PÁTEK

III. třída mužů – sk. A: Hartvíkovice B – Rudíkov-Trnava B (17.30).
IV. třída mužů – sk. A: AERO Náměšť – Ocmanice (18.00, hř. Náměšť).
IV. třída mužů – sk. B: Domamil – Slavice (17.00).

SOBOTA


Krajský přebor mužů: M. Budějovice – N. Ves.
I. A třída mužů – sk. B: Rapotice – Kouty, Hartvíkovice – Křoví.
I. B třída mužů – sk. B: Šebkovice – Studenec, Borovina-Opatov – Žďár n. S. B.
I. třída dorostu – sk. B: Hrotovice – Želetava, Jaroměřice n. Rok. – V. Bíteš.
Krajský přebor starších žáků: Jaroměřice n. R. – Kamenice n. L. (9.00), Třebíč B – Telč (10.00).
I. třída starších žáků – sk. A: SK FŠ Třebíč – V. Meziříčí B (9.00), Stařeč – Okříšky (9.30).
Krajský přebor mladších žáků: Jaroměřice n. R. – Kamenice n. L. (10.45), Třebíč B – Telč (11.45).
I. třída mladších žáků – sk. A: SK FŠ Třebíč – V. Meziříčí B (10.45), Stařeč – Okříšky (11.15).
Okresní přebor mužů: Okříšky B – Dukovany, Náměšť-Vícenice B – Valeč (hř. Vícenice), Rudíkov-Trnava – Chlístov (hř. Rudíkov).
III. třída mužů – sk. B: Kojetice – Jemnicko B, Třebelovice – Lesonice.
IV. třída mužů – sk. A: Lipník B – Třebenice B.
IV. třída mužů – sk. B: Blatnice B – Štěměchy (přeloženo na 27. 8. 18.00).
Okresní přebor dorostu: Slavice – Kouty, Dukovany – Stařeč, Jakubov – Šebkovice, Přibyslavice – Výčapy (14.00).
II. třída žáků: Studenec – Želetava (10.00), Třebelovice – Pyšel (14.30), Třebenice – Budišov-Nárameč (14.00).

NEDĚLE


Krajský přebor mužů: Třebíč B – Herálec HB.
I. A třída mužů – sk. B: Přibyslavice – Náměšť-Vícenice.
I. B třída mužů – sk. B: Jakubov – Měřín (14.30), Mohelno – Křižanov, Želetava – Štěpánov n. S..
Moravskoslezská divize st. a ml. žáků – sk. D: Třebíč – Zlín (10:00 a 11.45).
I. třída dorostu – sk. B: Okříšky – Třebelovice (10.15), Jemnicko – Budišov-Nárameč (14.00, hř. Radotice), N. Syrovice – D. Rožínka (13.30).
Okresní přebor mužů: Hrotovice – Myslibořice, Stařeč – Vladislav, Blatnice – M. Budějovice B, N. Syrovice – Rokytnice n. R..
III. třída mužů – sk. A: Koněšín – Rudíkov-Trnava B, Jaroměřice n. R. B – Hartvíkovice B (10.15), Výčapy – Přibyslavice B, Březník – Rapotice B, Radkovice – Rouchovany, Třebenice – Budišov-Nárameč B, Smrk – Lipník.
III. třída mužů – sk. B: Litohoř – Želetava B (10.15), Předín – Šebkovice B, Heraltice – Jakubov B, Police – H. Újezd, Čáslavice-Sádek B – Martínkov.
IV. třída mužů – sk. A: Lesonice B – Kralice n. O. (10.15), Pyšel – Rouchovany, AERO Náměšť – Hodov (10.15, hř. Náměšť), Ocmanice – Koněšín B (10.15).
IV. třída mužů – sk. B: Svatoslav – Rokytnice n. Rok. B, Kouty B – Borovina-Opatov B (10.15, hř. Chlum), Radotice – Slavice).
Okresní přebor dorostu: Březník – Pyšel (14.00), Čáslavice-Sádek – Náměšť-Vícenice (14.00), Hartvíkovice – Svatoslav (10.15).
II. třída žáků: FŠ Třebíč – Vladislav (15.00, hř. Borovina), Čáslavice-Sádek – Jakubov (11.00), N. Syrovice – Svatoslav (10.00).

Není-li uvedeno jinak, všechna utkání začínají v 16.30.