Divize D st. dorostu
ŽĎÁR N. S. – TŘEBÍČ 1:10
Mladíci HFK zavítali ve vloženém prvním kole na půdu neoblíbeného soupeře. Ovšem tentokrát všemu bylo jinak. Hosté po celou dobu udávali tempo hry a převahu vyjádřili také střelecky. „Ve Žďáru se nám moc nedařilo a chtěli jsme to změnit, což se nám podařilo. Motivace byla veliká. Jednoduchostí a důrazem jsme soupeře od začátku přehrávali," pochvaloval si vedoucí třebíčského mužstva Petr Seifert.

Holého sice v první šanci vychytal domácí gólman, ale ve čtvrté minutě odstartoval brankostroj po dlouhém nákopu Doležal. Následovala rychlá akce po pravé straně vedená Doležalem, který přihrál do vápna a Holému – 0:2. Pak Benceho střelu vyrazil žďárský brankář na roh.

V 15. minutě zahrozili i hostitelé, ale jejich střela skončila na břevně. Třetí branku Horáckého klubu přinesla pohledná akce Nováka, který obešel ve vápně tři hráče, jeho střelu sice gólman vyrazil, ale pouze před Jana Uličného a ten pohodlně míč doklepl do sítě. Ve 40. minutě vykopával Hagara od branky, Novák prodloužil na Doležala, který už věděl co s míčem. Těsně před pauzou prostrčil Holý balon na Doležala – 0:5.

Hosté začali aktivně i druhou půli. Nejdříve neproměnil šanci Holý, ale to jeho tým mrzet nemuselo. V 67. minutě se zapsal do listiny střelců střídající Rybníček. Tentýž hráč se za čtyři minuty prosadil znovu – 0:7. Později se dostali ke slovu hráči Žďáru, ale na jejich čestný úspěch soupeř odpověděl ještě třikrát. „Byli jsme nadále při chuti," konstatoval Seifert.

Nejdříve našel Bence křižným balónem Šibůrka, ten obešel brankáře – 1:8. Pak zvýšil Trnka a výsledku dal konečnou podobu v 87. minutě Rybníček, který přehodil gólmana a upravil na konečných 1:10. „Doležalovi a Rybníčkovi se podařilo vstřelit po třech brankách, ale pochvalu za dobrý výkon si zaslouží celé mužstvo," uzavřel hodnocení třebíčský funkcionář.
Góly: 76. Henzl – 5., 40. a 42. Doležal, 10. Holý, 33. J. Uličný, 67., 70. a 86. Rybníček, 80. Šibůrek, 82. T. Trnka. Rozhodčí: Jakub Rosický. ŽK: 1:0. Diváci: 62. Poločas: 0:5. Třebíč: Hagara – Sáček (49. Hrbáček), Suchna, Pecka, Bence, J. Uličný (59. Rybníček) – Šibůrek, Novák (74. Vícena), O. Uličný (88. Renát) – Doležal, Holý (71. T. Trnka).

Divize D ml. dorostu
ŽĎÁR N. S. – TŘEBÍČ 6:1
Vstup do utkání vyšel lépe domácím, kteří se hned zkraje ujali dvoubrankového vedení. Hosté postupem času vyrovnali hru a kontaktním gólem Hrobaře se vrátili do zápasu. Jenže další šance Třebíčských zůstaly nevyužity a to soupeř potrestal ve 30. minutě. „Začátek nám nevyšel, ale pak jsme vyrovnali hru, dali gól, ale neproměnili dva brejky a nic nevytěžili ani z pěti rohů," posteskl si trenér HFK Třebíč Ivoš Nejedlý.

Jeho svěřenci začali druhý poločas nevyužitou šancí Malety, a to Žďár beze zbytku potrestal. „Inkasovali jsme další branky a pak už naše mužstvo na hřišti v podstatě neexistovalo. Rozhodlo se ale už v první půli, kdy jsme měli šance na to, abychom výsledek otočili, ale místo toho jsme inkasovali na 3:1," má jasno hostující kouč.
Góly: 1. a 2. Poul, 30. Gregor, 49. a 53. Titauer, 60. Matoušek (PK) – 22. Hrobař. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 0:1. Diváci: 32. Poločas: 3:1. Třebíč: Šplíchal – Šabata (64. Brada), Holík, Š. Vala, Kouřil – M. Vala, Hrobař, Dušovský, Mitáš – Bence, Maleta.