Třebíčští fotbalisté na podzim doma Bystřici senzačně porazili, ale na Žďársku na to nedokázali navázat. Rozhodující gól na 2:1 však inkasovali až těsně před koncem. "Bystřice byla od začátku lepší, my byli hodně pasivní a měli jsme štěstí, protože domácí nedali dvě tutovky. Ve druhé půlce jsme byli trochu aktivnější, vyrovnali jsme z brjeku. Ale ke konci nás Bystřice zatlačila, létalo to tam, a bohužel v poslední minutě jsme neuhlídali hráče," uvedl Vladimír Hekerle, trenér Třebíče.

HFK se v sobotu utká s Chotěboří. "Už bychom potřebovali bodovat, ale bude to těžké," ví Hekerle.

Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou.
Zámecký vrch pozve diváky v Náměšti již po třicáté osmé

Okříšky zajížděly na půdu druhého Pelhřimova, kde padly po výsledku 1:0. Gustav Cabúk, trenér Okříšek, po utkání uvedl: "Domácí nás trochu překvapili, nehráli kombinační hru, ale nakopávali míče s náběhem, a to jsme několikrát nedokázali zachytit. Z toho rezultoval i ten inkasovaný gól. My jsme pak mohli vyrovnat, ale bohužel jsme šanci neproměnili. Domácí šli poté do přečíslení, které hasil Filip Rampír faulem, a byl vyloučen, my už jsme se pak v deseti k ničemu nedostali," okomentoval.

Náměšť naopak jasně vyhrála v Košeticích 5:0. " Byl to jednoznačný výsledek a skóre mohlo být i vyšší. Hrajete to, co vám dovolí soupeř, a oni nám toho dovolili dost," uvedl trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek.

Jeho tým doma v sobotu přivítá Přibyslav, Okříšky se utkají se Speřicemi až v neděli.