ŠEBKOVICE B - STAŘEČ 1:2

Stařeč působila zpočátku fotbalovějším dojmem, ale po bezbrankovém prvním poločase se z vedoucího gólu jako první radovali domácí, když přesně mířil Hobza. O chvíli později, ale hosté využili chyby v obraně Šebkovic a jednoduše vyrovnali Malým.

Závěr utkání pak poznamenalo několik nepřesných výroků sudího, z čehož pramenily dvě zbytečné červené karty pro domácí celek a v neposlední řadě vítězná branka hostujícího Lauše, která byla uznána i přes faul na brankáře. Stařeč tak získala tři body až díky trojnásobné přesilovce.

Góly: 51. Hobza - 58. Malý, 84. Lauš. Rozhodčí: Macek. ŽK: 1:3 ČK: 2:0 (76. Hobza, 78. Durda). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Šebkovice B: Klubal - Tržil, Kořínek, Pecka, Uhlíř - Vejtasa (50. Durda), Bulíček, Roupec, Hrůza (70. Konvalinka) - Papoušek (46. Kotačka), Hobza. Stařeč: Krčál, Lauš, Jelínek, Královec, Petrilák, Suchna, Linhart, Ježek, Daňhel, Vlach, Malý (střídali: Vodička, Mařan).

ROKYTNICE – ŽELETAVA 2:3

Do utkání šli domácí s tím, že potvrdí body z venku. Zápas byl vyrovnaný a bez větší šance až do dvacáté minuty. Ovšem v tu dobu přilétl centr z pravé strany a na malém vápně úplně osamocený hráč hostů skóroval na 0:1.

Snad za minutu prošel hostující hráč mezi rokytnickými hráči jak nůž máslem a pěknou střelou zvýšil na 0:2. Netrvalo to tak dlouho a Polovčík nakopl míč. Ten Syrový hlavou prodloužil k Vahilovi, který z první přihrál pod sebe a Musil zakončil do protipohybu brankáře 1:2. Tímto skóre taky skončil první poločas.

Do druhé půle šli domácí s tím, že přitvrdí, zlepší pohyb a zápas vyrovnají. Ovšem to se jim úplně nepodařilo. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, když se balon nešťastně odrazil k hostujícímu hráči - 1:3. Zodpovědnost na sebe vzal Marian Vahila a střelou k tyči snížil na 2:3. Vyrovnat mohl z přímého kopu Jiří Nosek, ale orazítkoval jen břevno.

Góly: Musil, Vahila – Čurda, Pavela, M. Ondráček. Rozhodčí: Krula. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Rokytnice: Veselý – R. Sochna, Polovčík, Čech, Šulc - Kalina (45.Dalecký) Nosek, P. Svoboda, Musil (77.P. Sochna) - Vahila, Syrový (70.Rychtář). Želetava: nehlášeno.

HROTOVICE – TŘEBENICE 1:1

200 diváků přihlíželo podprůměrnému utkání, kdy domácí nedokázali využít svých šancí. Hrotovicím se podařilo skórovat v 25. minutě zásluhou Votavy. Ovšem hosté v 87. minutě vyrovnali Smilkem, který domácí celek připravil o dva body.

Góly: 25. Votava – 87. Smilek. Rozhodčí: Čejka. ŽK: 0:1. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Hrotovice: Slatinský – M. Růžička, P. Růžička, M Škoda., Přepechal - Votava, David, Furyš, Vyrgl (46. Pekárek) - L. Škoda (65. Dufek), Hrobař (46. Fiala). Třebenice: Pospíšil – Bárta, Tříletý, Smilek, Machát - Jaroš, V. Fiala st. (72. V. Fiala ml.), Čermák, Beneš - J. Fiala (79. Kunce), Procházka.

CHLÍSTOV – DUKOVANY 5:3

Domácí začali aktivně, ale do vedení se dostali hosté už v 10. minutě brankou Pelána. Ve 29. minutě zvýšil Miroslav Křišťál. Od další branky domácí zachránil jejich brankář skvělým zákrokem.

Ve druhém poločase však došlo k nevídanému obratu, kdy se Chlístovu podařilo v rozmezí dvaceti minut nastřílel pět branek a otočit utkání.

Góly: 69. a 74. L. Rygl, 77. Hruška, 83. M. Rygl (PK), 88. M. Ježek – 29. a 85 (PK) M. Křišťál, 10. Pelán. Rozhodčí: Čech. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Chlístov: Stručovský – J. Novák, Hrbáček, Vídenský (69. R. Novák), Hruška - M. Rygl, L. Rygl, M. Ježek, P. Ježek - Bobek, Bárta (65. Havelka). Dukovany: Marek Křitál – Traxler, Svoboda (80. Dočkal), Jílek, Straka - T. Křišťál, Miroslav Kříšťál, Gazdík, Polák – Železník (75. Balík), Pelán (70. Soukup).

