 77. a 84. Tenkl. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (26. Michal Vrbka). Diváci: 120. Poločas: 0:2. Želetava: Tománek – Malík, Polenda, Vladeka, T. Vrbka (54. Kabelka), Michal Vrbka, Martin Vrbka, Simandl, V. Čurda, Ondráček (46. Veselský), Šrutka (46. Forman). Kouty: Stýblo – Doležal (61. Havelka), Hrůza, Růžička (73. Roušar), Nestrojil – Navrátil, Coufal, Cejpek, Semrád – Neumann (67. Caha), Tenkl.

ŽĎÁR B – HROTOVICE 2:1
V utkání, které bylo oboustranně bohaté na gólové šance, se nakonec radovala rezerva Žďáru. Do vedení se domácí dostali pár minut před pauzou, kdy nádhernou akci Musila zakončil Mario Filippi. Hosté srovnali v 66. minutě, z těžké pozice se prosadil Denemarek. Již o tři minuty později však Žďár opět vedl. Pěknou nahrávku Maria Filippiho z hranice velkého vápna zakončil Frieb.

Hostitelé si pak vypracovali ještě další šance, ale bez efektu. „Konečně jsme to protrhli, tři body jsme potřebovali jako sůl. Teď nás ve středu čeká náročná dohrávka s Želetavou, věřím, že nám divizní áčko trochu vypomůže," řekl spokojený trenér Žďáru Vítězslav Machatka.
Góly: 41. M. Filippi, 69. Frieb – 66. Denemarek. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Hrotovice: Slatinský – L. Škoda, V. Škoda, Pekárek, Novák, Pokorný, Holoubek, Padělek, Denemarek, Hadraba, Kovář.

ŠEBKOVICE – VLADISLAV 2:4
Šebkovice nebodovaly už ve čtvrtém utkání v řadě a dál se propadají tabulkou. Samotný zápas přinesl otevřený fotbal, hra se přelévala z jedné strany na druhou, i to přispělo k tomu, že bylo k vidění hned pět pokutových kopů. Chleba se nejspíš lámal v momentě, když domácí nedokázali svou třetí penaltu v závěru poločasu proměnit.

Hosté byli lepší na míči, důraznější a na rozdíl od soupeře i produktivnější. Zápas vyšel skvěle vladislavskému brankáři Otrubovi, který svými zákroky vychytal minimálně tři tutovky. Jeho tým pak vstřelil dva góly ze hry a tím v podstatě i rozhodl.
Góly: 2. Busta (PK), 26. J. Rygl (PK) – 13. , 17., 48. Linhart (první a třetí z PK), 72. Petz. Rozhodčí: Petr. ŽK: 3:3 Diváci: 120. Poločas: 2:2. Šebkovice: Kuba – Konvalinka, Busta, Říha (46. P. Kotačka), Chytra, Večeřa, Fejta, Netík (63. T. Kotačka), J. Rygl, Dvořák, Hobza (81. Pecka). Vladislav: Otruba ml. – L. Venhoda, Hrůza, Chalupa, Petz, Orálek (90. Otruba st.), Krátký, Prokop, Linhart (87. Ciprys), Pavlík (93. Hrůza), Vyletěl.

TŘEŠŤ – TŘEBÍČ B 4:2
První poločas skončil jednoznačným vítězstvím domácích, kteří měli navrch, a také to gólově zúročili. „S první půlkou byla spokojenost. Góly padly po pěkných akcích, vycházely nám kombinace středem hřiště a oni nás nestačili pokrývat," nastiňuje kouč domácího celku Jiří Gregor, který dodal: „Vlastně se celý zápas hrálo jen na jednu branku."

Tím Gregor naznačil, že po obrátce to byla zase třešťská rezerva, která hrála prim. „Asi jsme se uspokojili, oni zlepšili pohyb a práci s balonem, my jsme tahali za kratší konec," uznal domácí lodivod. Jeho svěřenci si nechali dát dvě branky. „Hrozilo tam i vyrovnání, ale naštěstí přišel pěkný balon od Mareše na Roda, ten s ním naložil dobře a přidal pojistku. Tím nám spadl obrovský kámen ze srdce a už se to jen dohrávalo," uzavírá Gregor.
Góly: 12. a 84. Rod, 34. Gutwald, 42. Mareš – 66. Novotný, 80. Lorenc. Rozhodčí: Krondráf. ŽK: 20. Diváci: 60. Poločas 3:0. Třebíč B: Ujčík – Bence, Suchan, Mašek, Oberreiter, Novák (60. Uličný), Šmíd, Lorenc, Holý, Novotný, Kovář (46. Doležal).

NOVÉ SYROVICE – BUDIŠOV-NÁRAMEČ 0:0
Hosté měli v prvním poločase mírnou převahu, ale bez jediné gólové šance. „Soupeř byl přesnější a důraznější," uznal domácí trenér Jan Prígl. Jeho svěřenci po změně stran vyrovnali hru. Oba týmy si vytvořily po jedné brankové příležitosti, ovšem skóre se neměnilo.

„Ve druhé půli jsme vyrovnali hru a hlavně se popasovali s důrazem i pohybem Budišova. I přes výsledek se hrál pěkný a rychlý fotbal. Nezklamali jsme a s kvalitním soupeřem odehráli velice dobré utkání," hodnotí novosyrovický kouč.
Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:1. Diváci: 160. N. Syrovice: Novák – Kopeček, Procházka, Chalupa, Filipský, Vítek (90. J. Lang), Železný, Toman, O. Sosnar, Dubský (83. Vrba), M. Sosnar. Budišov-Nárameč: Trnka – Molnár, Hrádek, Chalupa, Obůrka, Pažourek, Sedláček, Votoupal, T. Nováček, K. Nováček (69. Dvořák), Kozuň (85. Holubář).