Svěřenci kouče Richarda Zemana mají třebíčskému týmu co vracet. „V květnu jsme s nima taky hráli vložené kolo. Zápas nám absolutně nevyšel. Ovšem přes léto jsme udělali kus práce a krok dopředu,“ věří svému týmu vrchovinský trenér a dodal: „Čeká nás soupeř s kvalitním přechodem do útoku. Musíme si dát pozor na jejich hráče na špici.“


Vrchovina však spoléhá na své diváky, kteří ženou mladíky dopředu, a na dvojici útočníků – Zedníček a Buchta. Naopak chybět budou bratři Skalníkové. „Michal je už delší dobu zraněný a Kamil dostal o víkendu červenou kartu. Ještě visí dva otazníky, ale o těch se rozhodne na předzápasovém tréninku,“ naznačil Zeman.


Svěřenci trenéra Martina Kincla v posledních dvou zápasech zaznamenali zlepšení, když získali šest bodů. „Tak já doufám, že se lepšíme i po herní stránce,“ řekl kouč Jemnicka.


Ten k dnešnímu duelu hovoří opatrně. „Čeká nás velice zajímavý zápas. Každý ví, jakým je Vrchovina nepříjemným soupeřem. Máme z ní velký respekt. Takže nebudu tvrdit, že si tam jedeme pro tři body, nebo pro jeden, ale řeknu, že na Vrchovinu jedeme odehrát dobrý zapas,“ má jasno jemnický lodivod.
„Nejvíce mi vadí, že zrovna uprostřed týdne nás čeká zápas na hřišti soupeře, který je od nás nejdál,“ dodal šéf lavičky Jemnicka.