Aktuálně šestý tým skupiny B dnes od 17 hodin v dohrávce čtvrtého kola hostí Novou Ves a rád by prolomil smůlu na domácím trávníku.
„Zatím se nám daří pouze venku a doma jsme hráli jen s Hrotovicemi. Já jsem sice pro nemoc nehrál, ale skončilo to propadákem (1:3). Proto bychom rádi před svými fanoušky konečně něco uhráli," přeje si budišovský útočník Karel Nováček.

Skutečně, jeho tým na úvod vyhrál derby v Rapoticích poměrem 2:0, remizoval v Rantířově 1:1 a naposled zvítězil na půdě rezervního mužstva Vrchoviny 3:1.„Chceme ty body ze hřišť soupeřů doma potvrdit," prohlásil forvard spojeného týmu Budišova a Náramče.
Celek z Třebíčska se může v případě dnešního vítězství bodově dotáhnout na třetí mužstvo v tabulce soutěže Náměšť-Vícenice.
„Mě osobně tabulka až tak nezajímá. Jde hlavně o to, abychom v tabulce pravdy měli plusové body a co nejdříve jich nahráli dostatek," hlásí Nováček.

Budišovský forvard by rád měl se svými spoluhráči klidný konec sezony. „Kádr máme mnohem mladší než dřív. Jsme tady jen čtyři třicátníci a zbytek jsou až na dva hráče z Rudíkova místní mladí kluci. Tady žádné velké ambice nejsou. Jde nám o to, se v pohodě zachránit, protože letos dojde k reorganizaci krajského přeboru a pokud ještě k tomu sestoupí někdo z divize, tak těch mančaftů bude padat i z naší skupiny víc," varuje fotbalista z Budišova.