VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam na fotbal

TŘEBÍČ - Přinášíme vám rozpis víkendových fotbalových utkání.

27.10.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

SOBOTA

Krajský přebor: Pelhřimov – Ždírec (Pekárek), Pacov – Žirovnice (Nováček), Borovina – Humpolec (Dostál), M. Budějovice – Jemnicko (Doležal).
I. A třída - skupina A: Kamenice – Herálec (Hrůza).
I. A třída – skupina B: Rantířov – Náměšť (Šťastný).
I. B třída – skupina A: Kostelec – Pohled (Čech), Tis – V. Žďár (Janko), Batelov – Čejov (Dušek), Počátky – Štoky (L. Staněk).
I. B třída – skupina B: Bedřichov – Mohelno (Sochor).
MSDD: Vrchovina – Břeclav (Dlouhý, 12.15 a 14.30), H. Brod – HFK Olomouc (Ságl, 10.15 a 12.30).
Krajský přebor dorostu: Okříšky – V. Bíteš (Jurka, 10.00 st. a 12.30 ml., hř. Opatov), Pelhřimov – Bedřichov (P. Nenadál, 10.00 a 12.30).
I. třída dorostu – skupina A: Puklice – H. Borová (Švehla, 12.00), Štoky – Světlá (Pokorný, 14.00), Žirovnice – Černovice (Holub, 10.00), Bohdalov – Přibyslav (Cupl, 14.30), Kamenice – Ždírec (P. Kůrka, 10.00), Luka – G. Jeníkov (Petr st., 12.00).
I. třída dorostu – skupina B: Nedvědice – Šebkovice (Krejčí, 14.30), Nová Ves – M. Budějovice (Stehlík, 12.00), Hrotovice – Nové Syrovice (Macek, 14.30), Telč – Jaroměřice (Hájek, 12.00), Třebelovice – Kněžice (Kopřiva, 14.30), Rokytnice – Radostín (Fabeš, 14.00).
MSŽD: Vrchovina – 1. FC Brno B (Žilka, 10.00 a 11.45, hř. Rad. Svratka).
Krajský přebor žáků: HFK Třebíč B – Pelhřimov (Burian, 10.00 st. a 11.45 ml.), Humpolec – Bystřice (Fridrichovský, 10.00 st. a 11.45 ml.), Bedřichov – Chotěboř (Svoboda, 9.00 st. a 10.45 ml.), Žďár – Pacov (Janíček, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – Jaroměřice (Bártová, 13.00 ml. a 14.30 st., hř. UT), Polná – Třešť (Šedivý, 9.00 ml. a 10.30 st.), Měřín – Hrotovice (Šetek, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků – skupina B: Ždírec – Pelhřimov B (Klement, 9.00 ml. a 10.30 st.), Přibyslav – Chotěboř B (Ondráček, 9.00 ml. a 10.30 st.), Světlá – Batelov (Masopust, 9.30 st. a 11.15 ml.), Štoky – Ledeč (Brabcová, 9.00 st. a 10.45 ml.).

