Třebíč se v posledním divizním zápase rozloučila se soutěží porážkou

Vysočina – Fotbalisté Havlíčkova Brodu nestačili v krajském derby na Ždírec a v zápase 17. kola divize D doma prohráli rozdílem třídy. Přesto slaví záchranu, kterou měli jistou už od soboty díky výsledku v sousední skupině E.

18.6.2018

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

Další derby se hrálo ve Ždírci, kam přijela Velká Bíteš. Souboj dvou posledních mistrů krajského přeboru Vysočiny vyhráli těsně domácí. Třebíč se v posledním divizním zápase rozloučila se soutěží porážkou ve Strání.

ŽDÍREC N. D. – V. BÍTEŠ 2:1

Derby ovlivnila brzká červená karta za nesmyslný zákrok Daňka na Jiroutka. Ovšem domácí se snažili soupeře dobývat, ale v prvním poločase se jim to i přes množství šancí nepodařilo. Prosadili se až po změně stran. Po rozehrání standardní situace přišel přetažený centr na Koloucha a ten se nemýlil a otevřel skóre. Pak opět přišla série neproměněných příležitostí a tak zákonitě musel přijít trest. V 70. minutě zapomněla ždírecká obrana za sebou hráče. Ten dostal balon a srovnal. Jenže o tři minuty později se prosadil Slavík mladší a zajistil domácím tři body.

Góly: 49. Kolouch, 73. Slavík – 70. Novotný. Rozhodčí: Náprvaník. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (31. Daněk). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Ždírec n. D.: Bartaloš – Fikar, Michalec, Málek, Jiroutek (35. Slavík) – Klimeš (74. Dočekal), J. Novotný, Mrázek, Pátek – Kolouch (66. Veselský), Kučera. V. Bíteš: Pelán – Kopáček, Mrňa, Halas, Pokorný, Ivančík (76. Pelán) – Daněk, Whittingham, Mucha (55. Horký), Knos (66. Rozum) – Novotný. Nejlepší hráči: Pátek, Fikar – Whittingham.

STRÁNÍ – TŘEBÍČ 3:1

Domácí se ujali vedení v osmé minutě po nedůsledném bránění, které potrestal Fruhauf. Hosté vyrovnali z protiútoku zásluhou Vojtěcha Benceho. Strání si po změně stran vytvořilo převahu, mělo několik šancí, které ale nevyužilo, a tak nakonec rozhodlo ze sporné penalty. Obiechina bez zapříčinění hostujícího soupeře upadl ve vápně a sudí nařídil penaltu, kterou proměnil Copko. Třebíč se snažila v závěru o vyrovnání a otevřela hru, ale inkasovala po rohu z hlavy Fruhaufa.

Góly: 8. a 86. Fruhauf, 73. Copko (PK) – 36. V. Bence. Rozhodčí: Bernatík. ŽK: 0:3. Diváci: 338. Poločas: 1:1. Strání: Popelka – Gardian, Lorenc, Obiechina, Palík, Copko, Fruhauf (87. Juma), Mimochodek, Silnica, Čaňo (61. Sedláček), Pilka. Třebíč: Rychtecký – Florián, Karásek, Suchna, Pecka – Sáček, Maleta, Beránek, R. Bence – V. Bence, Hronek. Nejlepší hráči: Obiechina, Straňák – Beránek.

H. BROD – S. ŘÍŠE 1:4

První poločas měli domácí častěji balon na svých kopačkách, ale jejich akce končily na hranici vápna. Hosté spoléhali na rychlý přechod do útoku a z toho šli třikrát téměř sami na brankáře. Domácí si vytvořili tři příležitosti. Vondráček nastřelil tyč a Háněl dvakrát nebezpečně střílel, ale balon letěl těsně vedle brankové konstrukce. Ve druhé půli už domácí totálně propadli v defenzivě. Hosté toho využili a šli rychle do dvoubrankového vedení. Pak sice z trestného kopu Polcar snížil, ale soupeř Brod jasně přehrál neskutečnou silou v ofenzivě a nakonec vyhrál 4:1.

Góly: 64. Polcar – 58. Vacek, 61. Bastl, 80. Plichta, 82. Osumanu. Rozhodčí: Vejtasa. ŽK: 1:1. Diváci: 160. Poločas: 0:0. H. Brod: Kubát – Svoboda, Plíšek, Hejkal, Pártl – L. Peřina, J. Henek, Štědrý (80. Pabousek) – Háněl, Polcar (73. Cakl), Karlík (31. Ondráček). S. Říše: Jícha (85. Jeřábek) – Chlumský, Hekerle, Príborský, Heide – Bastl (66. Osumanu), Vacek, Plichta, Sobotka – Šmíd, Nehyba. Nejlepší hráči: L. Peřina – Vacek, Plichta.

18.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 15 000 Kč Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl DĚLNÍK V OBLASTI VÝSTAVBY INŽENÝRSKÝCH DĚL. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: . Pracoviště: Ban stav s.r.o. - provozovna, V Ráji, č.p. 154, 675 31 Jemnice. Informace: Karel Březina, +420 603 818 087PO-PÁod7:00-16:00hod.. Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 160 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu OPERÁTOR VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17160 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Požadujeme: aspoň částečná znalost českého jazyka., Nabízíme: příspěvek na stravování, na ubytování, na dopravu, možnost práce přes čas.. Pracoviště: Biol jobs s.r.o. - pracoviště mann + hummel (cz) v.o.s., 675 21 Okříšky. Informace: Attila Varsányi, +420 775 314 309PO-PÁod10:00do16:00hod.. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 22 500 Kč Zámečníci strojů ZÁMEČNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Zámečnické práce, výroba potrubí a konstrukcí., Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, příspěvek na stravování., V případě zájmu kontakt na e-mail: hovorka@edas-tr.cz., Jen pro vážné zájemce o práci.. Pracoviště: Edas s.r.o., Žďárského, č.p. 196, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jarmila Charvátová, +420 724 983 000. Řemeslné práce - Řemeslné práce Ostatní řemeslní pracovníci a 15 500 Kč Obsluha strojů na výrobu obuvi svrškařka, našívání stélek na stroji Strobel. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč, mzda max. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo je vhodné i pro příbuzné obory- krejčová, švadlena apod. Horní hranice výdělku není omezena. Jedná se našívání stélek do hotového svršku řetízkovým stehem ( podobné šití jak na overlocku).. Pracoviště: Lc product s.r.o., Krajinova, č.p. 724, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jaromír Lojda, +420 603 892 431,568 829 822PO-ST6:00-15:00hod..

Souboj neporaženého Pelhřimova a Okřišek skončil dělbou bodů

O myslibořické účasti v projektu Kopeme za fotbal si povídali Tomáš Palát (vlevo) a Martin Čapoun.
21

Projekt Kopeme za fotbal se vyplácí. Ví to i v Myslibořicích

Motokrosové závody v Jedově zhatilo sucho

Náměšť nad Oslavou - Pořadatelé zrušili motokrosové závody v Jedově. Závod o putovní pohár Veteran enduro-motokros klubu Jedovské stráně se měl uskutečnit v sobotu 22. září. Důvodem zrušení podniku je přetrvávající sucho a omezení odběru povrchových vod, které neumožňuje kropení tratě.

-

Dukovany si připsaly druhé vítězství v sezoně, domácí Kouty překvapivě prohru

Kouty – V duelu 7. kola I. A třídy skupiny B byl favorizovaný tým domácích, který držel před zápasem druhou příčku. Hosté je však zaskočili výborným výkonem v první půli a po zásluze si odvezly všechny tři body.