VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam na fotbal

TŘEBÍČ - Přinášíme vám rozpis víkendových fotbalových utkání.

22.9.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

SOBOTA

Krajský přebor: Borovina – Pelhřimov (Machát), Jemnicko – HFK Třebíč B (Bína), Humpolec – Ždírec (Henzel), Okříšky – Bystřice (Zadina), Žirovnice – V. Bíteš (Martenek).
I. A třída – skupina A: Kamenice – Kožlí (Reich), Ústrašín – Světlá (Fabeš, 14.30).
I. A třída – skupina B: St. Říše – Čáslavice (Klement), Stonařov – Kouty (Ondráček, 16.00).
I. B třída – skupina A: Batelov – Kostelec (Švehla), Počátky – Tis (Tesař), Štoky – Pohled (Holub).
I. B třída – skupina B: Telč – Rudíkov (Dušek), Vrchovina B – Jakubov (Sýkora).
Krajský přebor dorostu: Bystřice – Humpolec (Mach, 9.00 ml a 11.15 st.), Pelhřimov – Třešť (Beseda, 10.00 st. a 12.30 ml.), Polná – Chotěboř (Čech, 13.00 st. a 15.30 ml.).
I. třída dorostu – skupina A: Bohdalov – Puklice (Rosický, 15.30), Kamenice – Žirovnice (Čamra, 12.45), Ždírec – H. Borová (Stehlík, 13.00), Přibyslav – Světlá (Šula, 14.30).
I. třída dorostu – skupina B: Telč – Nedvědice (Juriga, 13.00), Třebelovice – Hrotovice (Kliner, 15.30), Radostín – Nová Ves (Slezák, 13.00), Kněžice – Šebkovice (Nováček, 15.30), Jaroměřice – M. Budějovice (Franc, 15.30), N. Syrovice – Náměšť (Kalina, 15.30).
Krajský přebor žáků: M. Budějovice – Žďár (Jurka, 9.00 st. a 10.45 ml.), Pacov – Chotěboř (Masopust, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků – skupina A: Měřín – V. Meziříčí B (Jiří Beneš, 9.00 st. a 10.45 ml.), Okříšky – Jaroměřice (Šetek, 9.00 st. a 10.45 ml.), Hrotovice – Třešť (Franc, 14.00 ml. a 15.30 st.).
I. třída žáků – skupina B: Světlá – Žirovnice (Janovský, 9.30 st. a 11.15 ml.), Štoky – Přibyslav (Staněk, 9.00 st. a 10.45 ml.), Ledeč – Pelhřimov B (Volf, 9.30 st. a 11.15 ml.), Batelov – Chotěboř B (Janko, 9.30 st. a 11.15 ml.).
MSDD: H. Brod – Židenice (Tomášek, Cupl, 10.15 a 12.30), V. Meziříčí – Vrchovina (Dostál, Dlouhý, 10.15 a 12.30), Žďár – Přerov (Talpa, 10.15 a 12.30).
MSŽL: Jihlava – Zlín (Švehla, 11.00 a 12.45, hř. Luka).
MSŽL – skupina jih: Jihlava – Lažany (Petřivý, 14.00, hř. Bedřichov).
Přípravky: Lukavec (Šťastný, Ságl, 9.00), Jihlava (Petřivý, Hájek, 9.00), Kamenice (P. Kůrka, P. Nenadál, 9.00).

NEDĚLE

Divize D: TŘEBÍČ - Rousínov (Horák, 10.30).
Krajský přebor: M. Budějovice – Polná (P. Kůrka), Janovice – Pacov (Dostál, 10.30, hř. Stáj), Hartvíkovice – Vrchovina (Nováček).
I. A třída – skupina A: Chotěboř – Ledeč (Hrůza), Budíkov – Přibyslav (Dlouhý), Habry – Herálec (ZR) (Beseda), Herálec (HB) – Speřice (Šťastný), Věžnice – Dobronín (Kliner).
I. A třída – skupina B: Jaroměřice – V. Meziříčí B (KFS), Bohdalov – Třešť (Voborný), Rozsochy – Rantířov (P. Nenadál), Nová Ves – Šebkovice (J. Kůrka), Přibyslavice – Náměšť (KFS).
I. B třída – skupina A: Dlouhá Ves – Černovice (Hájek) G. Jeníkov – Humpolec B (Juriga), Čejov – Chotěboř B (Cupl), V. Žďár – Lípa (Svoboda).
I. B třída – skupina B: Budišov – Hrotovice (Janíček), Rokytnice – Rapotice (Kalášek), Luka – Bedřichov (Čamra), Křižanov – Mohelno (Brabcová), Měřín – N. Rychnov (Stehlík).
Krajský přebor dorostu: Ledeč – Pacov (Pekárek, 9.00 ml. a 11.15 st.), HFK Třebíč B – Okříšky (Slezák, 13.45 st. a 16.00 ml., hř. Jan. Stromořadí), Bedřichov – Tis (Bína, 9.00 st. a 11.30 ml.).
I. třída dorostu – skupina A: Luka – Brtnice (Burian, 10.00), G. Jeníkov – Štoky (Klement, 13.00), Černovice – Batelov (Švehla, 10.00).
I. třída dorostu – skupina B: Rokytnice – Jemnicko (Macek, 12.30).
Krajský přebor žáků: V. Bíteš – HFK Třebíč B (Henzel, 9.00 st. a 10.45 ml.), Kamenice – Bedřichov (Krejčí, 10.00 st. a 11.45 ml.), V. Meziříčí – Humpolec (Švec, 9.00 st. a 10.45 ml.), Jemnicko – Pelhřimov (Tesař, 9.30 ml. a 11.00 st.), Telč – Bystřice (Kuchyňa, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků – skupina A: Náměšť – Polná (Petr ml., 9.00 ml. a 10.30 st.), Vrchovina B – Radostín (Sochor, 10.00 st. a 11.45 ml., hř. N. Město).
I. třída žáků – skupina B: Čejov – Ždírec (Volf, 10.00 st. a 11.45 ml.).
MSDL: Jihlava B – 1. FC Brno B (Ondráček, 11.00 a 13.15, hř. Na Stoupách).
MSLŽ – skupina jih: M. Budějovice – Studenec (Kůrka, 13.00).

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 15.30.

22.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Starší dorostenci Horácké Slavie Třebíč (v bílém) vstřelili ve 44. minutě kontaktní branku Liborem Dvořákem, který o sedm minut později.
21

Dorostenci vybojovali proti silnému Mělníku cenný bod

Ilustrační foto z porodnice Nové Město na Moravě.

Nově narozených dětí na Vysočině přibývá

Silnice u Štoků je kvůli nehodě neprůjezdná

Vysočina – Ranní sněžení komplikuje dopravu po celé Vysočině. Jen mezi půl šestou a sedmou hodinou ranní přijali policisté hlášení od deseti dopravních nehodách.

Vylovení, odbahnění, vysušení a 4,3 promile v krvi: podívejte se na videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 15. ledna 2018.

Na Vysočině je chřipka, lékaři nahlásili první tři případy

Vysočina – Na Vysočině byly v uplynulém týdnu zaznamenány první tři případy onemocnění chřipkou v současné chřipkové sezoně. Akutních respiračních onemocnění přibylo pouze sedm procent, plošná nemocnost je nadále nízká.

OBRAZEM: Nadace podporuje výsadbu stromů, obce musí požádat hned

Třebíčsko - Města a obce, které chtějí na jaře vysadit stromy a dřeviny na svých katastrech, mohou požádat o finanční podporu nadaci. Učinit tak mohou pouze do konce ledna.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>