Hartvíkovice prohrály podruhé v řadě a zahrávají si s ohněm

Třebíčsko – Další komplikace. Taková je situace fotbalistů Hartvíkovic po 24. kole I. B třídy, ve kterém prohráli na půdě již jistého vítěze skupiny B Rapotic.

4.6.2018

Ilustrační foto.Foto: Deník / Jiří Oborný

RAPOTICE – HARTVÍKOVICE 7:1

O záchranu bojující hosté nastoupili s odhodláním a úvodních deset minut hýřili aktivitou. Jenže první gól vstřelili domácí a od této chvíle bylo všechno jinak. Rapotice převzaly iniciativu a vytvořily si řadu šancí. Po druhé brance následovalo vyloučení Kafky, a když hostitelé přidali třetí trefu, bylo prakticky po zápase. Hartvíkovice sice měly několik příležitostí, které ale ztroskotaly na nepřesnostech při zakončení. Hrálo se podle not domácích a na ukazateli skóre svítil po 90. minutě stav 7:1.

Góly: 14. Švarc, 23. Milan Laš, 27., 53. a 58. P. Matoušek, 34. Zezula, 90. M. Sobotka – 42. Martin Outulný. Rozhodčí: Burian. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (23. Kafka). Diváci: 100. Poločas: 4:1. Rapotice: T. Laš – Opálka, Milan Laš, Švarc, J. Dvořáček – Zezula (67. Oščádal), Valsa, Němec, Škorpík (55. Císař) - P. Matoušek, M. Sobotka. Hartvíkovice: Chalupa – D. Outulný, Kafka, M. Sýkora, J. Sýkora, Křivánek – Horký (85. T. Řezanina), D. Kopuletý, Milan Outulný (69. Urbánek) (85. Malý), Záviška - Martin Outulný.

MĚŘÍN – STAŘEČ 3:0

Hráči domácí Jiskry začali naplňovat roli favorita zápasu od úvodních minut, po několika nevyužitých příležitostech se dočkali první branky v 19. minutě, v níž Kuřátko prostřelil gólmana Obůrku. Na další branky se čekalo až do druhé půle. Stařeč zkraje měla převahu, ale po akci Bublána s Beranem se míč dostal na nohu Kružíka, který v 69. minutě z hranice penalty zvýšil na 2:0. Režie zápasu pak byla zcela v domácí moci, dvě minuty před koncem Beran vysunul Šoukala, který uzavřel na konečných 3:0. „Povedla se nám střídání, všichni noví hráči to oživili. Nyní už se těšíme na příští kolo do Radešínské Svratky,“ řekl hrající kouč Měřína Karel Kružík.

Góly: 19. Kuřátko, 69. Kružík, 88. Šoukal. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 2:3. Diváci: 75. Poločas: 1:0. Měřín: J. Hladík – Matoušek, Polák, Láznička, Šoukal, Kuřátko (57. Beran), Bublán, Kolda, Kožený (70. M. Hladík), Kružík, Procházka (46. Souček). Stařeč: Obůrka – Lauš, Pysk, Strouha (46. Smejkal), Rambousek, Vodička, Linhart, Zejda, Bříza, Ježek, Dvořák (76. Jahoda).

NEDVĚDICE – ROKYTNICE 6:3

Souboj s posledním celkem tabulky nezačali fotbalisté Nedvědice dobře, po sporném souboji v domácím velkém čtverci se v 15. minutě pískala penalta, z níž Vahila poslal Rokytnici do vedení. Už za minutu však z dorážky vyrovnal Sytař a chvíli poté zařídil obrat Škutchan – 2:1. Krátce před uplynutím půlhodiny hry střelou z hranice velkého vápna vyrovnal Železník a ve 39. minutě se v závaru před domácí svatyní nejlépe zorientoval Kašpar – 2:3. Po změně stran Nedvědice svého soupeře zatlačila a Škutchan v 56. minutě bombou vyrovnal na 3:3. Vedení zpět si vzali hráči SK Pernštejn v 67. minutě, důrazný Sytař se protlačil hostující obranou a nedal gólmanovi šanci – 4:3. Uklidnění do domácích řad přinesla 85. minuta, v níž po samostatné akci zvýšil kapitán Havlíček. Definitivní podobu výsledku pak dal v poslední minutě Štefka – 6:3. Veledůležité tři záchranářské body tak zůstaly na Žďársku.

