HARTVÍKOVICE – ROKYTNICE 5:1
Domácí nováčka přehrávali a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Hartvíkovice poslal do vedení Michal Kopuletý, který zužitkoval zpětnou přihrávku Martina Kopuletého. Rokytnice však brzy srovnala Sochnou po rohu, kterému předcházela chyba uprostřed hřiště. Hostitelé poté neproměnili další čtyři tutovky. Až těsně před pauzou vystřelil Vlk a z následné dorážky vrátil Hartvíkovickým vedení Martin Kopuletý. „Po poločase jsme mohli vést daleko vyšším rozdílem,“ má jasno domácí trenér Luděk Hadraba.

Jeho svěřencům se podařilo zvýšit zkraje druhé půle. Po Vlkově nepovedené střele doběhl balon David Outulný a naservíroval gólovou přihrávku Horkému. Později se znovu zaskvěl agilní Martin Kopuletý, který vybojoval míč, předložil jej Záviškovi a ten vybídl ke skórování Davida Kopuletého. Na konečných 5:1 pak upravil Martin Kopuletý, který potrestal chybu hostující defenzivy.

„Hráčům děkuji za výborný výkon. Vítězství je absolutně zasloužené, soupeře jsme kromě pár střel ze střední vzdálenosti k ničemu nepustli a dalších pět nebo šest šancí nedali. Z naší strany útočné utkání se muselo divákům líbit,“ uzavřel hodnocení hartvíkovický kouč.

Góly: 8. Michal Kopuletý, 43. a 82. Martin Kopuletý, 49. Horký, 68. D. Kopuletý – 12. Sochna. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Hartvíkovice: Chalupa – Hadraba, M. Sýkora, Malý (46. D. Kopuletý), J. Sýkora – M. Outulný, Michal Kopuletý, Horký, Vlk (64. Janda) – Záviška (77. Křehlík) – Martin Kopuletý. Rokytnice: Široký – Štork, D. Jičínský, Sochna, J. Hakl – Syrový (76. Bartejs), Ferkl, Bílek (59. Kašiár), A. Štefánek – Železník (46. Vahila), Prokeš.

RANTÍŘOV - RAPOTICE 5:1
Domácí šli brzy do vedení. Karel Holub přebral balon na půlce, obrana hostů se rozestoupila, on nikým neatakován utekl a skóroval. Po půlhodině hry bylo ale vyrovnáno. Faul na hranici rantířovské šestnáctky potrestal z nařízené penalty kapitán Milan Laš. Poté měli hostitelé dvě slibné šance, ale ty gólem neskončily. Až v závěru poločasu prošel do vápna Karel Holub, gólman hostů jeho pokus sice zneškodnil, ale pak následoval faul, a znovu pokutový kop. I domácí kapitán Živný si věděl rady - 2:1. Ve druhé půlce už skórovali jen hráči z Jihlavska. V 52. minutě Horáček zahrál přímý kop na Jakuba Holuba, a ten přeloboval gólmana Laše. V 78. minutě si pomohli domácí další standardkou. Tentokrát po centru Živného udeřil Karel Holub. Debakl pro Rapotice pečetil po dlouhém Krupicově výkopu Karásek, který se probojoval do vápna a nezaváhal.

Góly: 12. a 79. K. Holub, 44. Živný (PK), 52. J. Holub, 85. Karásek - 32. Milan Laš (PK). Rozhodčí: Stratený. ŽK: 1:3. Diváci: 102. Poločas 2:1. Rantířov: Krupica - Kunče, Lupač, Živný, J. Holub (86. Cabúk) - Karásek, Vaněk, K. Holub (88. Klíma), Kozák (82. Lát) - Horáček, Pavlíček. Rapotice: T. Laš - Sobotka, Švarc, Slaný (63. Císař), Opálka (65. Dobeš), Martin Laš (68. Zezula), Škorpík, Illek, Němec, Mucha, Milan Laš.

SLAVOJ POLNÁ B - STAŘEČ 4:2
Rezerva Slavoje potřebovala v domácí premiéře bodovat, a od 40. minuty měla pozici o něco lehčí, protože hostující Kaňka vyfasoval druhou žlutou. Stařeč musela dohrávat o deseti. To už bylo skóre 1:1, jelikož se trefili polenský Procházka a za hosty Rambousek. Hostitelé využili přesilovku už po šesti minutách druhé půlky, skóroval Smutný, který v 69. minutě dodal svým barvám klid - 3:1. Stařeč ještě zabojovala, jenže po snížení Zejdy se nedokázala okamžitě zkoncentrovat, a za to ji potrestal čtvrtou pojistkou Beránek.
Góly: 13. Procházka, 51. a 69. Smutný, 85. Beránek - 25. Rambousek, 84. Zejda. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (40. Kaňka). Diváci: 80. Poločas 1:1. Slavoj Polná B: Rychtecký - Gondek, Jaroš, Kratochvíl, Skryja - Mühlfeit (64. Beránek), Pecina, Körber, Procházka - Smutný (77. Čaloud), Jelínek (86. Šorf). Stařeč: Obůrka - Pysk, Rambousek, M. Linhart, Kaňka, Lauš, Tomek (77. Šabata), Bříza (71. Jahoda), Zejda, Smejkal, Ježek (18. R. Linhart).