ŠEBKOVICE – KOŘENEC 5:2
Lídr I. B třídy absolvoval generálku po čtyřdenním soustředění v Boskovicích. „Zápas byl pro nás vyvrcholením herního soustředění, na kterém nám vedl jednotku kondiční trenér Zbrojovky Jan Cacek," pochvaloval si šebkovický kouč Jiří Stoklas.

Jeho svěřenci v prvním poločase měli proti účastníkovi III. třídy z Blanenska více ze hry, což potvrdili pěti góly. „První poločas jsme soupeře nepustili za půlku. Do druhé půlky jsme prostřídali sestavu a hra tomu odpovídala. Také jsme vystřídali kompletně celou obranu," hodnotí šebkovický trenér.
Góly Šebkovic: V. Říha 2, Z. Přibil, T. Kotačka, Roupec. Poločas: 5:0. Šebkovice: Kuba (46. Kořínek) – Kašpárek, M. Pecka, Dvořák, Z. Přibil – Chytra, Roupec, Štveráček, Hrůza, V. Říha – T. Kotačka. Střídali: V. Přibil, L. Pecka, Uhlíř, Holčapek, Zikmund.

KOUTY – JAROMĚŘICE 0:4
Generálka na jarní boje v I. A třídě domácím vůbec nevyšla. Jaroměřice rozhodly třemi góly už v prvním poločase. „Propadli jsme v obranné činnosti a v rozmezí od pěti minut třikrát inkasovali. Jaroměřice nám ukázaly, jak se mají trestat chyby," má jasno trenér Koutů Richard Chylík. Jeho svěřenci se po změně stran zlepšili, ale vypracované šance nevyužili.

„Bohužel jsme nedokázali proměnit ani pokutový kop. Za promarněné šance nás soupeř potrestal čtvrtou brankou a tím ukončil naše střelecké trápení. Hostům gratulujeme k vítězství a doufáme, že tato prohra nám pomůže ke zlepšeným výkonům v jarních bojích o záchranu," nechal se slyšet Chylík.
Góly: 37. Hambálek, 40., 42. a 80. Hověz. Poločas: 0:3. Kouty: Stýblo – Navrkal, Růžička (70. Hrubý), Hrůza, Nestrojil (10. Paiskr) – Navrátil, Parma, Roušar, Cejpek – Coufal, Neumann (75. Dočekal).

TŘEBÍČ B – OKŘÍŠKY 2:1
Mladíci HFK Třebíč sehráli na vlastním umělém trávníku s účastníkem krajského přeboru oboustranně vynikající zápas. Domácí měli více ze hry, ale nevyužili řadu šancí. Skóre se měnilo až ve druhém poločase, kdy třebíčskou juniorku poslal do vedení Novotný. Na vyrovnávající gól hostujícího Zemana odpověděl o tři minuty později Karásek. Další brankové příležitosti zůstaly nevyužity.
Góly: 53. Novotný, 77. Karásek – 74. Zeman. Poločas: 0:0. Třebíč B: Procházka – Pohořilský, Mašek, Houser, Oberreiter – Holý, M. Chalupa, Karásek – Lorenc – Hošek, Novotný. Střídal: Hronek.

JAKUBOV – ČÁSL.-SÁDEK 4:4
Hosté měli více ze hry, ale vázla jim koncovka a kupili chyby v obraně. Domácí toho využili ke třígólovému vedení. Čáslavice stačily do přestávky snížit na rozdíl jediné branky, ale po změně stran bylo vyrovnáno. Domácí se ještě jednou dostali do vedení.
Následně hostující Čermák neproměnil penaltu, ale přesto jeho tým ze hřiště poražen neodešel. „Po celou dobu jsme byli lepší. Měli jsme spoustu šancí, ale propadali v obraně a góly dostali po individuálních hrubkách," mrzelo čáslavického kouče Petra Kylíška.
Góly Čáslavic: Tržil 2, Čermák 2. Poločas: 3:2. Čáslavice-Sádek: Tvrdý – Petrilák, Zikmund, Lampíř, Busta – Rygl, Čermák, Durajka, Šimek, Kurtin – Barák. Střídali: Tržil, Vecheta.

BLÍŽKOVICE – N. SYROVICE 2:3
První poločas měl nováček I. B třídy z Třebíčska hru ve své režii a vytvořil si řadu brankových příležitostí, které však neproměnil. Železného při samostatném úniku vychytal blížkovický gólman. Poté postupoval sám na gólmana Sosnar, ale branku soupeře těsně minul.