NEDĚLE

MSFL: Jihlava B – Dosta Bystrc (Bednář, 11.00, hř. Jiráskova).
Divize: Velké Meziříčí – Rájec Jetřebí (Petr, 10.15), Žďár nad Sázavou – Protivanov (Sojka, 14.30).
Krajský přebor: HFK Třebíč B – Bystřice (Fabeš), Vrchovina – V. Bíteš (Ságl), Polná – Okříšky (Rosický), Janovice – Hartvíkovice (P. Kůrka, 10.30, hř. Stáj).
I. A třída – skupina A: Ledeč – Speřice (Macek), Herálec (ZR) – Světlá (Masopust), Přibyslav – Dobronín (Navrkal), Kožlí – Věžnice (Franc), Chotěboř – Ústrašín (Kalina), Habry – Budíkov (Kopřiva).
I. A třída – skupina B: V. Meziříčí B – Šebkovice (Šetek), Čáslavice – Kouty (Sojka), Třešť – Přibyslavice (Krejčí), Jaroměřice – Stonařov (Dlouhý), Bohdalov – Nová Ves (Fridrichovský), Rozsochy – St. Říše (Burian).
I. B třída – skupina A: Humpolec B – Chotěboř B (Bína, 14.30, hř. UT), Černovice – Lípa (Petr st.), Dlouhá Ves – G. Jeníkov (Janovský).
I. B třída – skupina B: Rudíkov – Jakubov (Holub, 10.15, hř. Hodov), Rapotice – N. Rychnov (Straka), Hrotovice – Měřín (Krejčí), Telč – Křižanov (Šedivý), Budišov – Vrchovina B (Švehla), Rokytnice – Luka (Mach).
Krajský přebor dorostu: Humpolec – Tis (Stehlík, 10.00 st. a 12.30 ml.), Pacov – Chotěboř (Jos. Staněk, 9.30 st. a 12.00 ml.), Třešť – Polná (Janko, 9.30 st. a 12.00 ml.), Ledeč – Třebíč B (Sýkora, 9.00 ml. a 11.15 st.).
I. třída dorostu – skupina A: Brtnice – Batelov (Nováček, 12.00).
I. třída dorostu – skupina B: Jemnicko – Náměšť (Kliner, 14.00).
MSŽD: HFK Třebíč – Jihlava B (Švehla, 10.00 a 11.45).
MSŽL: Jihlava – Vítkovice (Volf, 13.15 a 15.00, hř. Na Stoupách).
Krajský přebor žáků: V. Bíteš – Telč (Žilka, 9.00 st. a 10.45 ml.), M. Budějovice – Jemnicko (Talpa, 9.00 st. a 10.45 ml.), Kamenice – V. Meziříčí (Bína, 10.00 st. a 11.45 ml.).
I. třída žáků – skupina A: Luka – Radostín (Juriga, 9.00 st. a 10.45 ml.), Náměšť – Vrchovina B (Tesař, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků – skupina B: Žirovnice – H. Brod B (Petr st., 9.00 st. a 10.45 ml., hř. Počátky).
Přípravky: Pelhřimov (Svoboda, Zadina, 9.30).

Není–li uvedeno jinak, začínají zápasy ve 14.30.

27.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Technici v ostatních průmyslových oborech jinde 18 000 Kč Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení SERVISNÍ TECHNIK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru,, řidičský průkaz sk. B; vyhl. 50/1978 Sb. výhodou., Prvotní kontakt na e-mail: ucetni@aeksvarovani.cz. Pracoviště: Aek svařovací technika s.r.o., Pražská, č.p. 410, 674 01 Třebíč 1. Informace: Petra Keliarová, . Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 95 Kč Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech POKOJSKÁ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 95 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu., Jedná se o úklid pokojů, přípravu snídaní. , Nástup možný ihned, nebo dle domluvy, HPP 8,5 hod. nebo 6 hod., ranní směna začíná od 5:30 hod. jeden týden a druhý týden od 8:00 hod., po-ne (střídání dle plánu směn), vzdělání minimálně vyučen.. Pracoviště: Accomo s.r.o. - hotel joseph 1699, třebíč, skalní 85/8, Skalní, č.p. 85, 674 01 Třebíč 1. Informace: Josef Pošvař, +420 724 229 302. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - PŘEPRAVA OSOBNÍCH AUT. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce ČR + západní Evropa., Řidičský průkaz sk. C, E.. Pracoviště: Vlastimil dobeš, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jiří Dobeš, +420 608 826 644. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - vhodné i pro OZP, - 1 rok praxe. Pracoviště: Conso med s.r.o. - pracoviště moravské budějovice, Pražská, č.p. 809, 676 02 Moravské Budějovice 2. Informace: Petr Caha, +420 778 767 045.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Nové Město získalo další biatlonový Světový pohár

Michael Ngadeu ze Slavie (vpravo) proti Borisovu.
4

Výkon v Kodani zaujal. Slávistický stoper je ve výběru hvězd Evropské ligy

Zajímavé derby rozhodl gól Dukly v oslabení

Třebíč – Druhý boj o hokejového krále Vysočiny připadl na 23. kolo Chance Ligy a znovu v něm byla úspěšnější jihlavská Dukla. Pro Horáckou Slavii to znamená přerušení čtyřzápasové vítězné série. Jediný gól střetnutí vstřelil ve vlastním oslabení jihlavský Tomáš Havránek.

OBRAZEM: Dukla přetlačila Ústí, Třebíč veze dva body

Jihlava, Benátky nad Jizerou – Ve 22. kole Chance ligy hokejisté Dukly uctili válečné veterány výhrou 3:1 nad dobře hrajícím Ústím nad Labem. Horácká Slavia v Benátkách nad Jizerou vedla dvakrát o dvě branky, ale nakonec se radovala až po samostatných nájezdech, když rozhodl Silvestr Kusko.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT