TŘEBÍČ B – V. MEZIŘÍČÍ B 5:0
Mladíci HFK měli v malém derby na umělém trávníku více ze hry převahu vyjádřili také střelecky. Třebíčská juniorka si tak po vítězství na půdě Jemnicka připsala další cenný skalp účastníka krajského přeboru.
Góly: Tsuchiya 2, Vidovič, Novotný, Hronek. Poločas: 2:0. Třebíč: Procházka – Valíček (46. Bence), Mackdonald, Mašek, Oberreiter – Tsuchiya, Lorenc, Peručica (46. Hronek), Kovář – Vidovič (46. Johnson) Novotný.

JEMNICKO – ŽELETAVA 4:0
Hosté v souboji týmů, které ve svých soutěžích na jaře čekají záchranářské práce, působili fotbalovějším dojmem, ale Jemnicko bylo produktivnější. „Nebyli jsme o tolik horší, jen neproduktivní, shrnul želetavský trenér Petr Kylíšek.
Poločas: 2:0. Želetava: Vlček – Michal Vrbka, Kabelka (46. Jičínský), Malík, Vladeka - Poledna (65. Ondráček), Simandl, M. Čurda, Veselský, V. Čurda (70. Viceník) – T. Vrbka (85. Málek).

ŠEBKOVICE – SL. POLNÁ B 6:5
Domácí nastříleli pět gólů už v první půli. Po změně stran už tempo z jejich strany opadlo a taktovku naopak převzal soupeř, který snížil náskok Šebkovic na rozdíl jedné branky. „První poločas byl z naší strany lepší, což jsme vyjádřily střelecky. Druhá půlka už byla z naší strany špatná a můžeme být rádi, že Polná nestihla ještě vyrovnat," hodnotí šebkovický lodivod Jiří Stoklas.
Góly Šebkovic: M. Rygl 3, Štveráček 2, Říha. Poločas: 5:0. Šebkovice: Klubal (Kuba) - Večeřa, Roupec, Busta, Fejta - Chytra, Štveráček, M. Rygl, P. Kotačka, Říha – J. Rygl. Střídali: T. Kotačka, Holčapek, Uhlíř.

VÝČAPY - HARTVÍKOVICE 2:1
Důrazně hrající domácí dělali účastníkovi I. B třídy problémy. Hartvíkovice srovnaly hru až po dvaceti minutách. Duel týmů, které se v nedávné historii utkávaly v okresním přeboru, nabídl šance na obou stranách. Střelecky se ale prosadily jen Výčapy. Hosté srovnali krátce po změně stran, když faul na Davida Kopuletého potrestal z nařízené penalty Martin Kopuletý.

Následující minuty měly podobný průběh jako první půlka a opět se prosadili pouze hostitelé. Za Hartvíkovice mohli vyrovnat Horký s Jakubem Sýkorou, kterým však balon mířící do sítě hráči soupeře vykopli. „Byl to takový remízový zápas, ale výsledek mi nevadí tak jako hra. Domácí byli rychlejší, víc chtěli a to mě u našich hráčů chybělo," hodnotí hartvíkovický trenér Luděk Hadraba.
Gól Hartvíkovic: 48. Martin Kopuletý (PK). Poločas: 1:0. Hartvíkovice: Chalupa – Kafka, M. Sýkora, Záviška (70. Moczár), J. Melkes (58. Rous), Michal Kopuletý, D. Kopuletý, Horký, M. Outulný, Martin Kopuletý (85. Řezanina), Sýkora.

TŘEBELOVICE - RADOTICE 3:1
Domácí měli od začátku více ze hry. „Začali jsme aktivně, prvních patnáct minut byli lepší, ale pak jsme polevili," komentuje třebelovický kouč Bohuslav Veverka. Jeho tým poznamenalo i zranění. „V 60. minutě se srazili Krula s Krejčím a oba zápas nedokončili. Krula má zlomený nos a byl odvezen RZS," upřesňuje trenér Třebelovic. Nováček I. B třídy utkání dotáhl utkání do vítězného konce. „V závěru Kotačka potvrdil, že hrajeme vyšší soutěž," uzavřel hodnocení Veverka.
Góly Třebelovic: Kotačka 2, J. Jurka. Poločas: 1:0. Třebelovice: Nesiba – Michal, J. Čurda, Kotačka, Janíček – M. Kabelka, Novotný, Kapko, J. Jurka – R. Jurka, Krula. Střídali: Krejčí, Šimka.

