KP staršího dorostu

8. kolo:
Ledeč nad S. - Tis 6:2
Bystřice nad P. - Pelhřimov 1:3
Humpolec - Chotěboř 7:0
Velká Bíteš - Polná 2:0
Okříšky - Bedřichov 2:9
Pacov – Třebíč B 1:0

1. Pelhřimov 8 7 0 1 24:7 21
2. Humpolec 7 6 0 1 26:5 18
3. Bedřichov 7 5 1 1 30:7 16
4. Bystřice n. P. 8 4 1 3 19:14 13
5. Třebíč B 6 3 2 1 20:9 11
6. Pacov 8 3 2 3 14:10 11
7. Velká Bíteš 6 3 1 2 13:10 10
8. Třešť 7 2 3 2 10:14 9
9. Ledeč n. S. 6 2 1 3 15:19 7
10. Polná 7 2 0 5 10:16 6
11. Tis 7 1 1 5 8:25 4
12. Chotěboř 7 1 0 6 5:29 3
13. Okříšky 8 0 2 6 11:40 2

KP mladšího dorostu

8. kolo:
Ledeč nad S. - Tis 2:4
Bystřice nad P. - Pelhřimov 4:1
Humpolec - Chotěboř 5:3
Velká Bíteš - Polná 3:1
Okříšky - Bedřichov 1:1
Pacov – Třebíč B 1:3

1. Pacov 7 7 0 0 21:1 21
2. Pelhřimov 8 6 0 2 43:11 18
3. Bystřice n. P. 8 6 0 2 40:12 18
4. Třebíč B 5 5 0 0 20:2 15
5. Humpolec 7 5 0 2 22:14 15
6. Velká Bíteš 6 4 0 2 23:15 12
7. Polná 7 3 0 4 16:13 9
8. Třešť 7 3 0 4 14:22 9
9. Bedřichov 7 1 2 4 9:15 5
10. Tis 7 1 1 5 5:41 4
11. Chotěboř 7 1 0 6 10:18 3
12. Okříšky 8 0 2 6 4:35 2
13. Ledeč n. S. 6 0 1 5 4:32 1

I. třída dorostu - sk. A

8. kolo:
Puklice - Batelov 3:1
H.Borová - Přibyslav 0:2
Bohdalov - Kamenice n. L. 1:1
Světlá n. S. - Černovice 1:4
Štoky - Žďírec n. D. 4:1
Brtnice - G. Jeníkov 5:0
Žirovnice - Luka n. J. 0:2

1. Puklice 8 7 0 1 39:11 21
2. Batelov 8 7 0 1 30:12 21
3. Brtnice 7 6 0 1 31:9 18
4. Kamenice n. L. 8 5 1 2 21:19 16
5. Černovice 8 5 0 3 26:21 15
6. Bohdalov 8 4 1 3 23:14 13
7. Luka n. J. 8 4 1 3 21:18 13
8. Přibyslav 8 4 0 4 12:15 12
9. Štoky 8 3 1 4 22:21 10
10. Světlá n. S. 8 2 0 6 13:31 6
11. Žirovnice 8 2 0 6 11:29 6
12. H. Borová 7 1 2 4 9:15 5
13. Ždírec n. D. 8 1 1 6 5:29 4
14. G. Jeníkov 8 0 1 7 6:25 1

I. třída dorostu - sk. B

8. kolo:
Nedvědice - Náměšť n. O. 4:3
Nová Ves - Kněžice 2:2
Jemnicko - Radostín nad O. 7:0
Hrotovice - Rokytnice n. R. 11:2
Telč - Třebelovice 5:1
M. Budějovice - N. Syrovice 5:1
Šebkovice - Jaroměřice n. R. 0:5

1. Hrotovice 8 6 2 0 28:7 20
2. Telč 8 5 2 1 28:7 17
3. M. Budějovice 8 5 2 1 22:10 17
4. Jaroměřice n. R. 8 4 1 3 24:9 13
5. N. Syrovice 8 4 1 3 20:13 13
6. Nová Ves 8 3 4 1 17:10 13
7. Kněžice 8 3 3 2 18:12 12
8. Jemnicko 8 3 2 3 21:11 11
9. Rokytnice n. R. 8 3 2 3 14:23 11
10. Třebelovice 8 2 4 2 16:17 10
11. Šebkovice 8 2 1 5 19:32 7
12. Nedvědice 8 1 2 5 12:20 5
13. Náměšť n. O. 8 1 1 6 19:39 4
14. Radostín n. O. 8 0 1 7 5:53 1

KP st. žáků

Dohrávka 2. kola: Telč - V. Meziřičí 1:0

8. kolo:
Třebíč B - Chotěboř 2:1
Pelhřimov - Telč 7:0
Humpolec - Jemnicko 6:0
Žďár n. S. - Kamenice n. L. 2:2
Velká Bíteš - M. Budějovice 0:4
Bedřichov - V. Meziřičí 0:4
Bystřice – Pacov (odloženo)

1. Pelhřimov 8 8 0 0 32:1 24
2. Třebíč B 8 7 0 1 30:11 21
3. Bystřice n. P. 7 6 0 1 31:13 18
4. Telč 9 5 2 2 15:17 17
5. Humpolec 8 5 1 2 26:11 16
6. M. Budějovice 9 4 3 2 17:12 15
7. Chotěboř 8 4 1 3 12:14 13
8. V. Meziřičí 8 3 1 4 19:9 10
9. Žďár n. S. 8 3 1 4 23:16 10
10. Pacov 7 2 2 3 13:14 8
11. Kamenice n. L. 8 1 3 4 9:17 6
12. Bedřichov 8 1 0 7 5:32 3
13. Jemnicko 8 0 0 8 7:36 0
14. Velká Bíteš 8 0 0 8 4:40 0

