DUKOVANY – STONAŘOV 5:0
Začátek utkání byl rozpačitý a vůbec nebylo znát postavení obou týmů v tabulce. Nic podstatného se po většinu prvního poločasu nedělo. Až v jeho závěru se hosté dostali po brejku do vyložené šance, ale nastřelili břevno. Ještě před odchodem do kabin stihli udeřit domácí z protiútoku, který zakončila posila Nadaský.

Po změně stran neponechaly gólem do šatny povzbuzené Dukovany nic náhodě a třemi góly během deseti minut definitivně zlomily odpor soupeře. Hostitelé měli zbytek zápasu pod kontrolou a v 73. minutě po akci Koníře dal výsledku konečnou podobu vlastencem stonařovský Plavec.
Góly: 45. a 48. Nadaský, 50. a 55. Koníř (první z PK), 73. Plavec (vlastní). Rozhodčí: Polák. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Dukovany: Boreš – Traxler, O. Horák, Kunc, Ferus (31. Gazdík) – Sedláček, Vystrčil (76. Macháček), Koníř, J. Černý, – Nadaský, Pislcajt.

ŠTĚPÁNOV – RAPOTICE 3:1
Ve Štěpánově se body letos příliš nerozdávají, což potvrdili domácí i tentokrát. V prvním poločase je sice jednou potrestal Petr Matoušek, ale pojišťující druhý gól už hosté nestihli.

Po změně stran se Štěpánov nadechl k obratu, který nastartovalo rychlé vyrovnání Kutnyka. V 79. minutě vzal odpovědnost na sebe David Kintr a otočil výsledek. Než se stihly Rapotice vzpamatovat, bylo po zápase, protože Tichý během chvíle zvýšil na 3:1.
Góly: 50. Kutnyk, 79. D. Kintr, 81. Tichý – 31. P. Matoušek. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:4. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Rapotice: A. Sobotka – Němec, Klusák, Opálka, Martin Laš (65. Kovařík), Škorpík, Slabý (46. M. Sobotka), J. Matoušek, Milan Laš, Jašek, P. Matoušek.

MORAVEC – ŠEBKOVICE 6:1
Domácí začali hrát kombinační fotbal po zemi. Po chvíli se ale přizpůsobili nakopávané hře Šebkovic. „To se mi nelíbilo. Po našem trestňáku jsme navíc trefili prvního hráče a po brejku prohrávali," popsal studenou sprchu domácí kouč Luboš Tulis.

Moravec se poté snažil o vyrovnání, ale jeho akce končily na hranici šestnáctky. Ve 34. minutě se po trestném kopu dostal k míči Červinka a vyrovnal. Až na břevno Tomáše Hladíka už první pětačtyřicetiminutovka víc nepřinesla.

Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění. Po Juračkově nahrávce skóroval do protipohybu brankáře Jiří Hladík. O minutu později přijal míč z levé strany a „práskl" ho do šibenice, 3:1. Koncert Jiřího Hladíka zakončil v 56. minutě, kdy v souboji se stoperem i brankářem vyskočil nejvýše a zpečetil hattrick. Hra se následně zbytečně vyhrotila a sudí musel klidnit znesvářené strany žlutými kartami.

Po hodině hry skóroval z pravé strany Juračka a stejný hráč v závěru zvýšil na 6:1. „Od stavu 4:1 se zápas, až na červenou pro Rygla, spíše jen dohrával," uzavřel Tulis.
Góly: 34. Červinka, 47., 48. a 56. J. Hladík, 60. a 89. Juračka – 20. L. Štveráček. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (73. J. Rygl). Diváci: 140. Poločas: 1:1. Šebkovice: Kuba – Pecka, Kašpárek, Přibil, Dvořák (64. Holčapek) – Večeřa, Říha (67. Zikmund), Štveráček, Roupec – J. Rygl, Hobza.

BYSTŘICE B – N. SYROVICE 6:1
Rezerva Bystřice potvrdila stoupající formu a vyhrála potřetí v řadě. Lídra zničila už v prvním poločase. „Půle byla z naší strany výborná. S vedením 5:0 v zádech jsme se uspokojili a ve druhém poločase polevili," popsal domácí kouč Jiří Dejnožka.

Jeho svěřenci na nováčka soutěže vlétli a když v 17. minutě proklouzla střela Zdeňka Sklenáře z 20 metrů brankáři mezi rukama, bylo to už 3:0. V závěru půle domácí předvedli nejhezčí akci zápasu, Zbytovský převzal na půli míč, obešel vše, co mu stálo v cestě a zavěsil, 5:0.
„Příští týden bude pryč, tak dostal povolení jít hrát za béčko, aby byl v zápasovém vytížení," vysvětlil Dejnožka velkou divizní posilu v sestavě.
Za hosty korigoval skóre Miroslav Sosnar, ale poslední slovo si vzala opět Bystřice. Michal Svoboda nakopl míč na Zicha a ten mu ho předložil před prázdnou branku.
Góly: 8. a 17. Z. Sklenář, 16. a 29. Zich, 43. Zbytovský, 90. Michal Svoboda – 71. M. Sosnar. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 5:0. Nové Syrovice: Novák – Filipský, Fouma, Toman, Kopeček (46. Růžička) – Vítek, Dubský, T. Lang, Železný (75. J. Lang) – M. Sosnar, Dvořák (83. O. Sosnar).