MĚŘÍN – BUDIŠOV-NÁRAMEČ 1:6
Hosté měli pomalejší rozjezd, ale ještě v první půli se dostali do tlaku. Ovšem z množství šancí proměnili pouze jednu. Budišov převahu vyjádřil střelecky až po změně stran. „Vysoká výhra je zasloužená, ale přesto musím pochválit soupeře. Snažil se hrát fotbal a dokud nám fyzicky stačil, hrál dobře," hodnotí trenér Budišova-Náramče Libor Švec.
Góly Budišova: K. Nováček 2, Obůrka, Pažourek, Molnár, J. Sedláček. Poločas: 0:1. Budišov-Nárameč: Trnka – T. Nováček, Hrádek, Chalupa, Molnár – M. Sedláček – Pažourek (65. Kozuň), Horký (46. Pavlatovský), Obůrka (80. J. Sedláček), Votoupal – K. Nováček.

DUKOVANY – V. BÍTEŠ B 3:2
Duel týmů z nejnižší krajské soutěže nabídl atraktivní fotbal. „Hrálo se v dobrém tempu. První půlku jsme byli lepší my a ve druhém poločase zase hosté. Výborný zápas," shrnul dukovanský kouč Rostislav Štork.
Góly Dukovan: 44. Řezáč, 45. Černý, 61. Jašek. Poločas: 2:0. Dukovany: Marek Křišťál (46. Boreš) – Němec, Kunc, J. Fojtášek, M. Fojtášek – Škoda, Jašek, Sedláček, Černý – Koníř, Řezáč. Střídali: Pislcajt, Železník, T. Křišťál.

RAPOTICE - VLADISLAV 3:3
Utkání nabídlo vyrovnanou partii, která skončila zaslouženou remízou. „Výsledek odpovídá hře. Prohrávali jsme, pak vedli, ale nevyužili šance a po hrubých chybách inkasovali. Hra nebyla ideální, ale je to těžkým terénem. Jako generálku jsme nevyhráli ani neprohráli," hodnotí vladislavský kouč Jiří Texl.
Góly: Sobotka 2, Martin Laš - L. Venhoda 2, Svoboda. Poločas: 1:1. Rapotice: T. Laš - Opálka, Milan Laš, Liška, Švarc, Dvořáček, P. Matoušek, Libor Podpěra, Stehlík, M. Sobotka, Martin Laš. Střídali: P. Laš, M. Pavlíček, P. Císař. Vladislav: Otruba - Krátký, Petz, Prokop, Paločko – L. Venhoda, Chalupa, Linhart, Orálek, Vyletěl – Svoboda. Střídali: O. Venhoda, Pavlík, Hrůza.

HROTOVICE – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 2:5
Náměšť prakticky rozhodla už v prvním dějství. „První poločas byl z naší strany velmi dobrý a získali jsme vedení 3:0," komentuje hostující kouč Petr Kylíšek.
Jeho svěřenci po změně stran polevili. „Naše koncentrace šla výrazně dolu a tím i náš výkon. S druhou půlí už spokojen nejsem," hodnotí trenér Náměště-Vícenic.

„Sehráli jsme přípravné utkání s velmi kvalitně po všech stránkách připraveným a sehraným mužstvem, které je zároveň adeptem na postup do vyšší soutěže. Až po prostřídání jejich nejlepších hráčů ve druhém poločase jsme se dostali do hry a snížili na 2:3. V závěru naši hru na riziko výborní a po celý zápas velmi slušní hráči z Náměště potrestali dvěma góly," hodnotí hrotovický kouč Jan Dobrovolný a dodává: „Utkání výborně řídil rozhodčí Kalina."
Góly: Blatný, Novák - Rybníček 3, Kučera 2. Poločas: 0:3. Náměšť-Vícenice: Bartošek- Anna, Čermák, Lampíř, Heres – Preisner, Durajka, Klíma, Kopuletý – Kučera, Rybníček. Střídali: Veselý, J. Tržil, Jonák.