VELKÉ MEZIŘÍČÍ B – ČÁSLAVICE-SÁDEK 2:0
Teprve čtrnáct dní trénuje po podzimu poslední tým tabulky I. A třídy, a tak středeční zápas na půdě nováčka krajského přeboru byl jeho premiérou. To bylo také na hřišti Velkého Meziříčí znát. „Bylo vidět, že soupeř trénuje už dva měsíce a je v přípravě dál než my," uznal čáslavicko-sádecký trenér Petr Kylíšek.

Hostitelé měli po celou dobu více ze hry. Rezervu Velkého Meziříčí poslal do vedení už v prvním poločase Beran a výsledku dal konečnou podobu v závěru zápasu Souček. „Celý zápas nás v podstatě přehrávali, ale i přesto si myslím že, že utkání splnilo účel," hodnotí hostující kouč, který si vyzkoušel dvě nové tváře.

V čáslavické brance nastoupil Roman Tvrdý a ve středu pole se objevili Roman Durajka se staronovou posilou Pavlem Čermákem.
Spokojenost zavládla i na domácí straně. „Celý zápas jsme měli mírnou převahu. Bylo vidět, že jsme víc zvyklí na hřiště byli silní na balonu. Zápas byl dobrou přípravou s kvalitním soupeřem," shrnul velkomeziříčský lodivod Petr Munduch.
Góly: 17. Beran, 88. Souček. Poločas: 1:0. Velké Meziříčí B: Kruba – Souček, Bouček, Halámek, Polák – Bublan, Krčál, Hráček, Staněk – Beran, Liška. Střídali: Nevoral, Mužátko, Bradáč. Čáslavice-Sádek: Tvrdý – Šmehlík, Kurtin, Lampíř, Rygl – M. Klika, Čermák, Durajka, Šimek, Barák – Tržil. Střídal: Vecheta.