Divize D staršího dorostu
TŘEBÍČ – SPARTA BRNO 2:0
Třebíčští potřebovali po předchozích nezdarech naplno bodovat. Domácí začali aktivně a šli si za svým cílem. V 10. minutě vybojoval míč ve středu pole Čajánek a křiznou přihrávkou vyslal do samostatného úniku Hronka, který překonal hostujícího brankáře. Ovšem skóre se do přestávky už nezměnilo. „Další šance přicházely, ale pořád je to jedna a ta samá písnička, málo šancí dokážeme proměňovat," litoval třebíčský trenér Vojtěch Šťáva.

Jeho svěřenci zvýšili až po změně stran z penalty, kterou proměnil Pecka a potrestal tak faul na Ondřeje Uličného. Hostitelé měli dál více ze hry. „Dovolím si tvrdit, že jsme soupeře do ničeho vážného nepustili. Řekněme, že měli maximálně tři standardní situace," komentuje Šťáva.
Domácí sice už nezvýšili, ale dvoubrankový náskok si pohlídali.

„Zápas jsme neodehráli špatně. Utkání z naší strany bylo slušné, jen kdybychom ještě využívali ty šance. Co za zlomek šancí proměníme, to na některé soupeře nestačí, tentokrát tomu bylo naštěstí jinak. Pokud chceme být opět tým, který bojuje o ty nejvyšší mety, v tomto ohledu se musíme zlepšit," uzavřel hodnocení trenér HFK Třebíč.
Góly: 10. Hronek, 56. Pecka (PK). Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:1. Diváci: 10. Poločas: 1:0. Třebíč: Rousek – Hovorka (73. Sáček), Pecka, Valíček, J. Uličný – Hronek (63. Bastl), Šmíd, Čajánek (73. Novák), O. Uličný – Holý (88. Hrůza), Rygl.

Divize D mladšího dorostu
TŘEBÍČ – SPARTA BRNO 3:1
Domácí od úvodní minuty dostali soupeře pod tlak a už v osmé minutě otevřel skóre Trnka. Třebíč v tlaku nepolevovala, ale její hráči se bohužel předháněli v neproměňovaní šancí, i proto se šlo do kabin pouze za nejtěsnějšího stavu 1:0.

Druhý poločas nabídl stejný obrázek hry. Hostitelé drželi míč a Brňané se do šancí nedostávali. Branky se diváci dočkali ve 43. minutě, kdy střelou z vápna hostujícího gólmana překonal Rybníček. V 54. minutě se podařilo Spartě zápas zdramatizovat kontaktním gólem. Poslední slovo však měl Horácký klub, když dal výsledku konečnou podobu v 71. minutě Maleta.

„Po celý zápas jsme byli lepším týmem a hosty do hry nepouštěli. Mrzí mě jen neproměňování tutových šancí," hodnotí domácí kormidelník Ivoš Nejedlý.
Góly: 8. Trnka, 54. Rybníček, 71. Maleta – 54. Adamec. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Třebíč: Hagara – Renát, Šibůrek, Mitáš – Hrbáček (60. Šabata), Kucharský (60. Holík), Novák, Maleta – Rybníček (54. Vostal) – Trnka, Benáček.