Ke změně na čele přispělo také domácí zaváhání Vladislavi s béčkem Hartvíkovic. Dukovanský ostrostřelec Petr Pislcajt proti záložnímu mužstvu Boroviny–Opatova zaznamenal hattrick.

CHLÍSTOV – TŘEBENICE 0:2

Domácí byli herně lepším týmem, ale byli to hosté, kdo dával góly. O ty se postarala obě útočná tykadla Třebenic. Skóre v 11. minutě otevřel Vít Procházka.
Chlístovští vrhali síly do útoku, ale bez gólového efektu. Třebeničtí naopak zásluhou Pavla Smilka přidali pojistku.

Góly: 11. Procházka, 90. Smilek. Rozhodčí: Holý. ŽK: 0:1. Diváci: 320. Poločas: 0:1. Chlístov: Krátký – Novák, J. Rygl, Hrbáček, Vídeňský – Mašek, M. Rygl, M. Ježek, Hruška – P. Ježek, Bobek (střídali: Kružík, Bárta). Třebenice: Palát – Totek, Tříletý, Smilek, Machát, Jaroš, Hrbáček, Čermák, Bárta – Ožnar, Procházka (Fiala).

OKŘÍŠKY B – M. BUDĚJOVICE B 0:4

Hosté byli po celé utkání lepším mužstvem na hřišti, ale gólově se začali prosazovat až po změně stran. Skóre otevřel v 73. minutě Novotný a v poslední desetiminutovce se postupně prosadili budějovičtí hráči Karásek, Škoda a Kvapil.

Góly: 73. Novotný, 80. Karásek, 83. Škoda, 85. Kvapil. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Okříšky B: Paděra - Pavelka, Dvořák, Dokulil Jan, Pešek - Vejmelka, Klíma, Rezek, Jůza - Hekerle, Bastl (střídali: Šubrt, Dokulil Jan, Kšír). M. Budějovice B: Kučera - Motal, Bratrů, Veselý, Novotný - Buďa, Hanák, Jelínek, Kvapil - Kopeček, Karásek (střídali: Škoda, Šplíchal).

ROKYTNICE – STAŘEČ 4:0

Od začátku byli soupeři vyrovnaní, ale domácí během chvíle šli do vedení. Po poločase byla převaha nad hosty. Hosté byli odevzdaní.

Góly: Vahila 2, Syrový 2. Rozhodčí. Příkazský. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 3:0. Rokytnice: M. Herbrych – Bílek, P. Svoboda, R. Sochna, J. Herbrych – Kalina, Nosek, Vahila, Rousil – Carda, Syrový (střídali: Ferkl, Fiálek, M. Svoboda). Stařeč: Krčál – Jelínek, Suchna, Královec, Chromý – Vlach, malý, Martének, Ježek – Koreš, Daňhel (střídali: Maštalíř, Linhart, Smejkal).

ŽELETAVA – NÁMĚŠŤ-VÍC. B 2:2

Hosté byli celý zápas lepší. Domácí se ale nevzdali a alespoň vybojovali cenný bod.

Góly: 33. Stehlík, 90. Jičínský (PK) – 58. Sobotka, 68. Franěk. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Želetava: Veselý – P. Ondráček, Jičínský, Vranka, Malík – K. Kasáček, M. Ondráček, Mastný, Kounek – D. Kasáček, Stehlík. Náměšť B: Kouklík – Opálka, Šířil, Sobotka, Vaverka – Franěk, Nekuda, Z. Sobotka, M. Sobotka – Vildomec, Sedlák.

VLADISLAV – HARTVÍKOVICE B 1:1

Domácí nedokázali odčinit porážku z pohárového utkání a pouze remizovali se zachraňujícím se „B“ Hartvíkovic.

Góly: 47. Krátký – 59. Hadraba. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Vladislav: Z. Vyletěl – P. Vyletěl, J. Texl, Otruba, Kašpar (57. Martének) – Páločko (75. Z. Slavík), Krátký, Nováček, L. Slavík – P. Petz, L. Petz. Hartvíkovice B: Kazatel – Outulný, Vodička, J. Melkes, D. Melkes – Kafka (83. M. Řezanina), Hadraba, Matějek, M. Melkes – M. Sýkora (89. Kopuletý), Moczár (90. T. Řezanina).

BLATNICE – PŘIBYSLAVICE B 5:2

Úvod utkání patřil domácím, kteří se ve třetí minutě ujali vedení gólem Pokorného. Běžela 17. minuta, kdy byl faulován Tomáš Foltýn ve vápně. Z nařízené penalty Petržela nastřelil pouze břevno. Za chvíli nato, po centru Petržely hlavou, přehodil Martin Šabatka hostujícího brankaře a bylo to 2:0. Zanedlouho si domácí vypracovali dvě šance ke skórování, ale se špatným zakončením.

Naopak hostům se podařilo v 31. minutě z ojedinělého útoku snížit po zaváhání domácí obrany Vejmělkem. Začátek druhé půle vyšel opět domácím, kteří po pěkné přihrávce Michala Foltýna zvýšili v 50. minutě na dvoubrankové vedení. V 60. minutě zahrávali domácí trestný kop Tomšíčkem, po dobře zahraném signálu zvýšil skóre Pokorný.

V 65. minutě si domácí dali vlastní gól po nedorozumění s brankářem.
Na konečných a zasloužených 5:2 v 87. minutě po centru Kamila Trnky upravil Marek Šabatka.

Góly: 3. a 60. Pokorný, 20. a 50. Martin Šabatka, 87. Marek Šabatka – 31. Vejmělek, 65. vlastní. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 2:1. Blatnice: Holík – M. Foltýn, Doležal, Tomšíček, M. Šabatka (55. K. Trnka) – Petržela, Svoboda (76. S. Trnka), T. Foltýn, Vaštík – Pokorný, M. Trnka (82. Marek Šabatka). Přibyslavice B: Macek – Holub, Novotný, Toman, Karafiát – Vrtal, Maršálek (70. Vodička), Samek, Štoček – Vejmělek (52. Škorpík), Pártl (46. Česnek).

DUKOVANY – BOROVINA-OP. B 5:3

Domácí jasně dominovali v prvním poločase, kdy si vypracovali tříbrankový náskok. Ve druhém dějství sice hosté zmenšovali brankový rozdíl díky chybám dukovanské obrany, ale přesto si nováček okresního přeboru tři body pohlídal.

Góly: Pislcajt 3, Gazdík, Fojtášek – Dolák 2, Hricák. Rozhodčí: Dolák. ŽK: 2:1. Diváci: 110. Poločas: 3:0. Dukovany: Marek Křišťál – Koutný, Coufal, T. Křišťál, Polák – Straka, Miroslav Křišťál, Gazík, Vojtíšek – Pislcajt, Svoboda (střídali: Balík, Matějka, Pelán). Borovina-Opatov B: Spielvogel – Zahrádka, Konečný, Hrůza, Hojný – J. Kružík, M. Kružík, Rous, Hricák – Janda, Dolák (střídali: Urbanec).