KP ml. žáků

Dohrávka 2. kola: Telč - V. Meziřičí 1:8

8. kolo:
Třebíč B - Chotěboř 0:2
Pelhřimov - Telč 1:0
Humpolec - Jemnicko 5:1
Žďár n. S. - Kamenice n. L. 3:0
Velká Bíteš - M. Budějovice 0:4
Bedřichov - V. Meziřičí 0:4
Bystřice – Pacov 0:1

1. M. Budějovice 9 7 1 1 17:7 22
2. Chotěboř 8 6 2 0 33:3 20
3. Pelhřimov 8 6 1 1 36:5 19
4. Žďár n. S. 8 6 1 1 28:12 19
5. Pacov 8 5 2 1 33:6 17
6. V. Meziřičí 8 5 2 1 33:9 17
7. Bystřice n. P. 8 4 0 4 23:13 12
8. Humpolec 8 3 2 3 18:18 11
9. Telč 9 2 0 7 16:35 6
10. Kamenice n. L. 8 2 0 6 5:29 6
11. Třebíč B 8 1 2 5 12:21 5
12. Bedřichov 8 1 2 5 9:25 5
13. Velká Bíteš 8 1 1 6 10:41 4
14. Jemnicko 8 0 0 8 5:54 0

I. třída st. žáků - sk. A

6. kolo:
V. Meziřičí B - Třešť 1:1
Jaroměřice n. R. - Vrchovina B 1:2
Radostín n. O. - Hrotovice 4:2
Luka nad J. - Okříšky 1:1
Měřín - Náměšť n. O. 3:1

1. Polná 5 3 2 0 15:3 11
2. Radostín n. O. 5 3 1 1 8:4 10
3. Vrchovina B 6 3 1 2 8:11 10
4. Luka n. J. 5 2 3 0 9:6 9
5. Jaroměřice n. R. 5 3 0 2 7:7 9
6. Hrotovice 5 2 2 1 13:7 8
7. Měřín 6 2 2 2 8:8 8
8. Třešť 5 2 1 2 12:12 7
9. Okříšky 6 1 2 3 8:10 5
10. Náměšť n. O. 6 1 0 5 4:11 3
11. V. Meziřičí B 6 0 2 4 3:16 2

I. třída ml. žáků - sk. A

6. kolo:
V. Meziřičí B - Třešť 4:1
Jaroměřice n. R. - Vrchovina B 5:2
Radostín n. O. - Hrotovice 7:0
Luka n. J. - Okříšky 7:0
Měřín - Náměšť n. O. 2:6

1. Vrchovina B 6 5 0 1 25:11 15
2. Jaroměřice n. R. 5 4 0 1 32:14 12
3. Luka n. J. 5 4 0 1 30:18 12
4. Náměšť n. O. 6 4 0 2 26:19 12
5. V. Meziřičí B 6 4 0 2 11:10 12
6. Radostín n. O. 5 3 0 2 19:10 9
7. Třešť 5 3 0 2 17:14 9
8. Polná 5 2 0 3 17:14 6
9. Okříšky 6 1 0 5 8:28 3
10. Hrotovice 5 0 0 5 4:20 0
11. Měřín 6 0 0 6 10:41 0

I. třída st. žáků - sk. B

6. kolo:
Přibyslav - Ledeč n. S. 3:1
Pelhřimov B - Batelov 2:1
Žirovnice - Štoky 1:4
Čejov - Světlá n. S. 0:2
Ždírec – H. Brod B (odloženo na dnešek)

1. Světlá n. S. 6 5 0 1 15:3 15
2. Pelhřimov B 6 4 0 2 17:11 12
3. Ledeč n. S. 5 3 1 1 21:7 10
4. Štoky 5 3 0 2 11:7 9
5. Ždírec n. D. 4 3 0 1 5:3 9
6. Čejov 6 3 0 3 4:10 9
7. Havl. Brod B 4 2 1 1 5:6 7
8. Batelov 5 2 0 3 13:6 6
9. Přibyslav 6 2 0 4 8:9 6
10. Žirovnice 6 1 0 5 5:17 3
11. Chotěboř B 5 0 0 5 3:28 0

I. třída ml. žáků - sk. B

6. kolo:
Přibyslav - Ledeč n. S. 3:3
Pelhřimov B - Batelov 4:1
Žirovnice - Štoky 1:0
Čejov - Světlá n. S. 3:1
Ždírec – H. Brod B (odloženo na dnešek)

1. Čejov 6 5 1 0 21:4 16
2. Havl. Brod B 4 4 0 0 24:2 12
3. Světlá n. S. 6 4 0 2 12:9 12
4. Ždírec n. D. 4 3 0 1 16:3 9
5. Ledeč n. S. 5 2 2 1 14:13 8
6. Pelhřimov B 6 2 1 3 13:13 7
7. Žirovnice 6 2 1 3 4:9 7
8. Přibyslav 6 1 2 3 7:17 5
9. Chotěboř B 5 0 3 2 7:13 3
10. Štoky 5 0 1 4 3:13 1
11. Batelov 5 0 1 4 3:28 1