Góly: 16. a 67. Sytař, 17. a 56. Škutchan, 85. Havlíček, 90. Štefka – 15. Vahila (PK), 29. Železník, 39. Kašpar. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:3. Nedvědice: Havlík – Mareš (46. Houdek), Krejčí, Štefka, Burýšek, Havíř (80. Bracek), Trdý, Škutchan, Sytař, Pokorný, Havlíček. Rokytnice: Hobza – Kašpar, Bartejs, Kašiar, Štefánek, Štork, Veleba, Železník, Vahila, Píša, Hakl.

Jiří Oborný
Tomáš Pohanka

4.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 16 000 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech ŠIČKA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, Kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky. Pracoviště: Fore s.r.o. - provoz, Průmyslová, č.p. 225, 674 01 Třebíč 1. Informace: Zbyněk Kouba, +420 605 571 348. Výroba - Výroba Obsluha strojů 19 000 Kč Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů DĚLNÍK/CE - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Náplň práce: jednoduchá obsluha NC/CNC strojů (není nutná znalost programů), nebo obsluha dalších jednoduchých strojů. , Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, ochota pracovat v nepřetržitém provozu, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost., Nabízíme: plné zaučení, zaměstnání ve stabilní společnosti, odpovídající ohodnocení, firemní benefity., Nástup možný IHNED! Práce je vhodná pro absolventy., Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, stravenky, příspěvek na dopravu, cafeterie a další. Pracoviště: Jopp automotive s.r.o. - pracoviště třebíč, Hrotovická-Průmyslová Zóna, č.p. 188, 674 01 Třebíč 1. Informace: Petra Koudelová, +420 563 031 231vevšednídnyod8:00do15:00hod.. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 16 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pro naši rychle rostoucí společnost provozující telekomunikační služby hledáme vhodného kandidáta na pozici administrativního pracovníka. Jedná se o práci v kanceláři. Vaší prací bude telefonovat se zákazníky, zpracovávat smlouvy, komunikovat se stávajícími zákazníky i nově příchozími., Nabízíme:, - práci v úspěšné, rychle rostoucí firmě, - neomezené odměny, - stálou pracovní dobu, - práci s nejnovějšími technologiemi, - práci v příjemném kolektivu, - neomezené volání a připojení k internetu, - podporu školitelů, Požadujeme:, - schopnost týmové spolupráce, - vůli a chuť učit se novým věcem, - vysoké pracovní nasazení a loajalitu k firemním hodnotám, - komunikativnost, - chuť mluvit s lidmi, umět poradit, pomoci, - organizační schopnosti, Vaši prací bude rozvíjet rozsáhlou síť, podílet se na její správě a připojovat nové zákazníky., , První kontakt e-mailem: anna.novakova@nova-net.cz. Pracoviště: Novanet systems, s.r.o., Manž. Curieových, č.p. 657, 674 01 Třebíč 1. Informace: Anna Nováková, +420 777 499 555. Kultura a sport - Kultura a sport Návrháři (grafici) reklamní, 18 000 Kč Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační NÁVRHÁŘ - GRAFIK. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hlavní oblasti zodpovědnosti:, - zpracování designu veletržní expozice, - vypracování popisu expozice a kontrola celého projektu, - vypracování projektu pro povolení stavby, - zpracování grafických podkladů od zákazníka, - spolupráce s obchodním a projektovým oddělením, , Požadavky:, - minimálně středoškolské vzdělání, - Anglický jazyk případně německý jazyk – komunikativní úroveň, - zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu, , Nabízíme:, - pestrou práci ve stabilní společnosti, - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, - nástup možný dle dohody, - více o firmě na www.orbital.cz. Pracoviště: Orbital international ltd. - organizační složka, U Obůrky, č.p. 953, 674 01 Třebíč 1. Informace: Vendula Požárová, +420 568 801 130od8:00do16:30hod..

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

-

ANKETA: Kteří hokejisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na hokejového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.