BUDIŠOV-NÁRAMEČ – ŽELETAVA 3:2
Domácím vyšel vstup do zápasu a po deseti minutách vedli už 3:0. „Úvodní půlhodinu jsme byli lepší,“ komentuje trenér Budišova-Náramče Libor Švec. A to ještě neproměnil dvě šance Obůrka, který v jednom případě nastřelil tyč. Možnost zvýšit na čtyřbrankový rozdíl měl ještě Pažourek, ale také neproměnil, a tak udeřilo na opačné straně, když snížil Simandl. Ve zbytku poločasu se hra vyrovnala a hrálo se ve středu pole.

Zápas po změně stran ovlivnilo vyloučení domácího Cardy, který musel předčasně pod sprchy za oplácení. Šance Želetavy alespoň na vyrovnání se zvýšila, když početní výhody využil ke snížení Tomáš Vrbka a navíc po druhé žluté uviděl červenou kartu i Obůrka. „Pak jsme se zaměřili na defenzivu,“ popisuje další průběh střetnutí Švec.

Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou
Ondráš, Muzsikás, RukyNaDudy, Aneta Langerová. Festival vsadil na nezvyklá spojení

Hosté víc než snížit na rozdíl jednoho gólu už nestihli. „Umlátili jsme to. Za první půlku jsem spokojen se hrou i výsledkem a ve druhé si cením toho, že kluci výhru ubojovali i v devíti lidech,“ hodnotí budišovský lodivod.

„V prvních deseti minutách jsme prohrávali o tři branky a pak celý zápas dotahovali. Ve druhém poločase jsme měli dvojnásobnou přesilovku, kterou jsme ale nevyužili,“ mávl rukou želetavský kouč Petr Kylíšek.

Góly: 2. Molnár, 8. Pažourek, 9. Votoupal (PK) – 28. Simandl, 57. T. Vrbka (PK). Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:3. ČK: 2:0 (57. Carda, 74. Obůrka) Diváci: 120. Poločas: 3:1. Budišov-Nárameč: Trnka – Carda, Hrádek, Kozuň, Molnár – Votoupal – Obůrka, M. Sedláček, Horký (88. J. Sedláček), T. Nováček – Pažourek (90. Jura). Želetava: Dohnal – Ondráček, V. Čurda (11. Jičínský, 82. Vicenik), Malík, Vladeka - Poledna, M. Čurda, Michal Vrbka, Martin Vrkba – Simandl, T. Vrbka.

Železniční přejezd v ulici Pražská v Borovině v Třebíči.
Na hlavním tahu v Třebíči čeká řidiče o víkendu další komplikace