TŘEBÍČ B – OKŘÍŠKY 2:4
Domácí mladíci sehráli s favorizovaným soupeřem vyrovnanou partii. Jenže zkušenosti byly na straně Okříšek. „Dělali jsme hrubé chyby v rozehrávce, které zkušenější soupeř trestal a dal tak tři góly. Do zápasu jsme nastoupili se sedmi dorostenci, ale týmu z krajského přeboru jsme ve hře byli vyrovnaným soupeřem," hodnotí třebíčský trenér Pavel Němec mladší.
Góly Třebíče: Doležal, Staněk (PK). Poločas: 1:3. Třebíč: Procházka – J. Uličný (46. Suchna), Oberreiter, Mašek, Valíček – Kovář, Pecka, Lorenc (61. O. Uličný), O. Uličný (46. Renát) – Doležal, Staněk.

N. SYROVICE - JEVIŠOVICE 3:1
Zápas na umělé trávě v Jevišovicích nabídl atraktivní fotbalovou podívanou. „První poločas byl pro oko diváka kvalitnější a zaslouženě jsme ho vyhráli. Byli jsme aktivnější, lépe kombinovali a prosadili se gólově," komentuje novosyrovický kouč Jan Prígl.

Zkraje utkání prošel přes čtyři jevišovické hráče Dvořák, jeho střelu brankář vyrazil jen před M. Sosnara – 1:0. Následně po rohu Dubského zvýšil hlavou D. Růžička. Za zmínku stojí ještě sólo M. Sosnara, který si na pětníku pohrál ve vápně se dvěma soupeři a předložil tutovku Dvořákovi, který trefil pouze bránícího hráče.

Syrovice přidaly ve druhém poločase třetí gól. Míč se svezil po ose T. Lang, O. Sosnar a pohlednou spolupráci zakončil M. Sosnar. „Naše hra už ale nebyla tak nápaditá jako v první půli. Navíc jsme soupeře pustili minimálně do dvou šancí, které naštěstí nevyužil," hodnotí Prígl.
Góly N. Syrovic: 5. a 68. M. Sosnar, 17. D. Růžička. Poločas: 2:1. N. Syrovice: M. Novák - Vítek, Chalupa, Procházka, D. Růžička – J. Lang, T. Lang, Dubský, O. Sosnar – M. Sosnar, Dvořák. Střídal: Weindenthaler.

HARTVÍKOVICE – FŠ TŘEBÍČ 6:1
První poločas patřil na umělém trávníku HFK Třebíč hartívkovickému útočníkovi J. Sýkorovi, který zaznamenal hattrick a ještě neproměnil tři samostatné úniky. „Krom toho byl tváří v tvář gólmanovi ještě dvakrát Horký, dvakrát Martin Kopuletý a dvakrát Hadraba," doplňuje trenér Hartvíkovic Luděk Hadraba.

Po nevyužitých šancích se dočkal čestného úspěchu soupeř. „Branku jsme si víceméně dali sami, kdy došlo k nedorozumění mezi Milanem Sýkorou brankářem. Soupeř nás ohrozil až ve druhé půlce, celkově asi třemi šancemi," komentuje hartvíkovický lodivod, který dodal: „Jsem spokojen jak s výsledkem, tak i s hrou. Jediná škoda, že je teď hodně marodů, kdy mně chybělo šest hráčů."
Góly Hartvíkovic: J. Sýkora 3, R. Hadraba 2, Michal Kopuletý. Poločas: 3:1. Hartvíkovice: Chalupa – J. Melkes, Záviška, M. Sýkora, D. Outulný – Michal Kopuletý, D. Kopuletý, Horký, Martin Kopuletý – R. Hadraba, J. Sýkora (Vlk).

VLADISLAV – ZASTÁVKA 2:5
Vladislav měla v prvním poločase konfrontace I. A tříd na Vysočině a jižní Moravě více ze hry. Jenže z mnoha šancí využila pouze jednu. Po změně stran ovládli umělý trávník v Třebíči fotbalisté Zastávky a převahu vyjádřili také střelecky.
Góly Vladislavi: Svoboda, Linhart. Poločas: 1:0. Vladislav: Otruba – L. Venhoda, O. Venhoda, Prokop, Krátký – Orálek, Hrůza, Chalupa, Vyletěl – Linhart, Svoboda. Střídali: P. Ciprys, Veleba.