Divize D staršího dorostu
TŘEBÍČ – BLANSKO 1:2
Hrála se vyrovnaná partie. Ovšem domácí doplatili na neproměňování šancí. Třebíč měla v prvním poločase brankových příležitostí víc, ale gól nedala. To hosté se po chybě obrany ve 27. minutě ujali vedení.

HFK po změně stran soupeře zatlačil a vytvořil si příležitosti, které volaly po gólu. Dvě možnosti ke skórování měli Hronek, O. Uličný a do jedné šance se dostal i Holý, ale buď nechali vyniknout blanenského gólmana a nebo netrefili odkrytou branku. Skóre se znovu měnilo v 66. minutě a opět udeřili po nedůrazu při standardní situaci hosté.

Třebíč se ke slovu dostala až v 79. minutě, kdy snížil Šmíd, ale vyrovnání se i přes závěrečný tlak nekonalo. „Soupeř byl kvalitativně na naší úrovni, ale z minima vytěžil maximum. My jsme šance neproměnili, a tak nás hosté vyškolili z produktivity," hodnotí domácí kouč Pavel Němec starší.
Góly: 79. Šmíd – 27. O. Zmeko, 66. Bílek. Rozhodčí: Šula. ŽK: 1:4. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Třebíč: Rousek – Sáček (60. Hovorka), Hrůza (87. Renát), Pecka, J. Uličný – O. Uličný, Šmíd, Čajánek (78. Trnka) – Hronek (56. Bastl), Holý (71. Vícena), Novák.

Divize D mladšího dorostu
TŘEBÍČ – BLANSKO 0:6
Domácím utekl začátek zápasu a po čtvrthodině prohrávali už o tři góly. „Rozhodl náš mizerný vstup do utkání. Ve zbytku zápasu už bylo těžké manko dohánět," mrzelo třebíčského kouče Pavla Němce mladšího, který na lavičce zastupoval chybějícího Ivoše Nejedlého.

HFK inkasoval do přestávky ještě jednou. „Problém nám dělali zejména dva rychlí útočníci, se kterými jsme si nedokázali poradit. Hlavně v prvním poločase se soupeř dostal snad osmkrát do situace, kdy se v přečíslení řítil na naši bránu. Snadno jsme ztráceli spoustu míčů nepřesnými přihrávkami a tím tak Boskovice dostávali neustále do hry," posteskl si domácí kouč.

Jeho svěřenci se po změně stran zlepšili, ale skórovat se jim nepodařilo. Boskovice přidaly další dvě branky. „Troufám si říci, že jsme na hřišti byli vyrovnaným soupeřem, ale ke zlepšení výsledku to nevedlo. Blansko vyhrálo zaslouženě," uzavřel hodnocení Němec mladší.
Góly: 5. Gansukh, 15. a 25. Prudil, 17. Šmerda, 63. Gregor, 67. Kouřil. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 0:1. Diváci: 25. Poločas: 0:4. Třebíč: Hagara – Suchna, Šibůrek, Renát – Mitáš, Novák (57. Holík), Kucharský, Hrbáček (52. Šabata) – Benáček – Maleta, Trnka (65. Vostal).