Nové Syrovice se dočkaly až ve 27. minutě, kdy Lang naservíroval gólovou přihrávku Sosnarovi a ten uklidil míč do odkryté branky. Jenže o pět minut později vznikl před syrovickou bránou závar a z dorážky blížkovický hráč nekompromisně vyrovnal.

Na další změnu skóre se čekalo do druhého poločasu. Po deseti minutách hry zachytil rozehrávku Blížkovických Lang, poslal kolmici na Filipského a ten z 25 metrů přehodil brankáře – 1:2. V 66. minutě zvýšil po brejku Růžička.

Novosyrovičtí dvanáct minut před koncem chybovali a nedorozumění obránce Tomana s brankářem Zavadilem využil důrazný útočník. Blížkovice měly v závěru několik možností na vyrovnání, ale z trestného kopu trefily tyč.

„Bylo to zajímavé utkání se šťastným koncem pro nás.
V první půli jsme neproměnili několik šancí a soupeř dal gól z jediné. Ve druhé půli jsme zvýšili, ale pak chybovali a
v závěru měli namále," shrnul syrovický kouč Jan Prígl.
Góly N. Syrovic: 27. O. Sosnar, 55. Filipský, 66. D. Růžička. Poločas: 1:1. Nové Syrovice: Zavadil – Filipský, Toman, Procházka, Fryauf – Růžička, Dubský, T. Lang, Kopeček – O. Sosnar, Železný. Střídali: Fouma, Marek.

MĚŘÍN – BUDIŠOV-NÁRAM. 2:7
Hosté se kvůli viróze představili na půdě soupeře v jedenácti lidech. I tak měl Budišov po celý zápas více ze hry a převahu vyjádřil střelecky. Dařilo se zejména Nováčkovi a Obůrkovi, kteří zaznamenali hattrick. Na sedm přesných zásahů odpověděl „bétřídní" Měřín pouze dvakrát. „Poslední přípravný zápas splnil naše očekávání. Až na pár nepřesností jsme byli lepší," zhodnotil spokojený trenér spojeného týmu Budišova a Náramče Libor Švec.
Góly Budišova: K. Nováček 3, Obůrka 3, Pažourek. Poločas: 1:3. Budišov-Nárameč: Trnka – Kozuň, Hrádek, Dvořák, Molnár – Pavlíček – Obůrka, Sedláček, Votoupal, Pažourek – K. Nováček.

V. MEZIŘÍČÍ B – VLADISLAV 2:1
Vladislavští sehráli na půdě nováčka krajského přeboru solidní partii. „I přes prohru jsem s prvním poločasem spokojen. Hra se vyvíjela dobře a vytvořili jsme si dost příležitostí," těšilo hostujícího trenéra Lubomíra Venhodu. Jeho svěřenci měli v úvodním dějství šancí víc a nezlomil je ani vlastní gól z úvodu zápasu.

Vladislav poté měla více ze hry a zaslouženě vyrovnala Krátkým. A když Svoboda nastřelil břevno Krubovy branky a poté z blízkosti domácí svatyni minul, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal a šancí výrazně ubylo. Rezerva Velkého Meziříčí rozhodla v závěru. „Gól jsme dostali díky nepozornosti, ale když tento nedostatek odstraníme, budeme na jarní sezonu dobře připravení," hodnotí Venhoda.
Góly: 3. vlastní, 90. Beran – 35. Krátký. Poločas: 1:1. Vladislav: Otruba ml. – Nevoral, Petz, Prokop, Paločko – L. Venhoda – Orálek (70. Otruba st.), Ciprys (75. O. Venhoda), Krátký, Vyletěl – Svoboda (60. Macek).

LUKA N. J. – ŽELETAVA 3:2
V první půli se hrála vyrovnaná partie. Více šancí měli hosté, ale po nedorozumění obrany udeřilo na druhé straně. Domácí zvýšili ještě do přestávky. Po změně stran měla více ze hry Želetava, která zaznamenala dvě branky, ale inkasovala z přímého kopu.
Góly Želetavy: Pavela, Šrutka. Poločas: 2:0. Želetava: Jeřábek – Forman, Polenda, D. Jičínský – Malík, Šrutka – Michal Vrbka, Simandl, Martin Vrbka, V. Čurda – T. Vrbka. Střídali: M. Jičínský, D. Poledna, Pavela.