I. liga dorostu - starší
9. kolo:
Bohemians 1905 - Slavia 3:1
Ostrava - Slovácko 1:0
Zlín - Opava 6:1
Hr. Králové - Olomouc 0:4
Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:3
Plzeň - Příbram odloženo na 24.10.
JIHLAVA - Brno 2:2
Sparta - Teplice odloženo na 16.10.
1. | Olomouc | 9 | 7 | 2 | 0 | 27:4 | 23 |
2. | Ostrava | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:9 | 20 |
3. | Plzeň | 8 | 6 | 1 | 1 | 16:6 | 19 |
4. | Brno | 9 | 4 | 4 | 1 | 15:8 | 16 |
5. | Zlín | 9 | 4 | 2 | 3 | 18:14 | 14 |
6. | Č. Budějovice | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:13 | 13 |
7. | Bohemians 1905 | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 12 |
8. | Teplice | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 11 |
9. | Opava | 9 | 3 | 2 | 4 | 19:21 | 11 |
10. | Ml. Boleslav | 9 | 3 | 1 | 5 | 14:22 | 10 |
11. | JIHLAVA | 9 | 2 | 3 | 4 | 13:16 | 9 |
12. | Slovácko | 9 | 3 | 0 | 6 | 11:21 | 9 |
13. | Hr. Králové | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:21 | 8 |
14. | Sparta | 8 | 2 | 1 | 5 | 10:15 | 7 |
15. | Slavia | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:21 | 7 |
16. | Příbram | 8 | 2 | 1 | 5 | 11:25 | 7 |
I. liga dorostu - mladší
9. kolo:
Bohemians 1905 - Slavia 2:0
Ostrava - Slovácko 4:0
Zlín - Opava 1:1
Hr. Králové - Olomouc 0:3
Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:3
Plzeň – Příbram odloženo na 24.10.
JIHLAVA - Brno 1:3
Sparta - Teplice odloženo na 16.10.
1. | Olomouc | 9 | 6 | 1 | 2 | 19:11 | 19 |
2. | Bohemians 1905 | 9 | 5 | 3 | 1 | 17:10 | 18 |
3. | Slavia | 9 | 6 | 0 | 3 | 18:15 | 18 |
4. | Zlín | 9 | 4 | 4 | 1 | 20:12 | 16 |
5. | Sparta | 8 | 4 | 2 | 2 | 18:11 | 14 |
6. | Ml. Boleslav | 9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 14 |
7. | Č. Budějovice | 9 | 4 | 1 | 4 | 18:16 | 13 |
8. | Brno | 9 | 4 | 1 | 4 | 18:19 | 13 |
9. | Ostrava | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:13 | 11 |
JIHLAVA | 9 | 2 | 5 | 2 | 12:12 | 11 | |
11. | Hr. Králové | 9 | 3 | 1 | 5 | 10:21 | 10 |
12. | Teplice | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:11 | 9 |
13. | Plzeň | 8 | 2 | 2 | 4 | 14:18 | 8 |
14. | Slovácko | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | 8 |
15. | Opava | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:14 | 6 |
16. | Příbram | 8 | 2 | 0 | 6 | 11:22 | 6 |
MS liga dorostu - starší
8. kolo:
HFK Olomouc - TŘEBíč 3:1
Opava B - Karviná 2:1
Šardice - Zlín B 2:4
Slovácko B - Ostrava B 2:1
Brno B - Kroměříž 1:0
Vítkovice - JIHLAVA B 5:3
Sparta Brno - Olomouc B 0:4
Vyškov - Třinec 5:1
1. | Olomouc B | 10 | 9 | 0 | 1 | 38:9 | 27 |
2. | Vítkovice | 10 | 7 | 1 | 2 | 38:16 | 22 |
3. | Slovácko B | 10 | 6 | 1 | 3 | 20:14 | 19 |
4. | JIHLAVA B | 10 | 6 | 1 | 3 | 26:22 | 19 |
5. | Opava B | 10 | 6 | 1 | 3 | 18:16 | 19 |
6. | Zlín B | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:11 | 16 |
7. | Karviná | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:18 | 16 |
8. | Šardice | 10 | 5 | 0 | 5 | 18:18 | 15 |
9. | Brno B | 10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | 15 |
10. | Vyškov | 10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | 12 |
11. | Ostrava B | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:20 | 11 |
12. | Kroměříž | 10 | 3 | 1 | 6 | 15:22 | 10 |
13. | Sparta Brno | 10 | 3 | 1 | 6 | 14:21 | 10 |
14. | HFK Olomouc | 10 | 3 | 0 | 7 | 14:24 | 9 |
15. | Třinec | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:20 | 7 |
