BUDIŠOV-NÁRAMEČ – TŘEBÍČ B 1:0
Hosté byli v prvním poločase výrazně lepší, ale vypracované šance neproměnili. Budišov ve druhé půli po dvou střídáních vyrovnal hru a podnikal nebezpečné brejky. Po jednom z nich se prosadil Karel Nováček a jeho trefa měla cenu tří bodů. „Hosté dopláceli na nezkušenost. Hráli velmi dobře, ale my jsme vyhráli šťastně," hodnotí budišovský trenér Libor Švec.

„Upozorňoval jsem na nebezpečí od střelce Nováčka, zejména o přestávce a po nevynucené chybě jsme od něho inkasovali branku! Měli jsme čtyři gólové šance, ale neproměnili je. Domácí rozhodně lepší nebyli, ale vyučili nás v produktivitě. Nehráli jsme rychle, závodili ve slalomu, zbrkle a nepřesně přihrávali. Domácím blahopřejeme k výhře," hodnotí třebíčský kouč Pavel Němec.
Gól: 73. K. Nováček. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 4:2. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Budišov-Nárameč: Trnka – T. Nováček, Hrádek, Dvořák, Kozuň (46. Beránek) – R. Hort – Obůrka (46. Pažourek), Sedláček (86. Veselý), Votoupal, Molnár – K. Nováček. Třebíč B: Procházka – Pohořilský (83. Holý), Mašek, Houser, Karásek - Zsihovics (78. Hronek), M. Chalupa, Lorenc, Šmíd (68. Kovář), - Hošek, Novotný.

VLADISLAV – TŘEŠŤ 2:0
Domácí měli od začátku více ze hry. Byli lepší na míči, kombinovali a vytvářeli si šance. Vladislav se ale prosadila až těsně před pauzou. Nejdříve zužitkoval rohový kop Lubomír Venhoda a vzápětí zakončil akci vedenou pro pravé straně Krátký – 2:0. „Snahu jsme korunovali až ke konci prvního poločasu, ve kterém jsme soupeře do ničeho nepustili," komentuje vladislavský trenér Lubomír Venhoda. Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal s minimem brankových příležitostí a hostitelé si náskok pohlídali. „Hosté se do vážnější šance nedostali, a tak jsme to dovedli do vítězného konce," těšilo Venhodu.
Góly: 39. L. Venhoda, 40. Krátký. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Vladislav: Otruba ml. – Otruba st. (89. Pavlík), Prokop, O. Venhoda, Paločko – Petz - Nevoral (87. Veleba), L. Venhoda, Krátký, Vyletěl (82. Macek) – Svoboda. 

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – ČÁSLAVICE-SÁDEK 1:1
Domácí mohli jít brzy do vedení, ale Kučera faul na svojí osobu v pokutovém území nepotrestal. Náměšťský útočník si kopec smůly vybral v 10. minutě, kdy musel být pro zranění střídán. Tím však patálie hostitelů v poměrně tvrdě hraném utkání zdaleka nekončily. Ale popořádku. Hráči od řeky Oslavy kopali druhou penaltu ve 38. minutě, kterou Šimončič proměnil. Po změně stran, kdy hostitelé hráli bez dalších dvou zraněných, měly více ze hry Čáslavice, které vyrovnaly Barákem a oba týmy se rozešly smírně.

„Úvod zápasu nám nevyšel a pak hosté využili toho, že rozhodčí pouštěl velmi tvrdou hru. Střídali jsme jen kvůli zranění a to ještě dva hráči museli dohrávat zápas i přes bolest. Takhle dokopaný mančaft jsem ještě nezažil. Hráči byli k sobě tak bezohlední až to do fotbalu nepatří, vždyť je to sport a ne válka. Po tomto zápase máme pět zraněných," kroutil hlavou domácí trenér Jaromír Tlačbaba. „První půlka byla z naší strany špatná a ve druhé jsme Náměšť jasně přehrávali, z čehož pramenil gól. Ale bohužel jen jeden, protože šancí na otočení výsledku jsme měli dost," shrnul čáslavický kouč Petr Kylíšek.
Góly: 38. Šimončič (PK) – 78. Barák. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 3:6. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Náměšť-Vícenice: V. Bednář –Křoustek, Heres, R. Bednář, Rous, Kučera (9. T. Hrazdíra, 66. Klíma), M. Hrazdíra (69. Preisner), Jonák, M. Homola, Anna, Šimončič. Čáslavice-Sádek: Tvrdý – Lampíř, Kurtin, Zikmund, Petrilák – Barák, Šimek, Čermák, Durajka, Rygl (66. Vecheta) – Tržil.

ŽELETAVA – ŽĎÁR N. S. B 1:1
Hosté byli v úvodním dějství lepší, vytvořili si více šancí a zaslouženě vedli. Po změně stran ale převzala otěže zápasu Želetava, která byla aktivnější, však z tlaku vytěžila pouze vyrovnání. „V prvním poločase jsme nehráli dobře. Ve druhé půli jsme už byli lepší, ale neproměnili spoustu šancí, proto bereme jen bod, který je pro nás ztrátou. I přesto musím hráčům poděkovat, že to po půlce nevzdali a bojovali až do poslední minuty," hodnotí domácí trenér Pavel Dvořák.
Góly: 61. V. Čurda – 18. Jelínek. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Želetava: Jeřábek – D. Jičínský (46. Stehlík), Šrutka, Smetana, Vladeka – Malík, Martin Vrbka, Veselský (46. T. Vrbka), Michal Vrbka – V. Čurda (85. Polenda), Simandl. 


KOUTY - HROTOVICE 1:0
První poločas se hrál za silného větru, který využívali k dlouhým nákopům hosté, ale útočníci z toho nic nevytěžili. Domácí se snažili o kombinace, ale chyběla jim přesnost. Kouty měly přesto mírnou převahu. Těsně před pauzou dostal centr do středu hřiště Cejpek a přehodil vybíhajícího brankáře Slatinského – 1:0. Hrotovice po změně stran šly důrazně a obětavě do každého míče, ale soupeř vycházel ze zajištěné obrany. Druhé dějství přineslo po dvou šancích na každé straně, ale skóre se již neměnilo.
Gól: 44. Cejpek. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Kouty: Stýblo – Havelka, Růžička, Hrůza, Parma – Cejpek, Coufal, Roušar, Navrátil – Tenkl (71. Semrád), Neumann. Hrotovice: Slatinský – Bláha, T. Holoubek, Blatný, P. Růžička, Novák, Salák (10. Fiala), Furiš, M. Růžička, Škoda, Fukal (46. Hadraba).