Ten ví, že v nové sezoně jeho tým, který předloni projel třetí třídou jako nůž máslem a na jaře v okresním přeboru s přehledem obsadil druhé místo, nic lehkého nečeká. „V I. B třídě už budou jen těžší soupeři a na takové zápasy si musíme zvykat. V krajské soutěži budeme víc bránit než útočit a těžko někoho přestřílíme," ví hartíkovický kouč, který byl i přes vysokou porážku spokojen.

„O výsledek nešlo, kdybychom chtěli vyhrát, pozveme si soupeře z nižší soutěže. S Třebíčí šlo o tréninkový zápas, ve kterém si všichni zahráli. Musíme ještě zapracovat na obraně a hlavně si navyknout, že soupeři budou rychlejší i důraznější," má jasno Hadraba.

Jeho svěřenci v nedělní generálce změří síly se Zbraslaví. „Je to podobný tým nám. Nastoupíme když ne ve stejné, tak v podobné sestavě jako chceme nastoupit do prvního mistráku," řekl šéf hartvíkovické lavičky.

HARTVÍKOVICE – TŘEBÍČ st. dorost 1:6
Gól Hartvíkovic: Martin Kopuletý. Poločas: 1:4. Hartíkovice – 1. poločas: Chalupa – D. Outulný, M. Sýkora, Kafka, J. Sýkora – Hadraba, Horký, Záviška, Křehlík – Martin Kopuletý, Moczár, 2. poločas: Chalupa – Rous, M. Sýkora, M. Melkes, J. Melkes – D. Outulný, Horký, Michal Kopuletý, Hadraba – Záviška, Vlk.