RUDÍKOV–TRNAVA – BLATNICE 3:1

V první půli se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, proto se skóre měnilo pouze jednou, když si naskočil na kvalitní centr Jaromír Trnka.
Začátek druhého poločasu navázal na začátek prvního dějství, ale postupem času domácí přitlačili hosty na jejich půli ve snaze dát další gól.
Tato šance však ztroskotávala na výborných zákrocích hostujícího brankáře, kterého dokázal překonat až z penalty kapitán Nožička po ruce.

Když už to vypadalo na čisté konto rudíkovského brankáře, Blatnice snížila na 2:1. Avšak těsně po rozehrávce hostitelé ještě zvýšili svůj náskok na 3:1.

Góly: 29. J. Trnka, 80. Nožička (PK), 93. J. Mejzlík – 92. K. Trnka. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Rudíkov-Trnava: L. Trnka – Salák, Pažourek (63. Vlčan), Kafka, Voborný - Nožička, M. Mikyska, Šula, J. Mejzlík - J. Trnka (87. L. Mikyska), Buďa (58. M. Mejzlík). Blatnice: Málek – Pospíšil, Doležal, Tomšíček, Šabatka - K. Trnka, Foltýn, Vaštik, Svoboda (70. Petržela) - Pipáš, M. Trnka.

M. BUDĚJOVICE B – OKŘÍŠKY B 2:0

V prvním poločase diváci moc pohledného fotbalu neviděli. Výjimkou snad byl trestný kop budějovického Hlávky, který bravurně vyrazil na roh Ferdan.
Druhý poločas ještě ani nestačil hlasatel nahlásit a domácí se po rychlé akci ujali vedení brankou střídajícího Novotného.

V 58. minutě se vytáhl moravskobudějovický Jelínek, když zlikvidoval střelu Bastla z velkého vápna.

V 72. minutě našla přihrávka domácího Pevného za obranou rozběhnutého Hlávku a ten prostřelil hostujícího Ferdana podruhé. V 74. minutě měli další šanci Okříšky, ale trestný kop Klímy těsně minul branku Moravských Budějovic. V 86. minutě další rychlý útok domácích po ose Hlávka, Škoda zlikvidoval hostující Ferdan.

Na druhé straně střelu Dočkala zlikvidoval Jelínek. Poslední šanci utkání měly Okříšky, ale Klíma na malém vápně netrefil centr Bastla.

Góly: 46. Novotný, 72. Hlávka. Rozhodčí: Marek. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0. M. Budějovice B: Jelínek - Paul, Hlávka, Nedvědický, Motal - Nevařil (46. Novotný), Škoda, Brabenec, Pevný (82. Putyera) - Kvapil, Houserek (46. Povolný). Okříšky B: Ferdan - Ryšavý, Kos, Klíma, Jeřábek - Dočkal, Koukal, Jůza, Kšír (61. Hekerle) - Bastl, Šubrt (46. Rampír).

NÁMĚŠŤ B – MYSLIBOŘICE 5:2

Hosté začali zápas hodně snaživě, ale zkušenější domácí se ujali v 15. minutě vedení po hlavičce Vildomce. Poté nádherně z dálky pálil Franěk a bylo to 2:0.

Myslibořice sice po půlhodině hry snížily po rohovém kopu, ale rezerva Náměště-Vícenic gólem do šatny ve 45. minutě upravila poločasový výsledek na 3:1.

Druhý poločas domácí začali gólem Vildomce a poté už jen hlídali vedení. Hosté v 65. minutě měli možnost pokutového kopu, který chytil brankář Pokorný. Ovšem z následného rohového kopu už Myslibořičtí skórovali. Konečnou podobu výsledku dal v 71. minutě Dočkal, a tak tři body zůstaly po zásluze ve Vícenicích.

Góly: 15. a 48. Vildomec, 22. a 45. Franěk, 71. Dočkal - 33. Mencák, 65. Palát. Rozhodčí: Cejpek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Náměšť–Vícenice B: Pokorný – Sedlák (Eliáš), Opálka, Vrba, Mašíček (Strosz) - Dočkal, Franěk, Nekuda (Pospíšil), Z. Sobotka - Vildomec, M. Sobotka. Myslibořice: Benda - Křivánek, Horák, Harant, Hozák - Vodička, Jína, Kocáb, Pekárek (Hort) - Mencák, Palát.