16. | TŘEBíč | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:27 | 7 |
MS liga dorostu - mladší
8. kolo:
HFK Olomouc - TŘEBíč 3:0
Opava B - Karviná 1:1
Šardice - Zlín B 3:3
Slovácko B - Ostrava B 1:5
Brno B - Kroměříž 1:2
Vítkovice - JIHLAVA B 2:1
Sparta Brno - Olomouc B 2:0
Vyškov - Třinec 1:2
1. | Zlín B | 10 | 7 | 2 | 1 | 24:11 | 23 |
2. | Ostrava B | 10 | 6 | 4 | 0 | 28:11 | 22 |
3. | Olomouc B | 10 | 6 | 1 | 3 | 19:11 | 19 |
4. | Opava B | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:14 | 18 |
5. | HFK Olomouc | 10 | 6 | 0 | 4 | 22:15 | 18 |
6. | Slovácko B | 10 | 5 | 2 | 3 | 34:23 | 17 |
7. | Vítkovice | 10 | 5 | 2 | 3 | 22:12 | 17 |
8. | Kroměříž | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:23 | 16 |
9. | Brno B | 10 | 4 | 2 | 4 | 20:14 | 14 |
10. | Sparta Brno | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:16 | 14 |
11. | JIHLAVA B | 10 | 3 | 4 | 3 | 16:17 | 13 |
12. | Karviná | 10 | 3 | 3 | 4 | 19:22 | 12 |
13. | Třinec | 10 | 2 | 3 | 5 | 14:23 | 9 |
14. | TŘEBíč | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:21 | 6 |
15. | Šardice | 10 | 1 | 1 | 8 | 15:35 | 4 |
16. | Vyškov | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:33 | 1 |
MS divize dorostu - starší
8. kolo:
VRCHOVINA - HFK Olomouc B 1:1
Znojmo - VEL. MEZIŘÍČÍ 7:2
Židenice - Bystrc 3:0
Líšeň - HAVL. BROD 5:0
Břeclav - ŽĎÁR N. S. 3:0
Veselí n. M. - Kunovice 3:2
Uh. Brod - Přerov 0:1
1. | Přerov | 8 | 6 | 0 | 2 | 22:9 | 18 |
2. | Znojmo | 8 | 5 | 2 | 1 | 26:11 | 17 |
3. | Líšeň | 8 | 5 | 2 | 1 | 24:13 | 17 |
4. | VRCHOVINA | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:11 | 14 |
5. | Bystrc | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:12 | 14 |
6. | Židenice | 8 | 4 | 1 | 3 | 21:14 | 13 |
7. | HAVL. BROD | 8 | 4 | 1 | 3 | 10:15 | 13 |
8. | HFK Olomouc B | 8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 12 |
9. | Kunovice | 8 | 4 | 0 | 4 | 14:17 | 12 |
10. | Břeclav | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:15 | 11 |
11. | Uh. Brod | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:18 | 7 |
12. | Veselí n. M. | 8 | 2 | 0 | 6 | 11:23 | 6 |
13. | ŽĎÁR N. S. | 8 | 0 | 2 | 6 | 3:17 | 2 |
14. | VEL. MEZIŘÍČÍ | 8 | 0 | 2 | 6 | 7:26 | 2 |
MS divize dorostu - mladší
8. kolo:
VRCHOVINA - HFK Olomouc B 3:0
Znojmo - VEL. MEZIŘÍČÍ 5:1
Židenice - Bystrc 4:0
Líšeň - HAVL. BROD 1:0
Břeclav - ŽĎÁR N. S. 0:0
Veselí n. M. - Kunovice 0:0
Uh. Brod – Přerov 1:1
1. | Přerov | 8 | 7 | 1 | 0 | 26:3 | 22 |
2. | Židenice | 8 | 7 | 1 | 0 | 27:4 | 22 |
3. | Bystrc | 8 | 6 | 0 | 2 | 25:14 | 18 |
4. | VRCHOVINA | 8 | 5 | 1 | 2 | 19:9 | 16 |
5. | Líšeň | 8 | 5 | 0 | 3 | 15:11 | 15 |
6. | Znojmo | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:8 | 11 |
7. | HFK Olomouc B | 8 | 2 | 4 | 2 | 9:11 | 10 |
8. | ŽĎÁR N. S. | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:11 | 9 |
9. | Břeclav | 8 | 2 | 2 | 4 | 10:16 | 8 |
10. | Kunovice | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:25 | 8 |
11. | VEL. MEZIŘÍČÍ | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:16 | 7 |
12. | Uh. Brod | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:15 | 7 |
13. | Veselí n. M. | 8 | 0 | 2 | 6 | 5:25 | 2 |
14. | HAVL. BROD | 8 | 0 | 1 | 7 | 2:18 | 1 |
MS liga žáků – starší
6. kolo:
Zlín - Vítkovice 1:2
Opava - JIHLAVA 0:2
Šardice - Slovácko 1:4
Brno - Ostrava nehráno pro poruchu autobusu hostí
Olomouc - Přerov 12:0
Karviná - Frýdek-Místek 2:1
1. | Olomouc | 6 | 6 | 0 | 0 | 30:1 | 18 |
2. | Brno | 5 | 4 | 1 | 0 | 18:4 | 13 |
