Divize D staršího dorostu
BŘECLAV – TŘEBÍČ 1:1
Domácí měli rychlé náznaky útoků, ale na dostřel Procházkovy branky se dostávali jen díky chybám soupeře. „Měli tam dvě nebezpečné střely, které ale náš brankář chytil. Jinak jsme měli více ze hry my, ale spoustu šancí jsme nedali," komentuje třebíčský kouč Pavel Němec.

Jeho svěřence poslal do vedení ve 12. minutě Ondřej Uličný, ale na jeho branku už nikdo nenavázal. Pak hosté předvedli festival zahozených šancí, kdy postupně střelecky selhali Hronek, Rygl, Ondřej Uličný a Čajánek.

V 58. minutě přišel ze strany Břeclavi trest v podobě vyrovnání. Horácký fotbalový klub byl ve druhém poločase lepší, ale převahu gólově nevyjádřil. „Při zakončení jsme byli buď pomalí, nebo zbrklí," posteskl si hostující lodivod.

O tom svědčí jedna dvojšance, kdy břevno trefil Čajánek a míč se odrazil k volnému Holému, který však vhodný moment k dorážce prováhal. V závěru měla Třebíč několik tutovek, ale Rygl, Holý, Čajánek ani střídající Bastl nerozhodli.

„Výsledek je pro nás zklamání, protože jsme byli lepší, ale na to se nehraje. My býváme herně lepší, ale nemáme zkušenosti a hlavně nedáváme šance. Mohlo to skončit vysokým vítězstvím, ale nestalo se. Místo toho jsme dostali gól z ofsajdu, ale na to se nevymlouváme. Šancí bylo dost a mohli jsme rozhodnout dříve," uzavřel hodnocení trenér HFK Třebíč.
Góly: 58. Tichý – 12. O. Uličný. Rozhodčí: Bělák. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Třebíč: Procházka – Hovorka (64. Sáček), Valíček, Hrůza, J. Uličný – Holý (78. Bastl), Čajánek, Šmíd, O. Uličný (84. Rybníček) – Hronek (71. Novák), Rygl.

Divize D mladšího dorostu
BŘECLAV – TŘEBÍČ 1:0
Zápas začal oboustranně opatrně bez vyložených šancí. Místo pohledného fotbalu byl k vidění spíše boj uprostřed hřiště. Domácím se podařilo ve 28. minutě z ojediněle akce dostat do vápna, kde fauloval hostující Šibůrek a nařízenou penaltu Nejezchleba proměnil.

Obraz hry se ve druhém poločase nezměnil, a proto se stav 1:0 pro Břeclav neměnil. „Přijeli jsme do Břeclavi pro tři body a to se nám i díky špatné střelecké potenci nepovedlo," mávl rukou třebíčský trenér Ivoš Nejedlý.
Gól: 30. Nejezchleba (PK). Rozhodčí: Budovič. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Třebíč: Hagara – Suchna (60. Holík), Šibůrek, Renát – Hrbáček (41. Bence), Rybníček, Novák, Mitáš (58. Vostal) – Benáček – Trnka, Maleta (60. Kopeček).