Důvodem bylo nejprve vyloučení hráče šebkovické rezervy Rudolfa Bulička, poté došlo ke strkanici hráčů obou týmů. Vše vyvrcholilo, když byl hříšník při odchodu do kabin inzultován želetavským funkcionářem. Tímto vznikla potyčka mezi oběma lavičkami. Ovšem rozhodčí Lukáš Příkazský předčasně ukončil utkání až v době, kdy se vše uklidnilo a oba týmy byly připraveny pokračovat ve hře.


„Mrzí nás, že bylo utkání ukončené, když jsme to měli tak dobře rozehrané. Určitě to bude mít na disciplinární komisi dohru, ale nebudeme předjímat. Musíme počítat i s horším trestem,“ posteskl si trenér želetavské rezervy Václav Novák.


„V zápise stojí, že vyloučený Rudolf Buliček byl při odchodu ze hřiště inzultován domácím funkcionářem,“ řekl trenér Šebkovic B Jiří Uhlíř.


Na okresním fotbalovém svazu Třebíče tento exces nepamatují. „Za mých třicet pět let, co zde pracuji, se nic takového nestalo. Zatím nemáme k dispozici zápis o utkání, ale nařídil jsem sekretáři Kamilu Průšovi, aby mě ihned informoval, jak to dorazí, a já si to přečtu,“ řekl předseda svazu Jaroslav Šula.


„Potom okamžitě ustavím sportovně-technickou komisi, která vše bude vyšetřovat. Na jednání budou všichni aktéři. Myslím si, že tento týden ještě konečný verdikt znám nebude. Pravděpodobně to rozlouskneme až příští středu,“ dodal svazový funkcionář.