3. | JIHLAVA | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:6 | 12 |
4. | Slovácko | 6 | 3 | 1 | 2 | 14:9 | 10 |
5. | Opava | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:12 | 10 |
6. | Ostrava | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 9 |
7. | Karviná | 6 | 3 | 0 | 3 | 5:6 | 9 |
8. | Vítkovice | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:13 | 9 |
9. | Zlín | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:15 | 6 |
10. | Šardice | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:14 | 4 |
11. | Fr.-Místek | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:14 | 1 |
12. | Přerov | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:28 | 1 |
MS liga žáků - mladší
6. kolo:
Zlín - Vítkovice 1:1
Opava - JIHLAVA 2:2
Šardice - Slovácko 0:2
Brno - Ostrava nehráno pro poruchu autobusu hostí
Olomouc - Přerov 12:0
Karviná - Frýdek-Místek 5:0
1. | Olomouc | 6 | 6 | 0 | 0 | 25:2 | 18 |
2. | Ostrava | 5 | 4 | 0 | 1 | 17:5 | 12 |
3. | Šardice | 6 | 4 | 0 | 2 | 16:8 | 12 |
4. | Zlín | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:7 | 10 |
5. | JIHLAVA | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:11 | 10 |
6. | Brno | 5 | 3 | 0 | 2 | 21:8 | 9 |
7. | Slovácko | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 9 |
8. | Vítkovice | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:12 | 7 |
9. | Fr.-Místek | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:12 | 6 |
10. | Karviná | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:17 | 6 |
11. | Opava | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | 4 |
12. | Přerov | 6 | 0 | 0 | 6 | 0:44 | 0 |
MS divize žáků - starší
8. kolo:
VRCHOVINA - Sparta Brno 0:6
Znojmo - Boskovice 6:1
Kroměříž - Prostějov 1:1
Bohunice - Kyjov 2:0
Brno B - Slovácko B 2:1
JIHLAVA B - Vyškov 5:3
TŘEBÍČ – HAVL. BROD 2:1
1. | Znojmo | 7 | 7 | 0 | 0 | 25:5 | 21 |
2. | Sparta Brno | 8 | 6 | 2 | 0 | 26:7 | 20 |
3. | TŘEBÍČ | 8 | 5 | 2 | 1 | 22:7 | 17 |
4. | Bohunice | 8 | 5 | 1 | 2 | 25:14 | 16 |
5. | Slovácko B | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:15 | 13 |
6. | Brno B | 8 | 3 | 3 | 2 | 22:18 | 12 |
7. | Kroměříž | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:7 | 12 |
8. | JIHLAVA B | 8 | 3 | 1 | 4 | 16:14 | 10 |
9. | Vyškov | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:17 | 9 |
10. | Prostějov | 7 | 2 | 3 | 2 | 11:12 | 9 |
11. | HAVL. BROD | 8 | 2 | 1 | 5 | 10:15 | 7 |
12. | Kyjov | 7 | 1 | 0 | 6 | 5:17 | 3 |
13. | Boskovice | 8 | 1 | 0 | 7 | 10:31 | 3 |
14. | VRCHOVINA | 7 | 0 | 0 | 7 | 2:37 | 0 |
MS divize žáků – mladší
8. kolo:
VRCHOVINA - Sparta Brno 1:2
Znojmo - Boskovice 6:0
Kroměříž - Prostějov 4:2
Bohunice - Kyjov 7:1
Brno B - Slovácko B 8:2
JIHLAVA B - Vyškov 2:1
TŘEBÍČ - HAVL. BROD 1:1
1. | Bohunice | 8 | 7 | 0 | 1 | 44:9 | 21 |
2. | Znojmo | 7 | 6 | 0 | 1 | 24:8 | 18 |
3. | Sparta Brno | 8 | 5 | 3 | 0 | 12:5 | 18 |
4. | Vyškov | 8 | 5 | 2 | 1 | 21:4 | 17 |
5. | Brno B | 8 | 4 | 2 | 2 | 33:10 | 14 |
6. | HAVL. BROD | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:14 | 14 |
7. | JIHLAVA B | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:15 | 14 |
8. | Kroměříž | 8 | 4 | 1 | 3 | 32:20 | 13 |
9. | Slovácko B | 8 | 3 | 1 | 4 | 19:25 | 10 |
10. | Boskovice | 8 | 1 | 3 | 4 | 13:24 | 6 |
11. | VRCHOVINA | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:22 | 4 |
12. | TŘEBÍČ | 8 | 0 | 2 | 6 | 8:34 | 2 |
13. | Kyjov | 7 | 0 | 1 | 6 | 4:39 | 1 |
14. | Prostějov | 7 | 0 | 0 | 7 | 8:27 | 0 |