ČTVRTEK
Okresní přebor mladších žáků: HFK Třebíč B - Jemnicko (Tormová, 18.00).

PÁTEK
III. třída – skupina A: Rapotice B – Budišov-Nárameč B (Šimek).
Okresní přebor starších žáků – skupina o 9.-16. místo: Rokytnice – Dukovany (Chromý, 17.00), Jaroměřice – Želetava (Vrzal, 17.00).
Okresní přebor mladších žáků: HFK Třebíč B – Jemnicko (Tormová, 18.00).

SOBOTA
Okresní přebor: Horní Újezd – Lipník (Pintér), Chlístov – Vladislav (Štolpa).
III. třída – skupina A: Radkovice – Valeč (Čejka), Dukovany B – Kralice nad Oslavou (Tesař).
III. třída – skupina B: Kouty B – Jakubov (Ošmera), Myslibořice - FŠ Třebíč (Macek), Čáslavice-Sádek - Okříšky B (Zima), Šebkovice B - Nové Syrovice B (Vrzal).
IV. třída – skupina A: Pyšel B – Svatoslav (Kaňka), Třebenice B – Rouchovany (Sárkány).
IV. třída – skupina B: Želetava B - Blatnice B (Vala).
Okresní přebor dorostu Třebíčsko-Jihlavsko: Dukovany – Lipník (R. Kudlík, 13.30), Čáslavice-Sádek/Rokytnice – Bedřichov B (Chromý, 13.30).
Okresní přebor starších žáků – skupina o 1.-8. místo: Okříšky-Stařeč B – Lipník (Brada, 10.00, hř. Stařeč), Třebelovice – Budišov-Nárameč/Rudíkov (Čejka, 13.30).
Okresní přebor mladších žáků: Jaroměřice – Kouty-Bítovčice (Ošmera, 10.00).

NEDĚLE
Okresní přebor: Blatnice – Hrotovice (Křen), Náměšť-Vícenice B - Studenec (Kalina, hř. Vícenice), Výčapy – Třebelovice (Surán), Jemnicko B – Opatov (Kaňka, hř. Vratěnín), Pyšel – Přibyslavice (Holý).
III. třída – skupina A: Rudíkov – Třebenice (Novotný), Mohelno – Březník (Čejka), Smrk – Koněšín (Macek).
III. třída – skupina B: Přibyslavice B - Podhorácko (Šabacká, 10.15), Radotice – Litohoř (Vala).
IV. třída – skupina A: Ocmanice – Trnava (Čejka, 10.15), Slavice – Hodov (Ošmera, 15.30).
IV. třída – skupina B: Heraltice - Rokytnice B (Syrový), Moravské Budějovice B - Stařeč B (Kalášek), Předín – Police (OFS Jihlava), Domamil – Štěměchy (Pintér).
Okresní přebor starších žáků – skupina o 1.-8. místo: Šebkovice - Vysoké Popovice (O. Svoboda, 10.45).
Okresní přebor starších žáků – skupina o 9.-16. místo: Želetava – Výčapy (Kalášek, 12.30), Blatnice – Jaroměřice (Křen, 14.00).
Okresní přebor mladších žáků: Třebelovice – Okříšky-Stařeč B (Neumann, 10.00), Nové Syrovice – Rokytnice (Chromý, 10.00), Lipník-Myslibořice – Budišov-Nárameč/Rudíkov (Sárkány, 10.00).

PONDĚLÍ
Okresní přebor mladších žáků: Valeč – Hrotovice (O. Svoboda, 17.00).

Není-li uvedeno jinak, zápasy začínají v 16.30.