Jednoznačné utkání? „Nemyslím si to. Protože soupeř bude hrát bezstarostně a bude se chtít se soutěží rozloučit vítězně. Ovšem také záleží, jestli nebudou testovat nějaké nové hráče,“ nepodceňuje poslední celek tabulky Zelníček a dodal: „Soupeř jsou takoví Rychlí Šípy. Hrají na čistotu, a to po všech stránkách. Jinak mužstvo je srovnatelné s ostatními v divizi.“


Poslední zápas si nebudou moci užít Křivánek a Smažil, kteří mají studentské povinnosti, a zraněný Řezáč. „Jinak na klíčových pozicích žádné absence nemáme,“ potvrdil třebíčský lodivod.


HFK by mělo papírové předpoklady splnit už kvůli vedení a fanouškům. Těm se jistě nelíbí, že jejich klub na jaře doma vyhrál pouze jediný zápas (s Vyškovem zvítězil 2:0 – pozn. aut.).


Důvody? „Měli jsme těžké soupeře na domácím trávníku a ani nám nepřály vnější vlivy. Příkladem bylo utkání s Líšní, kdy rozhodčí pískl chvilku před koncem utkání nesmyslnou penaltu,“ zlobil se Zelníček, který hledá i další příčiny.


„Venku se zkrátka hraje lépe. Hrajete ze zabezpečené obrany a spoléháte na brejky. Jenže doma musíte tvořit a vymýšlet.“